Szczoteczka elektryczna Oral B 3D White
338°Zakończono

Szczoteczka elektryczna Oral B 3D White

21
paź 11. 2016
Szczoteczka elektryczna ORAL-B VITALITY 3D WHITE (D 12.513) wraz z 2 końcówkami za 59zł.
Cena standardowa - 72zł, bez żadnej z promocji - 99zł
Oferta lokalna, Siedlce
28613-nEt9w.jpg

21 Komentarzy

Szkoda ze nie w całej Polsce...

informacja: w rosmanie często można dorwać za 49.99zł

Autor

pkawalec9126 min

Szkoda ze nie w całej Polsce...


Niestety, a za te 59zł się opłaca czy warto dołożyć do czegoś innego, lepszego?

Pepper

w sklepie Satysfakcja macie teraz taką sama szczoteczke w cenie 53zł ( z przesylka do paczkomatu za 63zł) satysfakcja.pl/

Mam tą szczoteczkę od 2lat i bardzo sobie chwale. Kupiłem też rodzince oraz zamawiam końcówki na allegro hurtem taniej wychodzi. Jeśli poprostu chcesz myć zeby bez wodotryskow to spokojnie wystarcza i spełnia swoja rolę.

szaq30 min

w sklepie Satysfakcja macie teraz taką sama szczoteczke w cenie 53zł ( z przesylka do paczkomatu za 63zł) http://www.satysfakcja.pl/

​W komputronik sa +2 końcówki w zestawie (zgaduje ze nie jest to bazowa +2 tylko łącznie 2 końcówki) , na satysfakcji jest jedna końcówka, do tego sa to rozne końcówki (3d white w komputronik i precision clean w satysfakcji)
Edytowane przez: "sq8shq" paź 11. 2016

żadna okazja i odradzam ten sklep

MSTRKRFT4 godz., 38 min

żadna okazja i odradzam ten sklep


Dlaczego żadna okazja (link do lepszej) i czemu odradzasz sklep?

A ma ktoś info co będzie na otwarcie Komputronika w Ptak Outlet?

nie polecam serii Oral B, beznadziejne baterie, po roku szczoteczka musi być non-stop podłączona do prądu, żeby można było paszczę umyć.

Strona z przedłużeniem gwarancji do 5 lat nie działa od wieków

Yacek7848 min

nie polecam serii Oral B, beznadziejne baterie, po roku szczoteczka musi być non-stop podłączona do prądu, żeby można było paszczę umyć. Strona z przedłużeniem gwarancji do 5 lat nie działa od wieków

No chyba generalnie szczoteczka jest podłączona?
U mnie 4 osoby korzystają z tego samego napędu tylko zmieniamy końcówki i od 3 lat działa OK, wystarcza baterii dla wszystkich, choć ostatni ma już odczucie, że drga słabiej.
Polecam te szczoteczki, bo dentysta mówił po zmianie, że syn ma lepiej umyte zęby.

z 1 końcówką z darmową wysyłką w electro.pl i avansie- wystawione przez allegro. Ostatnio kupiłem za 59zł

Autor

_MarSs_1 godz., 22 min

No chyba generalnie szczoteczka jest podłączona? U mnie 4 osoby korzystają z tego samego napędu tylko zmieniamy końcówki i od 3 lat działa OK, wystarcza baterii dla wszystkich, choć ostatni ma już odczucie, że drga słabiej. Polecam te szczoteczki, bo dentysta mówił po zmianie, że syn ma lepiej umyte zęby.


Używasz szczoteczki z tej oferty?
Sam się zastanawiałem czy kupić coś droższego, ale jak na 1 raz chyba taka powinna wystarczyć?

_MarSs_3 godz., 13 min

No chyba generalnie szczoteczka jest podłączona? U mnie 4 osoby korzystają z tego samego napędu tylko zmieniamy końcówki i od 3 lat działa OK, wystarcza baterii dla wszystkich, choć ostatni ma już odczucie, że drga słabiej. Polecam te szczoteczki, bo dentysta mówił po zmianie, że syn ma lepiej umyte zęby.


no właśnie, a powinna trzymać bez ładowania kilka dni, co nie? Generalnie bardzo słabe akumulatory. Decyzja należy do was. Ja nie polecam Oral B.

Ale elektryczne szczoteczki są super!
Edytowane przez: "Yacek78" paź 11. 2016

Autor

Yacek78paź 11. 2016

no właśnie, a powinna trzymać bez ładowania kilka dni, co nie? Generalnie b …no właśnie, a powinna trzymać bez ładowania kilka dni, co nie? Generalnie bardzo słabe akumulatory. Decyzja należy do was. Ja nie polecam Oral B. Ale elektryczne szczoteczki są super!


Przecież @_MarSs_ napisał, że "wystarcza baterii dla wszystkich, choć ostatni ma już odczucie, że drga słabiej." Więc raczej chodziło mu o baterię, a nie użytkowanie szczoteczki jednocześnie ładując.
À propos baterii, jaki jest jej czas ładowania? W informacjach o produkcie czas ten wynosi 16h, rzeczywiście tak długo się ładuje?
Co w takim razie polecasz?
Edytowane przez: "danioRM" paź 11. 2016

danio_962 min

Przecież @_MarSs_ napisał, że "wystarcza baterii dla wszystkich, choć ostatni ma już odczucie, że drga słabiej."Co w takim razie polecasz?


no właśnie, bateria wystarcza dla 4 osób, czyli na 1 mycie, a powinna wystarczyć dla kilku osób przez kilka dni.

Nie wiem, ja wymieniam w Braunie akumulatory co pół roku.

Autor

Yacek783 min

no właśnie, bateria wystarcza dla 4 osób, czyli na 1 mycie, a powinna wystarczyć dla kilku osób przez kilka dni. Nie wiem, ja wymieniam w Braunie akumulatory co pół roku.


Niby tak, ale nie jest napisane czy te 4 mycia następują po max ładowaniu akumulatora. Być może nie jest ładowana do końca i stąd taki krótki czas pracy.

Jak macie szczoteczkę podłączoną non stop to co się dziwicie, że akumulator słabo trzyma...
Spróbujcie telefon mieć podpięty do ładowarki 24/h przez kilka miesięcy to będzie cud jak wytrzyma potem godzinę na baterii...

Baterie bardzo nie lubią być naładowane do 100%, a tak się właśnie dzieje, jak są podłączone cały czas do ładowarki...

Swoją ładuje pół dnia, potem spokojnie używam przez tydzień i tak od ponad roku (taka sama jak w ofercie)

Autor

cz4rnypaź 11. 2016

Jak macie szczoteczkę podłączoną non stop to co się dziwicie, że akumu …Jak macie szczoteczkę podłączoną non stop to co się dziwicie, że akumulator słabo trzyma...Spróbujcie telefon mieć podpięty do ładowarki 24/h przez kilka miesięcy to będzie cud jak wytrzyma potem godzinę na baterii...Baterie bardzo nie lubią być naładowane do 100%, a tak się właśnie dzieje, jak są podłączone cały czas do ładowarki...Swoją ładuje pół dnia, potem spokojnie używam przez tydzień i tak od ponad roku (taka sama jak w ofercie)


Dzięki za opinię.
Mógłbyś napisać czy rzeczywiście czas ładowania wynosi 16h?
Końcówki kupujesz na allegro?

Warto dodać, że istnieje apka Oral-B. Ja traktuje to jako ciekawostkę, którą warto odnotować
Zgodnie z opisem, ta szczoteczka także powinna być kompatybilna, mógłbyś sprawdzić? @cz4rny

" Pasuje do wszystkich szczoteczek elektrycznych Oral-B
Aplikacja Oral-B wykorzystuje mikrofon w smartfonie użytkownika, aby wychwycić dźwięk szczoteczki elektrycznej Oral-B*, co pozwala korzystać z aplikacji bez systemu łączności Bluetooth.
* z wyjątkiem szczoteczki elektrycznej Oral-B Pulsonic"


Jednak, to tylko dla użytkowników szczoteczek z serii Genius.
Edytowane przez: "danioRM" paź 11. 2016

cz4rny22 min

Jak macie szczoteczkę podłączoną non stop to co się dziwicie, że akumulator słabo trzyma...Spróbujcie telefon mieć podpięty do ładowarki 24/h przez kilka miesięcy to będzie cud jak wytrzyma potem godzinę na baterii...Baterie bardzo nie lubią być naładowane do 100%, a tak się właśnie dzieje, jak są podłączone cały czas do ładowarki...Swoją ładuje pół dnia, potem spokojnie używam przez tydzień i tak od ponad roku (taka sama jak w ofercie)

Ja robię dokładnie tak samo swoją mam już 5 lat działa bez problemu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy