Tablet WOO P841W - Carrefour
155°Zakończono

Tablet WOO P841W - Carrefour

19
gru 30. 2015
Od 2 stycznia w Carrefour zaczyna się akcja "Wyprzedaż".
M.in. będzie można dostać tablet WOO P841W w cenie 249zł.

14882.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
gervithgru 30. 2015

Na przeglądanie internetu i youtube powinien wystarczyć. Co prawda tylko 1 …Na przeglądanie internetu i youtube powinien wystarczyć. Co prawda tylko 1GB ram, ale to windows a nie android, więc zakladam że wystarczy.


optymizm w tobie silny
19 Komentarzy
jak za 250 bardzo fajny! sam ostatnio poluję na hybryde. mam na oku lenovo miix 3
admin
Quaardgru 30. 2015

jak za 250 bardzo fajny! sam ostatnio poluję na hybryde. mam na oku lenovo …jak za 250 bardzo fajny! sam ostatnio poluję na hybryde. mam na oku lenovo miix 3


Był za 479zł we wspólnej akcji Careffour z Wyborczą jakiś czas temu -> tabletowo.pl/201…za/
Ale 16GB miejsca dla W10 (bo zakładam, że będziecie chcieli zaktualizować system) to jest skąpo i to bardzo. Na Win 8.1 też mało - znam temat, ćwiczyłem. Żadne karty pamięci nie pomogą.
Na przeglądanie internetu i youtube powinien wystarczyć. Co prawda tylko 1GB ram, ale to windows a nie android, więc zakladam że wystarczy.
gervithgru 30. 2015

Na przeglądanie internetu i youtube powinien wystarczyć. Co prawda tylko 1 …Na przeglądanie internetu i youtube powinien wystarczyć. Co prawda tylko 1GB ram, ale to windows a nie android, więc zakladam że wystarczy.


optymizm w tobie silny
Nawet do przeglądania netu czy YT to będzie kiszka z miodem. Większość aktualizacji z WU, będzie krzyczał, że brak mu miejsca. Tablety z 32GB to jest minimum.
ciekawe jaka mysz w zestawie?
Dobra może dla małego dziecka jako pierwszy komputer, żeby sobie oglądało bajki na youtube albo grało w proste gry ze sklepu. Albo dla seniora, żeby sprawdzić pocztę i przeczytać ogłoszenia duszpasterskie na stronie parafii. Każdy choć trochę zaawansowany użytkownik będzie niezadowolony.
Dymekgru 30. 2015

ciekawe jaka mysz w zestawie?


żadna
Bez przesady z tą wydajnością. Moja żona używa tego typu sprzętu (8", Win8.1, 16GB) do poczty, pudelków, YT a ostatnio nawet streamingów typu TVP czy Player. I sobie chwali.
to jest wersja windowsa rt? mozna na tym odpalic pliki .exe?
@arucard18 8 Ma pełnoprawny windows 8.1.
Już kiedyś pisałem o takich sprzętach tj quad core 1GB ram 16 GB pamięci.
Da się to zaktualizować do win 10 od razu po wyjęciu z pudełka, przy okazji usuwamy recovery i na czysto z 16 mamy ok 5-6 GB. Dokupujesz kartę 32GB i instalujesz wszystko na karcie. Na win 10 nawet filmy full HD odtwarza bezproblemowo. Osobiście zamieniłem z LG gpad 8 na colorovo 8 3G i nie żałuję. Na win10 bateria trzyma dobrze i nie znika na czuwaniu jak na win 8.1. Dla dziecka, osoby która stastalełe jest w podróży i potrzebuję pełnego Windowsa jak znalazł
A czy gry flashowe typu Farma na Facebooku płynnie chodzi ?(pytanie od mojej żony ;-) )
@adamsky1979 skoro streaming Teatru TVP działa dobrze, to facebookowa farma też powinna dać radę. Ja bym jednak zwrócił różnicę na co innego: ta gra (w wersji fb) jest do klikania myszką. Ekranem dotykowym może kiepsko się sterować (oczywiście można podłączyć myszkę np. bluetooth).
@DoReMi też uważam że do takich "zadań" tylko z myszką podchodzić,więc będę musiał też i za tym sprzętem porozglądać się ;-)
@adamsky1979 obejrzyj go przed zakupem, bo opinii to on najlepszych nie ma. Krytykują jakość wykonania. Może jednak lepiej zainwestować we wspomnianego Colorovo CityTab czy bliźniaczego GoClever Insignia 800 WIN..?
Ktoś może potwierdzić/zaprzeczyć, że można przez przejściówkę microUSB-HDMI podłączyć go do telewizora?
@Pasio niestety nie. Nigdzie w specyfikacji nie znalazłem, żeby ten tablety miał SlimPort. Za tania zabawka na takie bajery.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy