tablet Kindle Fire HD ( wersja 8GB) za 361zł!!! @ Amazon.de
211°Zakończono

tablet Kindle Fire HD ( wersja 8GB) za 361zł!!! @ Amazon.de

Pepper 0
lip 25. 2014lip 25. 2014
Amazon Kindle Fire HD to ostatni model tabletu wydanego przez amerykańskiego giganta.
Najprostszy, a zarazem najtańszy z modeli został przeceniony w niemieckim oddziale sklepu aż o 50 euro i kosztuje aktualnie tylko 79 euro czyli około 330zł.

Kindle Fire HD to wszechstronne urządzenie, z 7 calowym ekranem (17cm przekątna) o rozdzielczości 1280x800, z dwu rdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,5GHz, z wbudowanym WIFI, baterią która wystarczy na 10 godzin użytkowania oraz wbudowaną pamięcią flash na nasze dane - w opisywanym przypadku 8GB.
Wersja ta posiada także reklamy, jednak nie są one uciążliwe ani w żaden sposób nachalne. Wyświetlane są jako pasek z boku w menu. Ta drobna różnica pozwoli nam zaoszczędzić równowartość około 65zł względem wersji bez reklam.

Wiele osób uważa Kindle Fire jako jedynego godziwego przeciwnika iPada - i tak jest w istocie. Na sprzęcie można grać czytać czy oglądać filmy. Amazon stara się gonić nowinki technicznie oraz oferować sprzęt w pełni przetestowany, ładny i funkcjonalny. Z jedną różnicą - ceny, która jest zazwyczaj kilkukrotnie niższa niż sprzęt z jabłkiem w logo.

Co ciekawe, Kindle Fire HD oficjalnie może być wysyłany do Polski tylko i wyłącznie z USA, jednak wtenczas koszt urządzenia prawie się podwaja - wysyłka jest bardzo droga a Amazon skwapliwie i dokładnie wylicza nam co do centa należne podatki i vat, które to musimy uiścić w urzędzie celnym.

OCZYWIŚCIE Polacy na wszystko znajdą sposób, tak stało się i tym razem - nic nie stoi na przeszkodzie aby zakupić tablet poprzez niemiecką wersję amazonu, dużo taniej niż przy imporcie ze stanów.

Co trzeba zrobić? Założyć dzięki firmie mailboxde.com/ 'niemiecki adres' na który paczka zostanie wysłana przez amazon, następnie przeadresowana i wysłana do nas. Usługa ta kosztuje 2,8 euro + wysyłka (najtańsza pocztą polską to około 4 euro) tak więc za łącznie około 86 euro a więc 360zł jesteśmy w stanie zakupić tablet.

Po wejściu na stronę mailboxde, należy założyć konto, a adres z naszym ID zostanie automatycznie przydzielony. To na ten właśnie adres zamawiamy tablet (należy trzymać się instrukcji ze strony, inaczej paczka może być przydzielona do kogoś innego!). Kiedy przyjdzie, dostaniemy maila z informacją i prośbą o wybranie przesyłki oraz uregulowanie rachunku za usługę. W momencie kiedy pieniądze trafią na konto firmy, paczka jest nadawana już do nas do Polski (można też opłacić usługę zawczasu).

Cały proces, przez to, że dochodzi dodatkowy pośrednik wydłuża się o kilka dni, jednak sądzę, że możliwość zaoszczędzenia kilkuset (na tą chwilę około 250zł) jest kuszącą opcją.

Obniżka trwa do 31 lipca!

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst