T-Mobile na Kartę: No-limit za 25 zł
276°Zakończono

T-Mobile na Kartę: No-limit za 25 zł

11
paź 23. 2016paź 23. 2016
Od 22 października obowiązywać będzie nowa promocja dla osób przenoszących numer do T-Mobile na Kartę. Nielimitowana oferta kosztuje 25 zł.

Wszyscy, którzy zdecydują się przenieść swój numer pre-paid do T-Mobile w czasie trwania promocji w cenie 25 zł miesięcznie otrzymają:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych,
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych,
  • nielimitowany Internet przez 3 pełne cykle rozliczeniowe (a potem 10 GB).


źródło: telepolis.pl/wia…tml

więcej w linku

11 Komentarzy

A w abonamencie za 30 zł jest No limit i 2 GB i gdzie tu uczciwość

play za 25 już od dłuższego czasu miał, inne sieci też w granicach 20-30 no limit to i oni muszą wprowadzić. Dla tych, którym zasięg sieci robi różnicę lub sama sieć polecam, inaczej nie korzystałbym z usług tego operatora.

Xd106 min

A w abonamencie za 30 zł jest No limit i 2 GB i gdzie tu uczciwość

Może telefon za 1zł?

anna6664 min

Może telefon za 1zł?


111304-4LPiC.jpg

Xd1010 min

[Obrazek]

​ czyli trzeba być ... by brać abonament

2 tyg. temu chciałem się przenieść do nich. na infolinii konsultantka stwierdziła, że nie można się do nich przenosić z karty na kartę, tylko z karty u innego operatora jedynie na mixa lub abo. bardziej debilnych zasad nie widziałem.
poszedłem do plusa u którego miałem nr, dostałem rabat i za 29zł/mc też no limit, 8gb netu i pierwsze 3 miesiące gratis.
Wcześniej byłem 2 lata w Tmobile i po prostu tym gnojom nie wierzę - opłaty za co tylko się da, jakieś dziwne smsy premium swojego czasu mi wpadły do rachunku ale co najgorsze - transfer u nich znika w oczach, zacząłem się zastanawiać co tyle pożera bo aż niemożliwe były te spadki gb jakie dostrzegałem.
Ostatnie 3 miesiące w plusie na kartę, korzystam jak dotychczas i z 8gb wykorzystałem może z połowę, w Tmobile straciłbym wszytko chyba w tydzień, nie wiem jak oni to liczą... do tego w Plusie infolinia całkowicie gratis no i co ważne polska firma a nie niemiaszki, które skubią nas na każdym kroku. Za późno się obudzili z taką ofertą, niech zdychają.

nowart1 godz., 28 min

2 tyg. temu chciałem się przenieść do nich. na infolinii konsultantka stwierdziła, że nie można się do nich przenosić z karty na kartę, tylko z karty u innego operatora jedynie na mixa lub abo. bardziej debilnych zasad nie widziałem. poszedłem do plusa u którego miałem nr, dostałem rabat i za 29zł/mc też no limit, 8gb netu i pierwsze 3 miesiące gratis. Wcześniej byłem 2 lata w Tmobile i po prostu tym gnojom nie wierzę - opłaty za co tylko się da, jakieś dziwne smsy premium swojego czasu mi wpadły do rachunku ale co najgorsze - transfer u nich znika w oczach, zacząłem się zastanawiać co tyle pożera bo aż niemożliwe były te spadki gb jakie dostrzegałem. Ostatnie 3 miesiące w plusie na kartę, korzystam jak dotychczas i z 8gb wykorzystałem może z połowę, w Tmobile straciłbym wszytko chyba w tydzień, nie wiem jak oni to liczą... do tego w Plusie infolinia całkowicie gratis no i co ważne polska firma a nie niemiaszki, które skubią nas na każdym kroku. Za późno się obudzili z taką ofertą, niech zdychają.

​Nie czepiam się, bo ogólnie możesz mieć rację, ale najpierw sprawdź, gdzie nasza polska firma płaci podatki....

każda duża firma bawi się w mniejsze lub większe optymalizacje podatkowe. gdybym miał jeszcze przy każdym zakupie dokonywać skomplikowanych analiz finansowych to chyba bym osiwiał. koronnym dla mnie argumentem jest przejrzystość oferty (mam powyżej dziurek w nosie zagmatwane, obwarowane masą kruczków regulaminy w których tylko dybią, żeby wyciągnąć dodatkową kasę, co rusz zmieniające się promocje, oferty niby promocyjne ale do nie wiadomo kiedy itd itp), darmowy kontakt z infolinią w każdej chwili (w tmobile straciłem na to w 2 lata kilkadziesiąt złotych) oraz transfer, który jakoś magicznie nie znika w oczach. No i gwoździem do trumny była zmiana regulaminu w banku tmobile z którego też zrezygnowałem przez ich nieustanną chęć do coraz większego zdzierania kasy z klientów za każde, najmniejsze głupstwo.
Ja im po prostu nie ufam, niby 25zł a okaże się, że po oberzeniu jednego filmu w youtube zejdzie mi 1gb albo "wyślę" jakiegoś smsa premium za 20zł, pomimo ustanowionej blokady co też z nimi przerabiałem...

del
Edytowane przez: "Przemix" paź 24. 2016

112440-0ctIu.jpg
Taka informacja na Facebooku

TMobile? Podziekuje...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst