Niestety, ta okazja już wygasła
Tabletki do zmywarek W5 All in One 48szt. za 13zł @ Lidl
250° Zakończono

Tabletki do zmywarek W5 All in One 48szt. za 13zł @ Lidl

6
cze 27. 2016
Od 27 czerwca w nowej ofercie sieci sklepów Lidl pojawi się promocja na znane już tabletki do zmywarek marki W5. Tym razem, aż 48 tabletek All in One w cenie 13zł (27gr za tabletke).

Promocja będzie obowiązywać w dniach 27 - 30.06 lub do wyczerpania zapasów.

Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Tabletki na poziomie All in One finish'a. Polecam dla cebulaków zmywarkowych
wordlordcze 23. 2016

Tabletki na poziomie All in One finish'a. Polecam dla cebulaków …Tabletki na poziomie All in One finish'a. Polecam dla cebulaków zmywarkowych

​Jeśli tak twierdzisz to muszę sprawdzić :-)
ja się na dreft platinum przerzuciłem ot taka klasa premium, a co, niech mam... Te też były ok, ale szukałem czegoś po czym nie ma zacieków i osadu. cena ok
dominusekcze 23. 2016

ja się na dreft platinum przerzuciłem ot taka klasa premium, a co, n …ja się na dreft platinum przerzuciłem ot taka klasa premium, a co, niech mam... Te też były ok, ale szukałem czegoś po czym nie ma zacieków i osadu. cena ok



Tak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.
wordlord10 godz., 40 minTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.


wlasnie po to jest nablyszczacz - dolej a nie bedziesz mial smugl. Te all in one to pic na wode. Sa lepsze, ale nie zastapia nablyszczacza i soli.
no1geekcze 24. 2016

wordlord10 godz., 40 minTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się s …wordlord10 godz., 40 minTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.wlasnie po to jest nablyszczacz - dolej a nie bedziesz mial smugl. Te all in one to pic na wode. Sa lepsze, ale nie zastapia nablyszczacza i soli.



Nie jestem leszcz nabłyszczacz i sol zawsze jest dozowana niezależnie od rodzaju tabletek. Moje smugi to nie są typowe od braku nabłyszczacza, tylko raczej są efektem nie radzenia sobie tabletek z rozpuszczeniem osadów. Powstają zawsze w trudno dostępnych miejscach na obrzeżach zmywarki. Przy brefie nie występowaly.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst