System operacyjny Windows 10 ZA DARMO DLA WSZYSTKICH! @ Microsoft
42°Zakończono

System operacyjny Windows 10 ZA DARMO DLA WSZYSTKICH! @ Microsoft

Pepper 7
cze 21. 2015
Gabriel Aul ogłosił, że oryginalną licencję na system operacyjny Windows 10 może otrzymać dosłownie każdy i to ZA DARMO!

System będzie miał swoją premierę latem tego roku.

Aby otrzymać darmową licencję w chwili premiery systemu, przypisaną do swojego konta Microsft, należy zgodnie z tym co Gabriel Aul napisał na Tweeterze , zainstalować beta wersję systemu (aktualna to 10130) na swoim komputerze, jako główny system operacyjny.

Rejestracji do testów systemu, jak i pobrania, dokonamy na specjalnie przygotowanej stronie .

Pamiętajcie także, że każdy kto posiada licencję na Windows 7 lub Windows 8.1 także zupełnie za darmo będzie mógł zainstalować Windows 10.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Na stałe czy na rok?
Autor Pepper
@nocny_napoleon Wydaje mi się, że licencja nie będzie terminowa. Nigdzie na razie nie jest to jasno powiedziane. Tutaj jest wspomniane tylko blogs.windows.com/blo…ds/ "final build"
@Kaban Dzięki za odpowiedź. Gdzieś mi się obiło o uszy że darmowa licencja ma być ważna przez rok czasu ale być może coś się zmieniło. Pozdrawiam
Przez rok będzie czas na darmową aktualizację do 10. Jeżeli w tym czasie zaktualizujemy naszego windowsa do 10 to będziemy mieli już go na zawsze za darmo.
Autor Pepper
Faktycznie, wpis na blogu Windowsa mówiący o tym, że betatesterzy dostaną licencję został zedytowany W takim razie, jedynym pewnym info jest to, że wszyscy posiadacze 7 i 8.1 będą mogli za darmo dokonać aktualizacji do 10.
Autor Pepper
Pomimo przedwczesnego hurra-optymizmu warto pamiętać że użytkownicy Windowsa 7 oraz 8 mogą dokonać upgrade do Win 10 zupełnie za darmo. Dzisiaj udało mi się bezproblemowo wymusić instalację nowego systemu
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy