Tablet za darmową kartę kredytową w Citibanku
143°Zakończono

Tablet za darmową kartę kredytową w Citibanku

8
maj 16. 2016
Citibank rozpoczął promocję dzięki której za założenie karty kredytowej zdobyć można tablet Lenovo Tab2 A-7 30 (~400 zł na allegro).

Citi Simplicity
0 zł opłaty rocznej za kartę,
0 zł opłaty za przypomnienia o spłacie karty,
0 zł opłaty za powiadomienia SMS.

Osoba, która chce otrzymać tablet musi otrzymać zaproszenie.

Szczegóły: online.citibank.pl/MGM/
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
moze jakby dwa dali
Zawsze jest gdzieś haczyk.. Nawet nie chce mi się szukać, gdzie tym razem..
"Citibank rozpoczął promocję.." heh

Bank rozpoczął promocje już dawno bo 19 lutego tego roku (18 maja to już koniec promocji),
to widze kolega raptykma refleks, czyżby reklama zaproszeń?

Oczywiście ten sam tablet bez zaproszenia jest dostępny z innej promocji (ale to pewnie każy zainteresowany już dawno wie):
online.citibank.pl/for…et/
mylicie 2 promocje, 3000 bez zaproszenia, 1000 z zaproszeniem
Pepper
W SPRAWIE POLECEŃ oraz reflinków nic się nie zmieniło!

Nadal za oferowanie takowych będą leciały punkty i ostrzeżenia - zainteresowane osoby mogą poprosić w komentarza o polecenie i proszę takowe wysyłać zainteresowanym za pomocą wiadomości prywatnej.
Autor
pitmaj 16. 2016

"Citibank rozpoczął promocję.." hehBank rozpoczął promocje już dawno bo 19 …"Citibank rozpoczął promocję.." hehBank rozpoczął promocje już dawno bo 19 lutego tego roku (18 maja to już koniec promocji), to widze kolega raptykma refleks, czyżby reklama zaproszeń? Oczywiście ten sam tablet bez zaproszenia jest dostępny z innej promocji (ale to pewnie każy zainteresowany już dawno wie):https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa/tablet/Tak jak słusznie zauważył @Robert83 mylicie dwie promocje...
Ostroznie - bez zaproszenia zmienione sa warunki - nalezy wydawac karta okreslona sume przez 3 kolejne miesiace.


Bonus za polecenie to niższa kwota do wydania ale tylko miesiąc czasu. Znam takich co w imię koleżeństwa nie dadzą się polecić bo przecież nie dadzą zarobić 300 zł znajomemu. Inni znowu nie przyjmują do wiadomości, że tak łatwo można w zasadzie za nic dostać tablet, ale kilka lat temu chcieli wpłacać kasę do ambergolda...
raptykmaj 18. 2016

Tak jak słusznie zauważył @Robert83 mylicie dwie promocje...Ostroznie - be … Tak jak słusznie zauważył @Robert83 mylicie dwie promocje...Ostroznie - bez zaproszenia zmienione sa warunki - nalezy wydawac karta okreslona sume przez 3 kolejne miesiace.


Oczywiście że są to różne promocje ale nie chodzi o to,
bo akurat w CITI cały czas są akcje aby przyciągnąć klienta, wcześniej były już gadżety do wyboru m.in. tablety, smartfony, ipad mini, laptop, wideo rejestrator itp.. i są tylko różne warunki do spełnienia, mniej więcej to wydać nową karta od 1000 do 7500PLN w jakimś tam czasie 1-3mc, oczywiście to wszytsko tylko dla nowych klientów (okres karencji zwykle 1rok).
Ta konkretna promocja jest od 18 lutego to wtedy jeszcze były lepsze rozwiązania, jaki sens jest zamieszczać promocję, która trwa już 3mc i kończy się za 2dni heh odpowiedzcie sobie sami :p, wypadałoby chyba podać ze tutaj zapraszający dostaje 300zł za nowego klienta i trzeba zapraszającemu podać imię/nazwisko/telefon/e-mail.
Akurat ta promocja jest najlepsza jak te pieniądze ida do "wspólnego gara" np. polecają się osoby w rodzinie lub znajomi i dzielą się kasą.

PS. Moim zdaniem to jak ktoś jeszcze nie jest klientem to lepiej poczekać bo będą jeszcze nie jedne promcje i można zgarnąć dużo lepszy sprzęt.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy