251°
Zakończono
Tabletki do zmywarek W5 All in One 48szt. za 13zł @ Lidl
6 Komentarzy

Tabletki na poziomie All in One finish'a. Polecam dla cebulaków zmywarkowych

wordlordCze 23.

Tabletki na poziomie All in One finish'a. Polecam dla cebulaków zmywarkowych

​Jeśli tak twierdzisz to muszę sprawdzić :-)

ja się na dreft platinum przerzuciłem ot taka klasa premium, a co, niech mam... Te też były ok, ale szukałem czegoś po czym nie ma zacieków i osadu. cena ok

dominusekCze 23.

ja się na dreft platinum przerzuciłem ot taka klasa premium, a co, niech mam... Te też były ok, ale szukałem czegoś po czym nie ma zacieków i osadu. cena okTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.

wordlord10 godz., 40 minTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.


wlasnie po to jest nablyszczacz - dolej a nie bedziesz mial smugl. Te all in one to pic na wode. Sa lepsze, ale nie zastapia nablyszczacza i soli.

no1geekCze 24.

wordlord10 godz., 40 minTak, te które wybrałeś faktyczni najlepiej mi się sprawdzały, zero zacieków i resztek. Nie mniej jednak cebulacka dusza wygrała i wygrały te tańsze. Wpływ na tomiało też, zę zacieki nie pojawiały się często góra raz na 3 zmywania jakaś szklanka miała smugi.wlasnie po to jest nablyszczacz - dolej a nie bedziesz mial smugl. Te all in one to pic na wode. Sa lepsze, ale nie zastapia nablyszczacza i soli.Nie jestem leszcz nabłyszczacz i sol zawsze jest dozowana niezależnie od rodzaju tabletek. Moje smugi to nie są typowe od braku nabłyszczacza, tylko raczej są efektem nie radzenia sobie tabletek z rozpuszczeniem osadów. Powstają zawsze w trudno dostępnych miejscach na obrzeżach zmywarki. Przy brefie nie występowaly.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst