Niestety, ta okazja już wygasła
Szybkowar 6L ze stali 18/10 La Bonita
122° Zakończono

Szybkowar 6L ze stali 18/10 La Bonita

199zł299,99zł-34% Darmowa dostawa DarmowaRTV Euro AGD Okazje
1
122° Zakończono
Szybkowar 6L ze stali 18/10 La Bonita
lis 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Szybkowar La Bonita 6L z miarką w środku, nadający się do wszystkich kuchenek- gaz, indukcja, elektryczna, ceramiczna, halogenowa. Garnek ma składane rączki. W hicie dnia na euro.com.pl 100 zł taniej

Szybkowar Rapido to sprawdzony i bezpieczny produkt zaprojektowany dla miłośników zdrowego odżywiania, którzy cenią sobie pełnowartościowe i niskokaloryczne posiłki.
Gotowanie w szybkowarze ma niemal same zalety: jest bardzo proste, szybkie, oszczędza energię (gaz, prąd) i wodę.
Co więcej, przygotowane w szybkowarze dania zachowują wartości odżywcze produktów, mają piękny aromat i kolor, a do tego są lekkostrawne.
Wysokie ciśnienie powoduje podniesienie temperatury gotowania, dzięki czemu produkty gotują się do 70% szybciej niż w tradycyjnym garnku.
Gotowanie w szybkowarze to brak ryzyka przypalenia potrawy, a urządzenie jest bardzo proste w obsłudze.
Szybkowar jest wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 - dzięki temu jest wyjątkowo trwały, odporny na uszkodzenia, korozję i wysoką temperaturę. Stal nierdzewna jest neutralna nawet dla kwaśnych dań, co oznacza, że nie wydziela metalicznego posmaku w czasie ich gotowania.
• Odpowiednio wyprofilowane, nienagrzewające się rączki bakelitowe chronią Twoje dłonie przed oparzeniem i ułatwiają przestawianie oraz przenoszenie urządzenia.
• Wygodny system otwierania szybkowaru, pozwala na prostą obsługę naczynia, a szczelne zamknięcie zagwarantuje, że woda z cennymi minerałami i witaminami nie przedostanie się na zewnątrz.
• Pokrywa i jej blokada – pokrywka szybkowaru jest wyposażona w odpowiednią blokadę, która uniemożliwi otwarcie urządzenia w czasie gotowania. Blokada zabezpiecza także przed uwolnieniem zbyt dużej ilości pary wodnej, która mogłaby nas poparzyć. Nie otwieraj pokrywy na siłę – poczekaj, aż blokada się zwolni, a ciśnienie opadnie.
• Wewnętrzna miarka pomaga w bezproblemowym odmierzaniu dodawanych składników.
• Dania z szybkowaru są lepsze w smaku i zachowują swój kolor – szczelna pokrywa zatrzymuje parę wodną wewnątrz naczynia, dzięki czemu potrawy mają odpowiednią wilgotność.
• Bez pokrywy nadaje się do mycie w zmywarce.
• Garnki nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
328160.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Wsparcie Społeczności
taka sama cena również na OleOle:
oleole.pl/gar…tml
1 Komentarz
Prześlij Komentarz