Niestety, ta okazja już wygasła
Tabasco Oryginal w Lidlu
440° Zakończono

Tabasco Oryginal w Lidlu

7,99złLidl Okazje
7
440° Zakończono
Tabasco Oryginal w Lidlu
lut 25. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
Najlepsze komentarze
Uwielbiam ostre sosy ale akurat Tabasco nienawidzę, w składzie to 75% ocet, 20% zwykła ostra papryka typu węgierskiego i sól. Polecam sosy typu "Sriracha", za dyche można kupić pół litra, moc większa bo zazwyczaj robione z chilli i dużo bogatszy smak.
Edytowane przez: "LeChuck" lut 26. 2017
7 Komentarzy
w biedronce to samo
Potwierdzam - piecze 2 razy
Uwielbiam ostre sosy ale akurat Tabasco nienawidzę, w składzie to 75% ocet, 20% zwykła ostra papryka typu węgierskiego i sól. Polecam sosy typu "Sriracha", za dyche można kupić pół litra, moc większa bo zazwyczaj robione z chilli i dużo bogatszy smak.
Edytowane przez: "LeChuck" lut 26. 2017
Do wódeczki jak znalazł
LeChuck26/02/2017 00:16

Uwielbiam ostre sosy ale akurat Tabasco nienawidzę, w składzie to 75% o …Uwielbiam ostre sosy ale akurat Tabasco nienawidzę, w składzie to 75% ocet, 20% zwykła ostra papryka typu węgierskiego i sól. Polecam sosy typu "Sriracha", za dyche można kupić pół litra, moc większa bo zazwyczaj robione z chilli i dużo bogatszy smak.tak to jest jak się myli podróbki z oryginałem xD
n0028/02/2017 00:54

tak to jest jak się myli podróbki z oryginałem xD


Akurat piszę o składzie oryginalnego tabasco od McIlhenny a tyle sosów już w życiu przerobiłem, że wiem co z czym się je Wiele osób zaprzestaje próbowania czegoś innego niż tabasco właśnie ze względów smakowych, gdzie dominuje cierpkość octu i wcale się nie dziwie bo Tabasco nie jest smaczne.
Edytowane przez: "LeChuck" lut 28. 2017
LeChuck28/02/2017 08:21

Akurat piszę o składzie oryginalnego tabasco od McIlhenny a tyle sosów już …Akurat piszę o składzie oryginalnego tabasco od McIlhenny a tyle sosów już w życiu przerobiłem, że wiem co z czym się je Wiele osób zaprzestaje próbowania czegoś innego niż tabasco właśnie ze względów smakowych, gdzie dominuje cierpkość octu i wcale się nie dziwie bo Tabasco nie jest smaczne.po twojej wypowiedzi i wiedzy zawartej w niej widzę, że może "przerobiłeś" 1% tego co ja smakowałem, a wiem to stąd:
1) zacznę od tego jeżeli wyczuwasz coś czego nie ma to wpierw:
a) datę ważności lub w jaki sposób produkt jest zapieczętowany i przechowywany. Powyższy towar jest zapieczętowany, jak widzisz że jest otwarty to takiego już nie kupuj.
b) zgłoś się do lekarza wyczuwania czegoś czego nie ma to prawdopodobnie objaw choroby psychicznej.
2) Dziwne, że jeżeli w składzie występuje ocet winny to spodziewać się czegoś innego, po drugie to twoje 75% jest wyssane z palca jak twój iloraz inteligencji, więc jak masz takie dyrdymały wypisywać, lepiej po...googlaj po co masz się ośmieszać. Więc jakbyś napisał że ci do gustu nie przypadł zamiast kłamać i z sufitu brać te 75% octu byś na ignoranta nie wyszedł.
3) Jak już wyżej napisałem upodobania kulinarne to kwestia gustu dlatego McIlhenny poszerza swoją ofertę, aczkolwiek jakby nie patrzeć ten sos istnieje od XIX wieku więc o czymś to świadczy i sama nazwa jest zastrzeżona i pomimo tego jest sporo na rynku, co jednak "zapożycza"

Ok ale reasumując, porównujesz dwa różne sosy i jakbyś miał minimalną wiedzę wiedziałbyś że McIlhenny ma sos typu Sriracha
, więc wypad na forum kulinarne gdzie będziesz się żalił że Tabasco oryginal jest za mocny i wolisz łagodniejszą Sriracharę , a jak chciałeś się podzielić z nami z jakiego to baru podkradasz ten sos było założyć własny wątek!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst