Szczęśliwa 7! PolskiBus.com
174°Zakończono

Szczęśliwa 7! PolskiBus.com

2
cze 28. 2016
Nadeszły upragnione wakacje, a wraz z nimi kolejne niespodzianki od PolskiBus.com – powraca nasza Szczęśliwa 7!

Przygotowaliśmy dla Was pulę biletów za jedyne 7 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej na podróże na trasach Kraków-Warszawa oraz Rzeszów-Warszawa w obie strony, realizowane pomiędzy wtorkiem, 28 czerwca a poniedziałkiem, 4 lipca.

Aby je zdobyć, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki połączeń na stronie polskibus.com, wpisując kod promocyjny: LATO. Czas na zakup biletów trwa od dziś, 28 czerwca do piątku, 1 lipca. Planując podróże weźcie pod uwagę fakt, że liczba biletów promocyjnych jest ograniczona!

Przypominamy, że każda transakcja opłacona z wykorzystaniem systemu płatności mobilnych BLIK gwarantuje nagrodę w wysokości 20% kwoty, do wydania na przykład na następną podróż. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty już teraz – akcja trwa tylko do czwartku, 30 czerwca!Kod promocyjny: LATO
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
z tym 20% zwrotu, to jak na razie nie dostałem nawet za kurs sprzed prawie miesiąca..
RaV_Oyabuncze 28. 2016

z tym 20% zwrotu, to jak na razie nie dostałem nawet za kurs sprzed prawie …z tym 20% zwrotu, to jak na razie nie dostałem nawet za kurs sprzed prawie miesiąca..


Trzeba pisać do nich, regulaminowo maja na zwrot 14 dni od daty podróży, ja po napisaniu do nich dostałem zwrot po kilku dniach


Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy