Niestety, ta okazja już wygasła
Tabasco Kaufland 6,99zł
608° Zakończono

Tabasco Kaufland 6,99zł

6,99złKaufland Okazje
8
608° Zakończono
Tabasco Kaufland 6,99zł
lut 11. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W kauflandzie promocja na tabasco - 6,99zł za butelkę ok 60ml
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
8 Komentarzy
lokalnie czy ogólnopolskie?
jak dla mnie ten wild jest wogule nie ostry... musialem dosypac sobie kilka nascie lyzeczek pieprzy caynne. Wiem wiem tabasco ma byc slodkie nie ostre juz kiedys pisaliscie to w komentarzach
Tabasco to jedno wielkie G.. Jeśli ktoś lubi ostro to polecam coś o większej mocy, dodaje się tego mniej a nie wali aż tak mocno octem.
lux66611/02/2017 21:42

Tabasco to jedno wielkie G.. Jeśli ktoś lubi ostro to polecam coś o wi …Tabasco to jedno wielkie G.. Jeśli ktoś lubi ostro to polecam coś o większej mocy, dodaje się tego mniej a nie wali aż tak mocno octem.Polecisz coś ogólnie dostępnego?
ciastkolut 11. 2017

Polecisz coś ogólnie dostępnego?


ja polecam sos sriracha - dostepny prawie wszedzie (biedra, carrefour itp), ma super konstystencje i smak a nie tylko kwas i ostrosc jak tabasco.
lux666lut 11. 2017

Tabasco to jedno wielkie G.. Jeśli ktoś lubi ostro to polecam coś o wi …Tabasco to jedno wielkie G.. Jeśli ktoś lubi ostro to polecam coś o większej mocy, dodaje się tego mniej a nie wali aż tak mocno octem.

​Tak ogólnie dostępne jest w biedronce? Nie widziałem tego jeszcze
Generalnie co kto lubi. Ja np używam Tabasco Habanero zamiast ketchupu - normalna cena to w Kauflandzie to 9,99zł a w innych sklepach nie raz 12-13zł . Oczywiście jeśli ktoś chce mega ostrości to kupi coś innego w specjalistycznym sklepie.
Gadanie, że Tabasco to słodkie i dla leszczy a potem wymienianie Srirachy albo Tabasco Habanero. Nigga pls.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od W1KSY. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst