Niestety, ta okazja już wygasła
Szczoteczka elektryczna Genius 9000 Oral-B
146° Zakończono

Szczoteczka elektryczna Genius 9000 Oral-B

380zł539zł-29%
15
maj 4.
Na ibood. Tym razem cena chyba lepsza :-)
Cena z wysyłką, jak ktoś ma koda, to -30 pln.

Opis:
Szczoteczka do zębów na prąd (ma wbudowaną baterię). Bierzesz do buzi a ona sama kręci główką.

Plus wiele funkcji z których skorzystasz siedem razy.

Polecam!
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

15 Komentarzy
Ten opis z translatora genialny
dredjack8 min

Ten opis z translatora genialny


Słuszna uwaga, poprawione
A tam pyerdolisz że siedem razy, ja mam prawie 2 lata i korzystałem 2 razy, raz żeby zobaczyć co to, a drugi raz przez pomyłkę.

Plus 4 you
Edytowane przez: "Wh1t3" maj 4.
Wh1t32 min

A tam pyerdolisz że siedem razy, ja mam prawie 2 lata i korzystałem 2 r …A tam pyerdolisz że siedem razy, ja mam prawie 2 lata i korzystałem 2 razy, raz żeby zobaczyć co to, a drugi raz przez pomyłkę. Plus 4 you


Zgadzam się, ale nie chciałem zniechęcać
Haha coś w tym jest. Ale szczoteczka sama w sobie bardzo dobra. Polecam.
nawet niezła cena Ktoś mogłby z was podzielić się kodem ?
kto naiwny to kupi
"
  • Czas ładowania: 12 godzin
  • Czas pracy baterii: 48 minut

"
Wolę Oclean One
która działa 240 minut a ładuje się indukcyjnie w 3,5 godziny
i ma bez porównania dużo więcej chroniących ją patentów (ponad 30).

2278266-u9z5e.jpg2278266-mQ078.jpg2278266-wP0H9.jpg
i jeszcze porównanie do konkurencji
2278266-HQJ0f.jpg
A tak wielkie marki (które co kilka min. widzisz w reklamie za, którą płacisz) robią klientom wodę z mózgu
do perfekcji opanowały - Planowana nieprzydatność
najpierw podkreśla się jakość produktu (by go sprzedać i to drogo) później sprawia, że staje się nieprzydatny.
Podkreślają jakość a używają kondensatorów po 16 euro centów (najtańszych na rynku). Proszeni o wywiad odmawiają lub uciekają z niego. Co jeszcze powoływanie się na nieistniejące badania. Do tego pozwy zbiorowe konsumentów w kilku stanach. A gdy dochodzi do ugody wydają oświadczenie (trudne do sprawdzenia), że sprawa dotyczyła zaledwie 1 proc. sprzedawanych urządzeń.

Polecam dokument
tajemnice korporacji - ściemy wielkich marek
Edytowane przez: "tomislav3540" maj 4.
tomislav354004/05/2019 08:20

kto naiwny to kupi"Czas ładowania: 12 godzinCzas pracy baterii: 48 …kto naiwny to kupi"Czas ładowania: 12 godzinCzas pracy baterii: 48 minut"Wolę Oclean Onektóra działa 240 minut a ładuje się indukcyjnie w 3,5 godzinyi ma bez porównania dużo więcej chroniących ją patentów (ponad 30).[Obrazek] [Obrazek] A tak wielkie marki robią klientom wodę z mózgudo perfekcji opanowały - Planowana nieprzydatnośćnajpierw podkreśla się jakość produktu (by go sprzedać i to drogo) później sprawia, że staje się nieprzydatny.Podkreślają jakość a używają kondensatorów po 16 euro centów (najtańszych na rynku). Proszeni o wywiad odmawiają lub uciekają z niego.Polecam dokument tajemnice korporacji - ściemy wielkich marek[Video]


Nie znam więc nie oceniam, pewnie dobra na wyjazd do Amazonii. Tylko kto zabiera szczoteczkę elektryczną w dzicz?

48 minut to ~ 24 mycia. Ponadto w domu stoi na ładowarce, więc nie ma problemu.

W tej oclean ładowanie wygląda na szybkie, na ile cykli wystarcza bateria?
Miałem te niby cudo oclean one, mam ponownie oral b...i co mogę powiedzieć. Oclean one udaje że czyści zębiska...
A i do tego tragiczna ładowarka(stykowa) nie ma tego jak ustawić w łazience żeby się nie przewracało
Edytowane przez: "Oliwer_K" maj 4.
Mam tą szczoteczkę prawie 2 lata i mega polecam, zdecydowanie czuć różnice od słabszych modeli
Oliwer_K2 g, 9 min

Miałem te niby cudo oclean one, mam ponownie oral b...i co mogę p …Miałem te niby cudo oclean one, mam ponownie oral b...i co mogę powiedzieć. Oclean one udaje że czyści zębiska...A i do tego tragiczna ładowarka(stykowa) nie ma tego jak ustawić w łazience żeby się nie przewracałoa dokupiłeś uchwyt? Ładowarka nie jest uchwytem. Wyjmujesz ją raz na kilka miesięcy. Uaktualniłeś firmware szczoteczki w aplikacji do v.1.0.17? dobrałeś program mycia na podstawie wywiadu gdzie należało podać m.in. date urodzenia, płeć, rodzaj pitych napoi oraz wskazać jeden z prezentowanych odcieni szkliwa? Na postawie wywiadu dobrany zostaje czas mycia i odpowiedni program - masaż, mycie, wybielanie. Każdy z 4 poziomami intensywności od L1 do L4. Polecam również wyłączyć funkcję Smart anti-splash. Oraz czytać podpowiedzi na podstawie oceny efektów mycia. A na koniec zainwestować 17 PLN w japońską pastę lub jakąś i naszą europejską której cena ok 80 PLN a nie 8 PLN

2278695-aZQgT.jpg
2278695-6oZJA.jpg
Edytowane przez: "tomislav3540" maj 4.
Undo35 min

Nie znam więc nie oceniam, pewnie dobra na wyjazd do Amazonii. Tylko kto …Nie znam więc nie oceniam, pewnie dobra na wyjazd do Amazonii. Tylko kto zabiera szczoteczkę elektryczną w dzicz?48 minut to ~ 24 mycia. Ponadto w domu stoi na ładowarce, więc nie ma problemu. W tej oclean ładowanie wygląda na szybkie, na ile cykli wystarcza bateria?Baterii nie dostarcza Samsung. Bez obawy nie wybuchają. Ogniwo dostarcza koncern LG. Jeżeli wytrzyma tylko 200 cykli a ładować będziesz ją co 2 miesiące to i tak masz 8,5 roku żywotności z pełną pojemnością. To mit, że Fast Charging skraca żywotność. Żywotność skraca głębokie rozładowanie oraz pozostawianie do ciągłego ładowania (dochodzi wtedy czasami do przeładowania - i mamy wybrzuszoną baterię). Do Amazonii nadaje się bardziej. Raz można zapomnieć o ładowaniu. Dwa ładowarka nie jest sieciowa z europejską wtyczką a mała magnetyczna w postaci kabelka z wtykiem USB jak pendrive. Do ładowania zalecany jest prąd 1A. Do głębokiego rozładowania raczej nie dojdzie bo gdy pozostaje 20 proc. to szczoteczka prosi o ładowanie choć nadal działa. A 20 proc. to nadal tyle co 100 proc. w Oral-B.

Mówiłem o baterii by pokazać różnicę. Ale równie dobrze mogłem skupić się na innym elemencie. Np. na zastosowanych końcówkach klasy Premium, które stworzyły dwa koncerny DuPont oraz Pedex. Nie sądzę by Oral-B miał równie dobrą końcówkę. Jeżeli firmy nie wiele mówią to polecam doczytać DuPont jako pierwsza w świecie zastosowała nylonowe włosie w szczoteczkach a Pedex również jest bardzo ceniony. Tylko w tym najwyższym modelu stosuje się to co najlepszego z DuPont i Pedex. W słabszych modelach stosuje się DuPont.
fanie ksajomi, ktos oplacil ta propagande na rzecz oclean?

nie widzisz roznicy miedzy szczoteczka soniczna (ktora tylko pulsuje) a obrotowa? stad roznice w zuzyciu baterii i tym ktora czysci, a ktora nie.

  • Obroty na minutę: 10,500
  • Pulsacje na minutę: 48 000
leeloo45 min

fanie ksajomi, ktos oplacil ta propagande na rzecz oclean?nie widzisz …fanie ksajomi, ktos oplacil ta propagande na rzecz oclean?nie widzisz roznicy miedzy szczoteczka soniczna (ktora tylko pulsuje) a obrotowa? stad roznice w zuzyciu baterii i tym ktora czysci, a ktora nie.Obroty na minutę: 10,500Pulsacje na minutę: 48 000tylko po co obroty w szczoteczce d/zębów?
ufam, że odczytasz z danych technicznych pojemność baterii szczoteczki Oral-B i porównasz ją do pojemności 2600mAh Oclean One. Nie podają? Nie możesz znaleźć? To tak jak z tymi kondensatorami po 16 euro centów (najtańsze na rynku) o czym pisałem wyżej. Nie ma się czym chwalić. A dyrektor działu komunikacji się ukrywa przed wywiadem do TV. Reporterka w 21:36 min. dokumentu po wielu próbach nie wytrzymała - Gdzie jest szefowa działu komunikacji? Zaginęła w dżungli? Porwano ją? Gdzie się ukrywa? Na pustyni? Na biegunie? By ostatecznie dostać wiadomość SMS o treści Przepraszam za zwłokę. Nie udzielę państwu wywiadu na temat innowacji.

Obroty do niczego nie są potrzebne. Uwierz.
trochę to tak jak porównywać szczoteczki d/twarzy
Clarisonic Mia2/3 (Aria) szczoteczka soniczna 2/3 generacji z SEPHORA, która jest inwazyjna właśnie przez obroty lub włosie z wymiennych główek.


do szczoteczki bezinwazyjnej
FOREO LUNA MINI 2

Nikt, kto ma FOREO LUNA nie wróci do Clarisonic Mia2/3 (Aria). Nie będzie również mówił, że przez brak obrotów nie działa.

pamiętałbym również, że sama szczoteczka d/zębów to nie wszystko. Trzeba jeszcze nitkować... wprawdzie nie wszystkie. Tylko te co chcesz zachować:)
RR również nie padawał mocy silnika :-D
PNMSP
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst