Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
102°
Opublikowano 2 listopada 2023

System natryskowy Wagner Flexio W690

534,95zł900zł-41%
29,95zł ·
Awatar użytkownika nextlevel
Opublikowane przez
nextlevel
Dołączył w 2018
136
3 153

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej DIY

Znajdź więcej okazji DIY

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Chcesz szybko pomalować ściany? System natryskowy Flexio W690 jest więc właściwym wyborem.System natryskowy Flexio W690 to innowacyjny system natryskowy, który umożliwia precyzyjne i równomierne rozprowadzanie farby na różnych powierzchniach. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości komponentom, urządzenie gwarantuje profesjonalne efekty malarskie nawet dla osób bez doświadczenia w malowaniu. W690 jest wszechstronny, umożliwia aplikację zarówno farby na bazie wody, jak i rozpuszczalników, co czyni go idealnym narzędziem do różnych zastosowań.Ergonomiczny design i lekka konstrukcja sprawiają, że obsługa jest komfortowa, nawet podczas długotrwałych prac. Dzięki regulowanym parametrom natrysku, można dopasować ustawienia do konkretnego zadania, zapewniając optymalne rezultaty w każdej sytuacji.
iBOOD Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

40 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Jony_Brawo
  Ktoś robił? Chciałem kupić ale myślałem o 590-tce. Do domu uniwersalnie to lateksowka, fasadowa, impregnat. Jakieś porady ewentualnie coś dobrego i tańszego?
  Awatar użytkownika Xyyyz
  Ogólnie malowanie tym to dramat nie za względu na efekt bo ten można osiągnąć nawet ładny... Po kilku minutach folie zabezpieczające są pozrywane jak naprawdę dobrze nie zabezpieczysz ich i malujesz wszystko co popadnie. Farba musi być rzadsza przez co nie kryją tak dobrze, więc trzeba malować więcej warstw albo grubsze, które mogą zaciekać. Ogólnie malowanie tym to dramat, męczarnia (nie chodzi o efekt) no chyba że malujemy jakaś ławkę na świeżym powietrzu z dala od wszystkiego.
 2. Awatar użytkownika mg1989sos
  Kupiłem przed remontem mieszkania wersje W590 z nadzieją że pezyspieszy robotę....
  Zabezpieczanie wszystkiego na tyle dokładnie zeby potem się nie wkurzać czyszczeniem małych kropek trwa dłużej niż malowanie wałkiem.
  Do gruntowania spoko, ale przy malowaniu tragedia. Szkoda kasy, porządny wałek i ogarniesz szybciej i lepiej.
  Awatar użytkownika Cebul0man
  Malowanie natryskowe ma sens raczej tylko w przypadku wykańczania nowego mieszkania w którym nie ma parkietu, mebli i często drzwi, gdzie wystarczy okleić tylko okna. Wtedy rzeczywiście przyspiesza malowanie, szczególnie gdy sufit i ściany lecimy na jeden kolor.
 3. Awatar użytkownika mrmister
  Jako że mam podobny model mogę powiedzieć że efekt jest super po malowaniu, niestety nie wygląda to tak jak na tym obrazku. Najlepiej nadaje się do pustych pomieszczeń. Musi być miejsce na pracę sam natrysk ok 70 cm od powierzchni. Farba musi być rozcieńczona i świeża. Żadnej grudki, żadnego syfu. Podmuch z urządzenia rozrywa tanie folie malarskie. Po pracy urządzenie dokładnie czyścić. Super się sprawdza przy drastycznej zmianie kolorów. Szybko sie maluje. Ale jak chcecie tylko odsunać meble do środka pokoju lepiej sobie odpuścić bo to szkoda roboty, pomieszczenie musi być puste w powietrzu robi się delikatna mgła z farby
  Awatar użytkownika Alex67
  70cm od powierzchni? - kto Ci takich głupot naopowiadał? Nie znam się, ale wypowiem się.
 4. Awatar użytkownika mia_updates
  jakom tam sie farbe wlewa
  Awatar użytkownika punisherf1
  byle jakom
 5. Awatar użytkownika Cebul0man
  Będę miał 450 m2 scian i sufitów w domu 135m2, myślałem nad Pro 250 lub 350. Co najlepiej do tekiego metrażu?
  Awatar użytkownika Grzessq
  Bawiłem się w takie rzeczy, mi tam wychodzi na to że najlepiej tą kasę przeznaczyć na solidne duże wałki, kratę piwa i kolegę do pomocy. (Edytowano)
 6. Awatar użytkownika Lukaszer
  Warte coś?
  Awatar użytkownika losiektosiek
  534.95 zł
 7. Awatar użytkownika kolan.kobulka
  Veja na nodze, sciany olistwowane, wykladzinka robocza? No piekny marketing😋
  Awatar użytkownika Snirps
  Możesz się śmiać ale tylko peta w gębie brakuje i byłoby ideolo.
 8. Awatar użytkownika Max_Makary
  Szkoda zdrowia, za tyle jak ktoś raz na jakiś czas chce malować to lepiej jak ma wypożyczalnię wypożyczyć porządny sprzęt. Po pierwsze nie ma siły pchać dobrej, gęstej farby, trzeba dolewać wody co mija się z celem, raz ilość warstw, dwa że jakość farby spada. Może do farba grunt 1:1 by było ok, albo jakieś bejce wodne. Inna sprawa przygotowanie do malowania, wszędzie odkurz. W sex shopach na dziale dla masochistów powinno to stać.
 9. Awatar użytkownika Cysio
  Próbował) em kiedyś boschem i jakoś nie za bardzo to szło. Żeby takie malowanie miało sens, trzeba wydać kilka razy więcej
 10. Awatar użytkownika g0ral
  lepiej malowac na jasia fasole. to taka hybryda pomiedzy wałkiem a natryskiem. nie trzeba rozcienczac farby, szybko sie maluje, trzeba troche rzeczy zabespieczyc. (Edytowano)
 11. Awatar użytkownika Smyki
  u siebie miałem malowane ściany farbą brokatową Jeger i wypożyczyłem do tego celu od nich pistolet natryskowy, właśnie Wagner (ale nie znam modelu). Chyba za 50zł doba. Wykończeniowiec stwierdził, że bardzo dobrze się malowało, ale trzeba mieć wszystko oklejone. Struktura wyszła idealna - wałkiem nie osiągnie się takiej jednolitości, co jest ważne przy brokacie.
 12. Awatar użytkownika smg
  I za to lubię peppera. Zobaczyłem na iboodzie i drapię się w głowie. Kilka wartościowych komentarzy od użytkowników i już wiem, że to mi się nie sprawdzi w domu urządzonym.

  Zastanawiam się nad czymś tańszym, bardziej podstawowym, do przemalowania kilku mebli. Ma ktoś doświadczenia?
  Awatar użytkownika Alex67
  nic za mniej niż 500zł co by się naprawdę sprawdzało nie znajdziesz.
Awatar użytkownika