T-shirt unisex przecena z 25zł. Wysyłka już od 7 zł
86°Zakończono

T-shirt unisex przecena z 25zł. Wysyłka już od 7 zł

12
lip 12. 2016
- SASHKAT-shirt z oryginalnym nadrukiem. Skład: "100% wysokogatunkowej bawełny". Kolorowy nadruk. Występuje w linii unisex.


Wymiary i/lub wagaunisex: S, M, L
Rozmiary podano w załączonej tabeli.


Wykorzystane materiały100% wysokogatunkowej bawełny


tu mamy za 9 zł pl.dawanda.com/pro…m-l


a wg macie do całego butiku bo ceny bardzo niskie pl.dawanda.com/sho…hka

  1. DaWanda Okazje
  2. Moda
Kategorie
  1. Moda
12 Komentarzy

gdzie tam sie wybiera rozmiar?

Nie wiem dlaczego.. Ale jakoś genderowsko mi to wygląda. Koleś też taka chudzina że trochę photoshopa i za laskę by przeszedł.. ble..


Jak coś jest wysokiej klasy to ni chu*a żeby kosztowało 10zł. I nikt mi nie wmówi że to wysoko gatunkowa bawełna.

Autor

TomsiLip 12.

Nie wiem dlaczego.. Ale jakoś genderowsko mi to wygląda. Koleś też taka chudzina że trochę photoshopa i za laskę by przeszedł.. ble.. Jak coś jest wysokiej klasy to ni chu*a żeby kosztowało 10zł. I nikt mi nie wmówi że to wysoko gatunkowa bawełna.


nie każdy facet musi nosić xxl,
Pracowałam w sklepie m&s i ubrania na wyprzedaży szły za dosłownie grosze gdzie ich gatunek jest rewelacyjny. Jak dla mnie cena do jakości nie ma nic wspólnego

Autor

TomsiLip 12.

Nie wiem dlaczego.. Ale jakoś genderowsko mi to wygląda. Koleś też taka chudzina że trochę photoshopa i za laskę by przeszedł.. ble.. Jak coś jest wysokiej klasy to ni chu*a żeby kosztowało 10zł. I nikt mi nie wmówi że to wysoko gatunkowa bawełna.pl.dawanda.com/use…rts


zobacz jakie są opinie

iwa552Lip 12.

nie każdy facet musi nosić xxl, Pracowałam w sklepie m&s i ubrania na wyprzedaży szły za dosłownie grosze gdzie ich gatunek jest rewelacyjny. Jak dla mnie cena do jakości nie ma nic wspólnegoJak to zawsze moje koleżanki za czasów studiów mówiły "Jak facet nie nosi XL, to nie facet tylko jakaś pin*da". I zgadzam się totalnie.

Facet musi mieć co najmniej L (bo różnie z L'kami bywa). Wszystko poniżej to po prostu dzieciaki - młodzież, nie mężczyźni.

Tak jak genderowskie rurki. Mężczyzna nie powinien takich rzeczy nosić obcisłych. Nie tylko na genderowski wygląd ale też zdrowotny.

To tak jak z laskami, które śmiało mogły by szukać swoich rozmiarów w oddziale dziecięcym. Toż to może prawdziwe kobiety?


Oczywiście to tylko moja opinia. I rozumie jak masz inną

PS. Nie dałem Ci - za okazję, nawet na taką myśl nie wpadłem . Żebyś później nie myślała, iż negatywnie jestem nastawiony do tego to Ci okazję obniżam - daleki jestem od takich głupich zagrywek.

Pewnie okazja na "wypróbowanie" dla kogoś w tych rozmiarach jest dość dobra. 20zł można wydać nawet na bubel jakby coś.. w końcu to grosze .

"Jak facet nie nosi XL, to nie facet tylko jakaś pin*da". Mężczyzna nie powinien takich rzeczy nosić obcisłych.@Tomsi

Przede wszystkim facet nie może się przejmować jakimiś opiniami z d()py od randomowych kolesi z netu i nosić to co mu się podoba ;-) Serio w życiu nie spotkałem się z tezą, że rozmiar ubrania definiuje czy ktoś jest facetem czy nie
Edytowane przez: "szymek" lip 12. 2016

Autor

a no ja też nie

szymekLip 12.

"Jak facet nie nosi XL, to nie facet tylko jakaś pin*da". Mężczyzna nie powinien takich rzeczy nosić obcisł[email protected] Przede wszystkim facet nie może się przejmować jakimiś opiniami z d()py od randomowych kolesi z netu i nosić to co mu się podoba ;-) Serio w życiu nie spotkałem się z tezą, że rozmiar ubrania definiuje czy ktoś jest facetem czy nie


Tu nie chodzi o rozmiar. Tylko o budowę. Facet jak facet. Chucherko jak chucherko..Chucherko to nie facet.. Oczywiście każdy sobie nosi to co mu się podoba nikomu nic nie bronie

TomsiLip 12.

Tu nie chodzi o rozmiar. Tylko o budowę. Facet jak facet. Chucherko jak chucherko..Chucherko to nie facet.. Oczywiście każdy sobie nosi to co mu się podoba nikomu nic nie bronie


Co ja czytam...

Autor

TomsiLip 12.

Tu nie chodzi o rozmiar. Tylko o budowę. Facet jak facet. Chucherko jak chucherko..Chucherko to nie facet.. Oczywiście każdy sobie nosi to co mu się podoba nikomu nic nie bronie

​ Uwierz nadwaga nie jest meska

Czytacie między wierszami. Tłumaczyć od A do Z nie mam ochoty .
@iwa552 gdzie niby napisałem nadwaga?
Jeżeli dla Cb np. taki Michał Szpak to mężczyzna to nie mamy o czym dyskutować. Dla mnie to gender.

Jak granica między mężczyzną, a młodzieżą (młodzieńcem) jest dla Cb nie widoczna to cóż..

Zresztą chodząc po sklepach to najczęściej w ubiorze męskim brakuje rozmiarów XL, L.. bo tych dziecinnych M,S nikt nie kupuje.


EDIT: Sorrki dzieci kupują.

EDIT2: Ten na zdjęciu to pewnie dla Cb też facet.. Bo dla mnie to niedokarmiony ciapaty.

Edytowane przez: "Tomsi" lip 12. 2016

Autor

TomsiLip 12.

Czytacie między wierszami. Tłumaczyć od A do Z nie mam ochoty . @iwa552 gdzie niby napisałem nadwaga? Jeżeli dla Cb np. taki Michał Szpak to mężczyzna to nie mamy o czym dyskutować. Dla mnie to gender.Jak granica między mężczyzną, a młodzieżą (młodzieńcem) jest dla Cb nie widoczna to cóż.. Zresztą chodząc po sklepach to najczęściej w ubiorze męskim brakuje rozmiarów XL, L.. bo tych dziecinnych M,S nikt nie kupuje.EDIT: Sorrki dzieci kupują. EDIT2: Ten na zdjęciu to pewnie dla Cb też facet.. Bo dla mnie to niedokarmiony ciapaty.

​a na domiar złego rasista
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst