Niestety, ta okazja już wygasła
Szybkowar La Bonita Rapido 6L stal szlachetna
166° Zakończono

Szybkowar La Bonita Rapido 6L stal szlachetna

179zł299zł-40% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
166° Zakończono
Szybkowar La Bonita Rapido 6L stal szlachetna
wrz 10. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szybkowar Rapido to sprawdzony i bezpieczny produkt zaprojektowany dla miłośników zdrowego odżywiania, którzy cenią sobie pełnowartościowe i niskokaloryczne posiłki.Gotowanie w szybkowarze ma niemal same zalety: jest bardzo proste, szybkie, oszczędza energię (gaz, prąd) i wodę.
Co więcej, przygotowane w szybkowarze dania zachowują wartości odżywcze produktów, mają piękny aromat i kolor, a do tego są lekkostrawne.
Wysokie ciśnienie powoduje podniesienie temperatury gotowania, dzięki czemu produkty gotują się do 70% szybciej niż w tradycyjnym garnku.

Gotowanie w szybkowarze to brak ryzyka przypalenia potrawy, a urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.
Szybkowar jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 - dzięki temu jest wyjątkowo trwały, odporny na uszkodzenia, korozję i wysoką temperaturę. Stal nierdzewna jest neutralna nawet dla kwaśnych dań, co oznacza, że nie wydziela metalicznego posmaku w czasie ich gotowania.• Odpowiednio wyprofilowane, nienagrzewające się rączki bakelitowe chronią Twoje dłonie przed oparzeniem i ułatwiają przestawianie oraz przenoszenie urządzenia.
• Wygodny system otwierania szybkowaru, pozwala na prostą obsługę naczynia, a szczelne zamknięcie zagwarantuje, że woda z cennymi minerałami i witaminami nie przedostanie się na zewnątrz.
• Pokrywa i jej blokada – pokrywka szybkowaru jest wyposażona w odpowiednią blokadę, która uniemożliwi otwarcie urządzenia w czasie gotowania. Blokada zabezpiecza także przed uwolnieniem zbyt dużej ilości pary wodnej, która mogłaby nas poparzyć. Nie otwieraj pokrywy na siłę – poczekaj, aż blokada się zwolni, a ciśnienie opadnie.
• Wewnętrzna miarka pomaga w bezproblemowym odmierzaniu dodawanych składników.
• Dania z szybkowaru są lepsze w smaku i zachowują swój kolor – szczelna pokrywa zatrzymuje parę wodną wewnątrz naczynia, dzięki czemu potrawy mają odpowiednią wilgotność.
• Bez pokrywy nadaje się do mycie w zmywarce.
• Garnki nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
Aktualizacje społecznościowe
szaq
taka sama cena w OleOel oleole.pl/gar…tml
Prześlij Komentarz