Niestety, ta okazja już wygasła

Szybkowar Multicooker Instant Pot Duo 80 | 7 funkcji | 13 programów | pojemność 7,6 L | stal nierdzewna

kwi 14. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (dający darmową dostawę) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Garnek, który zastąpi je wszystkie

Wysyłka i sprzedaż Amazon.

Cena w innym sklepie to 770 zł i brak dostępności. Wersja 5,7 litra to 526 zł, a 3 litrowego to już w ogóle teraz się nie opłaca.


Funkcje i szczegóły
13 inteligentnych programów na przycisk: zrewolucjonizuj sposób gotowania za pomocą programów One-Touch: zupa/zaparzanie, mięso / daszek jednogarnkowy, fasola/chili, duszenie, ryż, porydza, garwa parowa, jogurt i drobi. Utrzymuj ciepło i szybkie gotowanie.
Zdrowe gotowanie ze stałymi rezultatami: Klasyczny Instant Pot Duo dopasowuje ciśnienie, temperaturę, czas i ciepło, aby gotować potrawy do 70% szybciej niż inne metody i za każdym razem stale pyszne rezultaty.
Łatwy i dopasowany: Instant Pot Duo może zauważyć, jak chętnie gotujesz i jakie inteligentne programy są najczęściej używane. Dzięki temu możesz się martwić o inne rzeczy, podczas gdy jedzenie jest bezpiecznie i szybko.
Przygotowanie posiłków przez cały tydzień: Duża pojemność 7,6 litra nadaje się doskonale do przygotowywania posiłków i gotowania w dużych ilościach - idealna dla dużych rodzin i na impreza!
Jeszcze prostsza obsługa: wystarczy nacisnąć przycisk szybkiego wyłączania, aby wypuścić parę, dzięki czemu powstają tylko minimalne zabrudzenia i czyszczenie jest proste.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
30 Komentarzy
Prześlij Komentarz