Niestety, ta okazja już wygasła
System antykolizyjny Worx ACS
-103° Zakończono

System antykolizyjny Worx ACS

549zł799zł-31%Castorama Okazje
19
wrz 15.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jeśli posiadasz robota koszącego Worx, przydadzą Ci się dodatkowe moduły, które usprawnią jego działanie. Jeden z nich to system antykolizyjny Worx. Dzięki niemu maszyna ogrodowa nie będzie uderzać w przeszkody podczas swojej pracy. Bezpiecznie ominie drzewko, trampolinę lub stół z krzesłami i będzie wzorowo wykonywać swoje zadanie.
Darmowy odbiór w sklepie, który posiada na magazynie ten produkt lub przesyłka kurierem za 19zł.
Żeby kupić z przesyłką trzeba wybrać sklep, który posiada produkt na stanie, rozpocząć składanie zamówienia i potem wybrać przesyłkę kurierem z podaniem adresu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Des15/09/2019 11:42

Niestety tak jest w kosiarkach, one nie posiadają tak zaawansowanych …Niestety tak jest w kosiarkach, one nie posiadają tak zaawansowanych czujników jak odkurzacze.


Bo producenci muszą wydusić każdy grosz z klienta przy okazji premiery nowej "przełomowej" kosiarki zamiast od razu dać produkt, który jet wart swojej ceny. Systemy w odkurzaczach są tanie i nie ma najmniejszego problemu, żeby je przystosować do kosiarek.

To co tutaj widać to jest jawne wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta i plucie mu w twarz tekstem "ten system usprawni Twoją kosiarkę!"
To tak, jakby do odkurzacza xiaomi trzeba było pincet dopłacić, by krzesła omijał
19 Komentarzy
To tak, jakby do odkurzacza xiaomi trzeba było pincet dopłacić, by krzesła omijał
Rozumiem, że tylko niewielu osobom się przyda ten system ale cena jest najlepsza od premiery tych kosiarek. Kosiarki roboty nie są tak zaawansowane jak odkurzacze i ten system bardzo podnosi skuteczność działania kosiarek Worx. Nie rozumiem tego minusowania promocji. Nawet na amazon.de ten system kosztuje 179 Euro, a tam był dotąd dostępny najtaniej.
vakl15/09/2019 11:39

To tak, jakby do odkurzacza xiaomi trzeba było pincet dopłacić, by krzesła …To tak, jakby do odkurzacza xiaomi trzeba było pincet dopłacić, by krzesła omijałNiestety tak jest w kosiarkach, one nie posiadają tak zaawansowanych czujników jak odkurzacze. na razie są to dosyć głupie urządzenia ale bardzo pomocne mimo ich chaotycznej pracy.
Bo minusujących nie obchodzi, że niższa cena, tylko nie mają kosiarki .
Sorento15/09/2019 11:53

Bo minusujących nie obchodzi, że niższa cena, tylko nie mają kosiarki Bo minusujących nie obchodzi, że niższa cena, tylko nie mają kosiarki .Masakra... mam nadzieję, że zanim zniknie promka, to ten kto potrzebuje sobie kupi.
Des15/09/2019 11:42

Niestety tak jest w kosiarkach, one nie posiadają tak zaawansowanych …Niestety tak jest w kosiarkach, one nie posiadają tak zaawansowanych czujników jak odkurzacze.


Bo producenci muszą wydusić każdy grosz z klienta przy okazji premiery nowej "przełomowej" kosiarki zamiast od razu dać produkt, który jet wart swojej ceny. Systemy w odkurzaczach są tanie i nie ma najmniejszego problemu, żeby je przystosować do kosiarek.

To co tutaj widać to jest jawne wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta i plucie mu w twarz tekstem "ten system usprawni Twoją kosiarkę!"
Kup kosiarkę a my ograbimy cię z reszty kasy na dodatki
Poleciał plusik.
Taka cena jest cały czas w sklepach Castorama więc nie rozumiem , gdzie tutaj jest promocja. A system oczywiście jest bardzo wygodny , ale szkoda , że nie jest w standardzie .
Wlodas15/09/2019 13:59

Taka cena jest cały czas w sklepach Castorama więc nie rozumiem , gdzie t …Taka cena jest cały czas w sklepach Castorama więc nie rozumiem , gdzie tutaj jest promocja. A system oczywiście jest bardzo wygodny , ale szkoda , że nie jest w standardzie .


Jeszcze 2 tygodnie temu była 749zł lub 799zł, bo chciałem kupić ale postanowiłem, że poczekam na przecenę i właśnie się pojawiła.
leesiuu15/09/2019 12:13

Bo producenci muszą wydusić każdy grosz z klienta przy okazji premiery no …Bo producenci muszą wydusić każdy grosz z klienta przy okazji premiery nowej "przełomowej" kosiarki zamiast od razu dać produkt, który jet wart swojej ceny. Systemy w odkurzaczach są tanie i nie ma najmniejszego problemu, żeby je przystosować do kosiarek.To co tutaj widać to jest jawne wyciąganie pieniędzy z kieszeni klienta i plucie mu w twarz tekstem "ten system usprawni Twoją kosiarkę!"Nie do końca jest tak, odkurzacz nie musi być wodoodporny, kosiarka tak. Na trawniku nie ma sufitu, więc nie zamontujesz systemu kamer do jego mapowania. Silnik w odkurzaczu jest dużo słabszy niż w kosiarce, nie musi sobie radzić z podjazdami, śliską trawą itp. Poza tym ta kosiarka kosztuje 3000zł i bez tego systemu daje radę w koszeniu 700m trawnika, chociaż jest niby na 500m. Kupiłem ten system w tej promocji, bo uważam, że jednak go potrzebuje. Ponieważ kosiarka potrafi się zablokować na pionowych przeszkodach, a tak może je zwyczajnie ominie.
Na pepperze zbyt często ludzie myślą przez pryzmat "to oferta nie dla mnie" gdy minusują okazje...
Mam nadzieję, że producent tej kosiarki informuje przy jej zakupie czego ta kosiarka nie posiada czego klient mógłby się po niej spodziewać.
Robienie osobnego modułu z tak podstawowej rzeczy to po prostu żenada. Omijałbym szerokim łukiem taką firmę.
BaZyL416/09/2019 08:08

Mam nadzieję, że producent tej kosiarki informuje przy jej zakupie czego t …Mam nadzieję, że producent tej kosiarki informuje przy jej zakupie czego ta kosiarka nie posiada czego klient mógłby się po niej spodziewać.Robienie osobnego modułu z tak podstawowej rzeczy to po prostu żenada. Omijałbym szerokim łukiem taką firmę.


Mało która kosiarka tego typu w takiej cenie ma czujniki ultradźwiękowe. Przymierzam się do zakupu i szukam u różnych producentów - na mój trawnik (2000m.kw) większość dobrze ocenianych kosiarek zaczyna się od 9k-12k, gdy worx'a nad którym rozpływają się za naszą zachodnią granicą mogę mieć za 6k (wliczając już ten czujnik). Cena w Castoramie naprawdę dobra, wg mnie. A możliwość zakupu dodatkowych modułów uważam za plus- nie muszę od razu wykładać całej kwoty aby mieć skoszony trawnik.

Btw, czy wiecie gdzie można sprawdzić historię cen w Castoramie? Albo szybko porównać między sklepami?
BaZyL416/09/2019 08:08

Mam nadzieję, że producent tej kosiarki informuje przy jej zakupie czego t …Mam nadzieję, że producent tej kosiarki informuje przy jej zakupie czego ta kosiarka nie posiada czego klient mógłby się po niej spodziewać.Robienie osobnego modułu z tak podstawowej rzeczy to po prostu żenada. Omijałbym szerokim łukiem taką firmę.Widać, że nie znasz kompletnie realiów kosiarek automatycznych. Prawie wszystkie nie posiadaja takich czujników i nie ma możliwości nawet do nich dokupić. Worx jest dosyć tani w wersji podstawowej i dobrze się sprawdza, a przy okazji można dokupić moduły jeżeli coś więcej oczekujesz.
kiwas16/09/2019 09:11

Mało która kosiarka tego typu w takiej cenie ma czujniki ultradźwiękowe. Pr …Mało która kosiarka tego typu w takiej cenie ma czujniki ultradźwiękowe. Przymierzam się do zakupu i szukam u różnych producentów - na mój trawnik (2000m.kw) większość dobrze ocenianych kosiarek zaczyna się od 9k-12k, gdy worx'a nad którym rozpływają się za naszą zachodnią granicą mogę mieć za 6k (wliczając już ten czujnik). Cena w Castoramie naprawdę dobra, wg mnie. A możliwość zakupu dodatkowych modułów uważam za plus- nie muszę od razu wykładać całej kwoty aby mieć skoszony trawnik.Btw, czy wiecie gdzie można sprawdzić historię cen w Castoramie? Albo szybko porównać między sklepami?Kupiłem M500 w lipcu za 3000zł, taka cena była od początku i nadal jest taka sama. Mojego modelu nie można było nigdzie kupić taniej, wliczając w do rynek niemiecki.
Des16/09/2019 11:05

Widać, że nie znasz kompletnie realiów kosiarek automatycznych. Prawie ws …Widać, że nie znasz kompletnie realiów kosiarek automatycznych. Prawie wszystkie nie posiadaja takich czujników i nie ma możliwości nawet do nich dokupić. Worx jest dosyć tani w wersji podstawowej i dobrze się sprawdza, a przy okazji można dokupić moduły jeżeli coś więcej oczekujesz.


Nie znam i wcale się tego nie wstydzę. Nie mam trawnika i raz w życiu kosiłem trawę. Mam jednak trochę pojęcia o automatyce i choćby o automatycznych odkurzaczach i widzę, że kosiarki są w tym względzie daleko w tyle i dlatego uważam, że nawet jeśli tylko jeden producent wprowadza takie czujniki to powinny już być w standardzie, inaczej to zwykłe wyciąganie kasy.
BaZyL416/09/2019 11:46

Nie znam i wcale się tego nie wstydzę. Nie mam trawnika i raz w życiu ko …Nie znam i wcale się tego nie wstydzę. Nie mam trawnika i raz w życiu kosiłem trawę. Mam jednak trochę pojęcia o automatyce i choćby o automatycznych odkurzaczach i widzę, że kosiarki są w tym względzie daleko w tyle i dlatego uważam, że nawet jeśli tylko jeden producent wprowadza takie czujniki to powinny już być w standardzie, inaczej to zwykłe wyciąganie kasy.Wszystko zależy od ceny kosiarki. Jak producenci życzą sobie za kosiarki na 500-700m2 po 5000-6000zł bez czujników to oczywiście, że to zdzierstwo ale jak dobra jakościowo kosiarka kosztuje 3000zł i możesz sobie do tego dokupić taki moduł za 800zł to już jest raczej odpowiednie podejście do klienta na tle rynku. Jak szukałem kosiarki robota to byłem strasznie zdumiony brakiem czujników. Kosiarki są kilka lat w tyle za odkurzaczami.
Edytowane przez: "Des" wrz 16.
7,70zł + przesyłka w botlandzie
Des16/09/2019 17:57

Wszystko zależy od ceny kosiarki. Jak producenci życzą sobie za kosiarki na …Wszystko zależy od ceny kosiarki. Jak producenci życzą sobie za kosiarki na 500-700m2 po 5000-6000zł bez czujników to oczywiście, że to zdzierstwo ale jak dobra jakościowo kosiarka kosztuje 3000zł i możesz sobie do tego dokupić taki moduł za 800zł to już jest raczej odpowiednie podejście do klienta na tle rynku. Jak szukałem kosiarki robota to byłem strasznie zdumiony brakiem czujników. Kosiarki są kilka lat w tyle za odkurzaczami.


No i tu znaleźliśmy płaszczyznę porozumienia
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst