Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.

Gra Syberia Triple Pack @ Steam

lip 11. 2022
Wyrusz w całą Europę w ekscytującą przygodę pełną tajemnic i emocji z potrójnym pakietem Syberia.

Ten pakiet zawiera:

  • Syberia
  • Syberia II
  • Syberia 3

SyberiaKate Walker, młoda ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje dość proste zadanie – szybki postój, by zająć się sprzedażą starej fabryki automatów ukrytej w alpejskich dolinach, a potem prosto z powrotem do Stanów Zjednoczonych.

Nie wyobrażała sobie, podejmując się tego zadania, że jej życie zostanie wywrócone do góry nogami. Podczas swojej wyprawy po Europie, podróżując od Europy Zachodniej po najdalsze zakątki wschodniej Rosji, napotyka mnóstwo niesamowitych postaci i miejsc, próbując wytropić Hansa, genialnego wynalazcę – ostatni klucz do rozwikłania tajemnicy Syberii. Jej podróż przez ląd i czas stawia pod znakiem zapytania wszystko, co ceni, a umowa, którą zamierza podpisać, zamienia się w pakt z przeznaczeniem.

Syberia IIPo przeszukaniu Europy Wschodniej i Zachodniej w poszukiwaniu zaginionego spadkobiercy Kate Walker w końcu zakończyła swoją długą i żmudną podróż, zdobywając podpis Hansa Voralberga i zamykając wykup fabryki automatów.

Misja zakończona? Nie dla tego wyrafinowanego nowojorskiego prawnika…

Niezwykła para, młoda Kate Walker i stary ekscentryczny Hans Voralberg, wyruszają teraz razem w podróż: w poszukiwaniu ostatniego z legendarnych mamutów syberyjskich w sercu dawno zapomnianego wszechświata. Surrealistyczna wyprawa, którą Hans rozpoczął sam kilka lat temu, dobiegnie końca, gdy on i Kate zmierzą się z przeszkodami o wiele bardziej niebezpiecznymi niż kiedykolwiek wcześniej, sprawdzając ich odwagę i determinację.

Daleko i dalej czeka na nich mistyczna Syberia…

Syberia 3Nieograniczona wyobraźnia Benoît Sokala jest kontynuowana w Syberii 3, skupiając się na zupełnie nowej przygodzie. Za pomocą tego klucza Steam na PC odkryjesz czarujący, tajemniczy wszechświat pełen życia jako powracająca bohaterka Kate Walker.

WCZEŚNIEJ NA SYBERII
Kate Walker, prawniczka z Nowego Jorku, została wysłana do Europy z prostą misją, która stopniowo przekształciła się w osobistą wyprawę, przygodę, która zaprowadziła ją w podróż na pokładzie lokomotywy zmierzającej w głąb Europy. W towarzystwie robota o imieniu Oscar spełniła marzenie wynalazcy Hansa Voralberga, poszukując ostatnich mamutów na legendarnej Syberii.

NOWA PODRÓŻ
Po opuszczeniu wyspy Kate umiera na brzegu rzeki przez plemię Youkolów, koczowniczy lud wędrujący ze swoimi śnieżnymi strusiami. Utknięci w wiosce Valsembor, razem muszą znaleźć sposób na kontynuowanie podróży w wyścigu z wrogami i nieoczekiwanymi przeszkodami, nie wspominając o przeszłości Kate, która ją dogania.

Następna generacja gier przygodowych, Syberia, zabierze Cię w serce świata zamieszkanego przez obsadę interesujących postaci, odkryjesz i przeżyjesz bajeczną opowieść wymyśloną przez Benoita Sokala.
Aktualizacje społecznościowe

10 Komentarzy