tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1 w zamian za otwarcie karty kredytowej (Citibank)
103°Zakończono

tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1 w zamian za otwarcie karty kredytowej (Citibank)

0
sty 12. 2016
W Citi nowa promocja.
Jeśli wyrobi się kartę kredytową i spełni dość lajtowe kryteria dostaniemy tablet lub telefon (w zależności co sobie wybraliśmy). Oba urządzenia zostały wycenione na 449 zł.

Promocja „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” przeznaczona jest dla osób, które nie były posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014.

Ograniczenia:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Warunki żeby otrzymać tablet lub telefon:

Po rozmowie z konsultantem i pozytywnej decyzji kredytowej i uzyskaniu karty konieczne będzie aktywowanie karty i spełnienie dwóch warunków:

  • zalogowanie się min. 1 raz w serwisie Citibank Online w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę (za pomocą aplikacji mobilnej lub normalnie przez przeglądarkę)
  • dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, gdzie jako pierwszy miesiąc liczymy miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank

Szczegóły w regulaminie.

Promocja trwa do końca marca 2016.

P.s. nie, nie pracuje ani w ani dla City. Nie ma tu żadnych reflinków.
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst