Tablet CUBE iWork10 4GB RAM/ 64GB ROM - Windows 10, Intel Atom x5 Z8300
155°Zakończono

Tablet CUBE iWork10 4GB RAM/ 64GB ROM - Windows 10, Intel Atom x5 Z8300

502złJD Okazje
24
lut 25. 2016
Dokładny opis znajduje się w grafice w LINKU.

Cena to 127$ (+vat) po wpisaniu kodu: JD223
Aktualizacje społecznościowe
JD OkazjeUrządzenia mobilne
24 Komentarze
Czy on ma 3G ?
I czy ma pełnowymiarowy port USB ?
Cena fajna, ale VAT to chyba na 99%

EDIT: co to są za przesyłki, bo niby obie darmowe, ale pewnie któraś daje większą szansę na dodatkowe opłaty:
JD-GZ-YW-NLSP
JD GZ Equick EP
FRONT CAMERA - YES, REAR CAMERA - YES
No to już sukces...
Dodatkowa, oryginalna klawiatura to bodajże 56$, więc jak chcecie coś w stylu 2w1 to się dodatkowo dość mocno wykosztujecie, ale mimo wszystko, cena jest bardzo dobra.
Autor
@Roswell Ma tylko microUSB 3.0 i microUSB 2.0, nie posiada 3G
Mam 2 pytania.
Czy JD zapewnia bezproblemowy refund jak np na aliexpressie?
Czy ten sprzedawca jest sprawdzony?
matexolut 25. 2016

Mam 2 pytania.Czy JD zapewnia bezproblemowy refund jak np na …Mam 2 pytania.Czy JD zapewnia bezproblemowy refund jak np na aliexpressie?Czy ten sprzedawca jest sprawdzony?1. Masz Paypala.

2. Tak.
Roswelllut 25. 2016

Czy on ma 3G ?I czy ma pełnowymiarowy port USB ?Cena fajna, ale VAT to …Czy on ma 3G ?I czy ma pełnowymiarowy port USB ?Cena fajna, ale VAT to chyba na 99% EDIT: co to są za przesyłki, bo niby obie darmowe, ale pewnie któraś daje większą szansę na dodatkowe opłaty:JD-GZ-YW-NLSPJD GZ Equick EPPierwsze to poczta holenderska
Drugie podobno poczta estońska.
Według info z innego forum, jd otworzyło magazyn w Estonii (pierwotnie dla sąsiadów spod znaku sierpa i młota).
Można przypuszczać, że equick ep to mniejsza szansa na vat.

Jeszcze jeden przyzwoity tab:
en.jd.com/pro…tml
Ostatnio przyszedł do mnie telefon z jd poprzez holenderskiego przewoźnika i nie musiałem płacić vatu. Ale nie wiem czy to przypadek, czy reguła.
Hallerlut 25. 2016

Ostatnio przyszedł do mnie telefon z jd poprzez holenderskiego przewoźnika …Ostatnio przyszedł do mnie telefon z jd poprzez holenderskiego przewoźnika i nie musiałem płacić vatu. Ale nie wiem czy to przypadek, czy reguła.


No nie wiem jak to robią, ale u mnie 2 telefony od nich i bez Vatu.
ja mam błąd system busy now od dawna i nie da sie kupic, jak na jednym tak i na drugim koncie. Bez kuponu także.
Wykupione
Uważajcie na ten sklep, ostatnio chciałem zakupić u nich wagę, są ogromne problemy z działaniem tego serwisu, kupony nie działają, nie da się zmienić numeru telefonu (aplet nie działa) ani usunąć konta. Support w ogóle nie rozumie, co się do nich pisze (na 100% korzystają tylko z webowych translatorów), uświadamiają, że nie mają dostępu do własnej bazy danych, za każdym razem proszą o zrzuty ekranu i klikanie w ruskie linki. Mieli też jakąś aferę, że sprzedawali telefony po refurbie, imho JD.COM należy omijać z daleka.
kolega wyzej mocno przesadza. Kupilem tam duzo wartosciowego sprzetu, wszystko oryginalne...
Kupilem rowniez podobny tablet chuwi hi10 w tej samej cenie i VAT nie bylo, wiec to nie takie pewne. Ewentualny refund zalatwiasz przez PP.
trollaseklut 26. 2016

kolega wyzej mocno przesadza. Kupilem tam duzo wartosciowego sprzetu, …kolega wyzej mocno przesadza. Kupilem tam duzo wartosciowego sprzetu, wszystko oryginalne... Kupilem rowniez podobny tablet chuwi hi10 w tej samej cenie i VAT nie bylo, wiec to nie takie pewne. Ewentualny refund zalatwiasz przez PP.


Nie przesadzam, kontakt ze sklepem jest wręcz tragiczny, wymieniłem z nimi ponad 30 maili, funkcjonalnie głupia zmiana numeru telefonu nie działa i są sygnały w sieci na temat wałków z refurbami a to MOCNO przekłada się na wiarygodność tego serwisu. Chcesz to kupuj tam dalej, poczułem się aby ostrzec użytkowników którym dobra obniżka ceny nie powinna zasłonić tego gdzie i komu swoje pieniądze wysyłają.
Tablet jest ponownie dostępny ale przy próbie wpisania kodu jest komunikat:
"Sorry, the coupon code you entered is invalid. Please try again or use other codes."
Więc promocja się już chyba skończyła ?
u mnie out of stock.
Out of stock .... Ehhhh a właśnie na coś takiego polowałem
gearbest.com/tab…d=7
Coupon: EDMX70R
gearbest.com/tab…tml
Coupon: EONDA32g

z racji, że się na tym nie specjalnie znam.. wklejam tylko linki jakie dostałem w mejlingu.
Sami oceńcie czy warto - jeśli warto to najwyżej wrzućcie proszę na główną.
mysiorlut 26. 2016

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_259807.html?wid=7Coupon: …http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_259807.html?wid=7Coupon: EDMX70Rhttp://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_257495.htmlCoupon: EONDA32g z racji, że się na tym nie specjalnie znam.. wklejam tylko linki jakie dostałem w mejlingu.Sami oceńcie czy warto - jeśli warto to najwyżej wrzućcie proszę na główną.


słabe promo na ali tego drugiego tableta można kupić taniej bez promocji
mesestallut 26. 2016

Nie przesadzam, kontakt ze sklepem jest wręcz tragiczny, wymieniłem z n … Nie przesadzam, kontakt ze sklepem jest wręcz tragiczny, wymieniłem z nimi ponad 30 maili, funkcjonalnie głupia zmiana numeru telefonu nie działa i są sygnały w sieci na temat wałków z refurbami a to MOCNO przekłada się na wiarygodność tego serwisu. Chcesz to kupuj tam dalej, poczułem się aby ostrzec użytkowników którym dobra obniżka ceny nie powinna zasłonić tego gdzie i komu swoje pieniądze wysyłają.


Ja wiem doskonale co tam się dzieje, w końcu kupiłem 2 telefony, kamerę, tablet, głośniki i dużo elektronicznego sprzętu. Jeśli chodzi o produkty i ich oryginalność to jestem zadowolony ze wszystkiego. Support mają beznadziejny, ale z nimi się nie rozmawia, od tego jest PayPal.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy