Niestety, ta okazja wygasła 31 maja 2023.
164°
Opublikowano 16 maja 2023

Syberia: The World Before (PC) klucz Steam

26,90zł57,19zł-53%
Darmowa z Polska ·
Awatar użytkownika davros
Opublikowane przez
davros
Dołączył w 2019
10
114

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

podobno godna kontynuacja serii Syberia. po polsku, z przypisaniem do steama. W keyshopach nawet taniej, ale jak ktoś ma do nich wstręt, to można skorzystać.

Podrożało o zlotówkę, ale dalej chyba warto....
Muve Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika drzewo95
  drzewo95
  Na Kinguin za 16,76 zł
 2. Awatar użytkownika husky83
  husky83
  Co do tej 'godnej kontynuacji' to bym się troszkę sprzeczał :-) Owszem, gra bardzo fajna, ale z duchem Syberii (1 i 2) nie ma wiele wspólnego. Jest Kate Walker, są wynalazki Voralberga, jest Oskar, ale w zupełnie innej formie, która nijak mi nie przypadła do gustu. To już zdecydowanie inna gra. I ten początek nijak nie pasuje do serii, jeśli ktoś chce ładnej i przyjemnej gry w świecie maszyn Hansa - początek najlepiej byłoby ominąć (ale się nie da).
 3. Awatar użytkownika there_is_no_nick
  there_is_no_nick
  Opłaca się? Ktoś grał i może polecić?
  Awatar użytkownika husky83
  husky83
  Jeśli lubisz przygodówki to owszem, bardzo fajna. Ale jeśli nie grałeś w Syberię 1 i 2, to naprawdę warto poznać całą historię, bo - chociaż ta część nie wymaga znajomości tego co było wcześniej - warto wiedzieć kim jest i skąd wzięła się Kate Walker, kim jest Oskar (a raczej to co z niego zostało) i kim był Hans Voralberg (w 1 i 2 części nawet go poznamy).
  Można sobie odpuścić 3 część, chociaż też nie była zła (później ją naprawili, bo na premierę była tragiczna), ale była to zdecydowanie najsłabsza część i moim zdaniem niedokończona (chociaż ta część jest teoretycznie kontynuacją). Ale jak dla mnie Syberia 1 i 2 (tworzą jedną spójną całość) to obowiązkowe pozycje fanów przygodówek :-)
Awatar użytkownika