Niestety, ta okazja już wygasła
Szybka obróbka fotek na fejsa - prosty i skuteczny "fotoszop" bezpłatnie + Aurora HD 2018
-24° Zakończono

Szybka obróbka fotek na fejsa - prosty i skuteczny "fotoszop" bezpłatnie + Aurora HD 2018

31
sie 5. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

- To nie Trial, ale pełna wersja komercyjna -

Niezbędnik Influencera nie potrzebujesz całego photoshopa aby wzbogacić swoje fotki na fb czy insta!

To nowa wersja 9 programu, nie mylić z darmowymi starszymi.

177673.jpg
InPixio Photo Editor to prosty edytor graficzny, dzięki któremu w kilku krokach nadamy zdjęciom bardzo ciekawe efekty i poprawimy ich kolorystykę. Dostępne są tutaj liczne filtry, które podzielone zostały na kategorie, dzięki czemu dużo łatwiej można się pomiędzy nimi poruszać. Całość opakowana jest w bardzo ciekawy, nowoczesny interfejs, co samo w sobie zachęca do korzystania z aplikacji, a ponieważ program działa bardzo sprawnie, szybkie wyświetlając podglądy wprowadzanych zmian, rzeczywiście obsługa należy do przyjemniejszych wśród narzędzi tego typu.

Dość standardowo, aby skorzystać z możliwości edytora, w pierwszym kroku niezbędne będzie wskazanie zdjęć, które chcemy poddać modyfikacjom. Ciekawym posunięciem ze strony producenta jest udostępnienie kilku zdjęć przykładowych, dzięki którym, bez konieczności poddawania edycji własnych fotografii, poznamy szybko możliwości programu. Interfejs aplikacji podzielony został na dwie główne części: duży podgląd zdjęcia w centrum oraz panel z opcjami po prawej stronie. Z jego poziomu możliwe jest nakładanie filtrów, ramek oraz wprowadzanie ręcznych korekt barwnych. Pozostałe zdjęcia z wybranej kolekcji można podejrzeć na pasku, który pojawia się w dolnej części obszaru roboczego, pod podglądem zdjęcia. Na etapie edycji na plus zasługuje zakładka kadrowania zdjęć, która pozwala przycinać fotografie nie tylko ręcznie, ale również do jednej z kilku typowych proporcji.

Dodatkową funkcją w programie jest możliwość bezpośredniego publikowania wyedytowanych zdjęć w serwisie społecznościowym Facebook lub w formie pocztówek z wykorzystaniem narzędzia InstaCards.

177673.jpg
youtube.com/wat…bZQ


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Na tej samej stronie przez jeszcze 6 dni inny wypasiony program graficzny na Mac i PC: Aurora HDR 2018 - jeden z najlepszych programów graficznych do tworzenia zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej został właśnie udostępniony za darmo.


177673.jpg
Zaawansowany edytor zdjęć o rozszerzonej dynamice tonalnej. Według producenta, pakiet oferuje rewolucyjną technologię mapowania tonów, mnóstwo narzędzi i funkcji, innowacyjny interfejs użytkownika oraz ponad 80 predefiniowanych ustawień, które można uruchomić jednym kliknięciem.

Program wspiera najpopularniejsze formaty, w tym RAW, JPG, TIFF (i wiele innych). Może działać również jako wtyczka do Adobe Photoshop, Lightroom oraz Apple Photos.

youtube.com/wat…Ff0

sharewareonsale.com/s/f…unt
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje

Grupy

31 Komentarzy
Hmm, za darmo, działa i ... minusy ???!!!
JEAKAR05/08/2019 15:57

Hmm, za darmo, działa i ... minusy ???!!!Za wrzucenie triala.
Może nie byłoby minusów za samą Aurore, która i tak co chwile jest w promocji.
druluk05/08/2019 16:08

Za wrzucenie triala.Może nie byłoby minusów za samą Aurore, która i tak co …Za wrzucenie triala.Może nie byłoby minusów za samą Aurore, która i tak co chwile jest w promocji.Dlaczego "triala" ?
"Co chwilę" jest za darmo?
Chyba inaczej to rozumiemy >>> jest do pobrania za darmo przez 7 dni (już niecałe). Jest normalny klucz do rejestracji, nie ma żadnej informacji, że to trial.
Masz rację - było, ale jak coś jest za darmo i komuś się przyda, czemu nie przypomnieć
Edytowane przez: "JEAKAR" sie 5. 2019
JEAKAR05/08/2019 16:21

Chyba inaczej to rozumiemy >>> jest do pobrania za darmo przez 7 dni …Chyba inaczej to rozumiemy >>> jest do pobrania za darmo przez 7 dni (już niecałe). Jest normalny klucz do rejestracji, nie ma żadnej informacji, że to trial.No cóż tak sugeruje opis to już wiesz skąd minusy.
druluk05/08/2019 16:23

No cóż tak sugeruje opis to już wiesz skąd minusy.W opisie nie ma informacji, że to TRIAL Może warto najpierw sprawdzić ... bo jak za to są minusy ... ręce opadają.
JEAKAR05/08/2019 16:26

W opisie nie ma informacji, że to TRIAL Może warto najpierw sprawdzić . …W opisie nie ma informacji, że to TRIAL Może warto najpierw sprawdzić ... bo jak za to są minusy ... ręce opadają.


Wybacz chodziło o tytuł "bezpłatnie przez 7 dni".
druluk05/08/2019 16:28

Wybacz chodziło o tytuł "bezpłatnie przez 7 dni".Opis może nie jest do końca jednoznaczny ... ale, jak komuś nie wystarczy, to może warto najpierw dopytać. Widzę, że mnóstwo tu inżynierów po mechanice precyzyjnej . Ludzie, tak postępując, zniechęcicie każdego do wystawiania okazji.
Edytowane przez: "JEAKAR" sie 5. 2019
JEAKAR05/08/2019 16:33

Ludzie, tak postępując, zniechęcicie każdego do wystawiania okazji.


Według mnie zachęcamy do przyłożenia się przy wstawianiu okazji
Według mnie - nie
Pozdrawiam.
Opis wprowadzający w błąd to i ocena okazji adekwatna.
Donek05/08/2019 16:52

Opis wprowadzający w błąd to i ocena okazji adekwatna.Tak, wiem Polacy nie dają szans, minusowanie i hejcik to nasz sport narodowy.

Dla przyzwoitości, przynajmniej ja podziękuję, programy działają >>> (+)
Edytowane przez: "JEAKAR" sie 5. 2019
druluk05/08/2019 16:08

Za wrzucenie triala.Może nie byłoby minusów za samą Aurore, która i tak co …Za wrzucenie triala.Może nie byłoby minusów za samą Aurore, która i tak co chwile jest w promocji.Nie czytacie ze zrozumieniem a potem są problemy i niepotrzebny spam z tłumaczeniem. Nie masz racji więc po co ta dyskusja.

Regulamin:
Jest to dożywotnia licencja na 1 komputer do użytku niekomercyjnego
Otrzymujesz bezpłatne aktualizacje dla tej samej głównej wersji na jeden rok
Otrzymujesz bezpłatne wsparcie techniczne
Musisz uzyskać klucz licencyjny i pobrać instalator przed zakończeniem tej oferty
Nie można odsprzedać
JEAKAR05/08/2019 17:43

Tak, wiem Polacy nie dają szans, minusowanie i hejcik to nasz sport …Tak, wiem Polacy nie dają szans, minusowanie i hejcik to nasz sport narodowy.Dla przyzwoitości, przynajmniej ja podziękuję, programy działają >>> (+)Takie jest życie kolego, niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Wczoraj dodałem świetną okazję, Revo Uninstaller PRO, jeden z najlepszych programów tego typu jak nie najlepszy. Początkowy efekt zwalił mnie z nóg, prawie minus -100, na szczęście 90% pepperkowiczów jest ogarniętych i moja okazja Revo Uninstaller Pro od wczoraj ma już plus +1360. Zresztą polecam.
miki8805/08/2019 18:43

Nie czytacie ze zrozumieniem a potem są problemy i niepotrzebny spam z …Nie czytacie ze zrozumieniem a potem są problemy i niepotrzebny spam z tłumaczeniem. Nie masz racji więc po co ta dyskusja. Regulamin: Jest to dożywotnia licencja na 1 komputer do użytku niekomercyjnego Otrzymujesz bezpłatne aktualizacje dla tej samej głównej wersji na jeden rok Otrzymujesz bezpłatne wsparcie techniczne Musisz uzyskać klucz licencyjny i pobrać instalator przed zakończeniem tej oferty Nie można odsprzedaćOczywiście, że mam rację. Dyskusja dotyczyła poprawionego już tytułu.
druluk05/08/2019 18:53

Oczywiście, że mam rację. Dyskusja dotyczyła poprawionego już tytułu.Rozumiem że według Ciebie opis okazji jest ważniejszy niż sam link do okazji ?. Czy aż tak źle było, nie wiem nie mnie to oceniać. Natomiast wiem jedno, opis opisem a link do okazji linkiem. Dobry kolega, dobry pepperkowicz wpierw sprawdzi dokładnie link, jeżeli wszystko jest ok, nie ocenię na minus a jedynie z czystego koleżeństwa napiszę w komentarzu "proszę poprawić błędny tytuł lub opis". To jest koleżeństwo.
miki8805/08/2019 19:02

Rozumiem że według Ciebie opis okazji jest ważniejszy niż sam link do oka …Rozumiem że według Ciebie opis okazji jest ważniejszy niż sam link do okazji ?. Czy aż tak źle było, nie wiem nie mnie to oceniać. Natomiast wiem jedno, opis opisem a link do okazji linkiem. Dobry kolega, dobry pepperkowicz wpierw sprawdzi dokładnie link, jeżeli wszystko jest ok, nie ocenię na minus a jedynie z czystego koleżeństwa napiszę w komentarzu "proszę poprawić błędny tytuł lub opis". To jest koleżeństwo.No chyba od tego są okazje? Wpiszę w tytule program za 20000zł a w linku będzie za darmo i mam się dziwić, że są minusy bo przecież link trzeba sprawdzić? To w ogóle nic nie opisujmy, nie dawajmy tytułów tylko linki wklejajmy.
2660624-f0f0T.jpgNie ma co się dziwić, że jak ktoś widzi okazję do jakiegoś noname programu w wersji trial (bo tak ewidentnie sugerował poprzedni tytuł) to może nawet nie wchodząc dać minusa.
druluk05/08/2019 19:07

Nie ma co się dziwić, że jak ktoś widzi okazję do jakiegoś noname programu …Nie ma co się dziwić, że jak ktoś widzi okazję do jakiegoś noname programu w wersji trial (bo tak ewidentnie sugerował poprzedni tytuł) to może nawet nie wchodząc dać minusa.


Sprawa dyskusyjna, dla mnie nie było ewidentne. Wystarczył 1 klik i wszystko było 100% jasne. Jak widać dla ~ 70 użytkowników było to zbyt trudne ... trochę to przerażające.
JEAKAR05/08/2019 19:14

Sprawa dyskusyjna, dla mnie nie było ewidentne. Wystarczył 1 klik i w …Sprawa dyskusyjna, dla mnie nie było ewidentne. Wystarczył 1 klik i wszystko było 100% jasne. Jak widać dla ~ 70 użytkowników było to zbyt trudne ... trochę to przerażające.Co tu jest przerażającego? Już odbiegając od tytułu to wciąż dla wielu osób może to być słaba okazja. Programy niczym się nie wyróżniają z tłumu. O ile o tym pierwszym nie mogę wiele powiedzieć to ten drugi regularnie jest za darmo.
No chyba, że wg Ciebie za darmo to i ocet słodki.
Później już tylko efekt domina i mamy jak na obrazku
2660698-texdv.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst