Niestety, ta okazja już wygasła
Szumiąca małpka Vtech za 59,90zł @ Smyk
28° Zakończono

Szumiąca małpka Vtech za 59,90zł @ Smyk

59,90zł99zł-39% Darmowa dostawa DarmowaSmyk Okazje
Edytor 9
lis 20. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Smyku szumiąca małpka Vtech za 59,90zł.
Odbiór w salonie gratis, dostawa od 7,90zł.
Cena rynkowa to 100zł.

Główne cechy:

 • Zabawka posiada 5 kołysanek i 5 uspokajających dźwięków, 16 minut kołysanek i uspokajających szumów
 • Regulacja głośności
 • Lampka nocna z regulacją oświetlenia, 2 poziomy jasności
 • Mobilność oraz możliwość montażu w dowolnym miejscu
 • Wbudowany akumulatorek wielokrotnego ładowania
 • Wyłącznik czasowy. Automatyczne wyłączanie po 60 minutach
 • Lampka sygnalizująca ładowanie
 • Rzep ułatwiający montaż w zestawie
 • Baterie akumulatorki pozwalają na wielokrotne ładowanie dzięki czemu nie musisz już pamiętać o zakupie i wymianie baterii
 • Bateria wymagane 750 mAH zapewniają 8 godzin pracy
 • Kabel do ładowania przez USB w zestawie
 • 3 Lata gwarancji

204415-LYgom.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Smyk OkazjeSmyk gazetka
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które oferty są publikowane.

Grupy

9 Komentarzy
Mam już jedną w domu ( żona) która szumi tak, że głowa boli. Ta będzie dla córeczki. Mam tylko nadzieję, że ją główka nie będzie bolała 😁. Oczywiście +
Ponoć te zabawki są szkodliwe dla dzieci na dłuższą metę.
To jest kretynizm. Uposledza słuch.
Zamówienie anulowane ze względu na brak towaru na magazynie. Do zamknięcia.
Davaeorn_8720/11/2019 12:37

To jest kretynizm. Uposledza słuch.


W jaki sposób ma upośledzać słuch? Ja jestem wychowany odkurzaczu, córka na dźwięku suszarki, bo bez tego byłoby w niektórych sytuacjach ciężko. Wiadomo, że wszystko z głową i nikt nie powiesi tego bezpośrednio przy dziecku.
bruner111120/11/2019 14:23

W jaki sposób ma upośledzać słuch? Ja jestem wychowany odkurzaczu, córka na …W jaki sposób ma upośledzać słuch? Ja jestem wychowany odkurzaczu, córka na dźwięku suszarki, bo bez tego byłoby w niektórych sytuacjach ciężko. Wiadomo, że wszystko z głową i nikt nie powiesi tego bezpośrednio przy dziecku.


To jest super jednorodny dźwięk, na tych samych częstotliwościach. Dwa przyzwyczajasz dzieciaka że zawsze coś musi się akustycznie dziać. To jak uspokajanie dziecka grami na tablecie...
Davaeorn_8720/11/2019 15:45

To jest super jednorodny dźwięk, na tych samych częstotliwościach. Dwa prz …To jest super jednorodny dźwięk, na tych samych częstotliwościach. Dwa przyzwyczajasz dzieciaka że zawsze coś musi się akustycznie dziać. To jak uspokajanie dziecka grami na tablecie...To nie to samo co gry Szum uspokaja, bo przypomina dźwięki, jakie dziecko słyszało będąc jeszcze w brzuchu. Najlepiej gdyby dźwięki miały niską częstotliwość, a hałas nie przekraczał 50dB. Wszystkiego trzeba używać z głową. A argument o przyzwyczajeniu brzmi podobnie jak "nie noś, nie kołysz, bo się przyzwyczai". Kompletnie nie ma uzasadnienia.
Te zabawki to spory wydatek jak na to co oferują, nie można dodawać nowych melodii nie wiadomo też czy te wgrane na konkretne dziecko zadziałają. Polecam puszczanie szumu z telefonu;) a jak ktoś nie chce uziemiać swojego tele to za 100zl (początkowa cena tej zabawki) można kupić używany telefon/tablet i puszczać szum/kołysanki z YT:)
Od wczoraj mam tę małpkę. Testów bojowych jeszcze nie było, bo dziecko jeszcze w drodze, ale na szybko funkcjonalność dużo lepsza niż np. grający pingwin fischer price, który ma starsza córka. Ta małpa ma 5 szumów (ptaki, szum wody, bicie serca, biały szum i chyba jakaś suszarka) i 5 kołysanek dużo przyjemniejszych niż we wspomnianym pingwinie. Głośność min. można ustawić tak, że naprawdę gra to cichutko. Ładowany akumulator to dal jednych + dla innych -, kwestia gustu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst