Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
70°
Opublikowano 1 marca 2024

Gra Syberia: The World Before @ Steam

15,32zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 324
4 234

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Gry PC

Znajdź więcej okazji Gry PC

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Gra za 4.36€

Syberia: The World Before to punkt kulminacyjny steampunkowego i zadziwiającego wszechświata nieżyjącego już Benoita Sokala. Po pierwszych dwóch odsłonach gry z początku lat 2000, uważanych obecnie za klasyki Point and Click, oraz trzeciej odsłonie z 2017 roku, Syberia powraca w pełnej krasie, proponując zupełnie nową fabułę, umożliwiającą samodzielną grę, oraz nowoczesną grafikę.

Odkryj splecione ze sobą losy nowojorskiej prawniczki Kate Walker, której życie uległo całkowitej zmianie po usłyszeniu wołania przygody, oraz młodej i obiecującej pianistki Dany Roze z Vaghen, której kariera staje się niepewna z powodu groźby drugiej wojny światowej. Uwolnij się z więzienia, odwiedź opuszczone cmentarze, zgłąb tajemnice wysokich łańcuchów górskich i poczuj dreszczyk przygody.
Instant Gaming Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika TadeuszRydzyk
  Jak ktoś lubi prawdziwe wyzwania w postaci zagadek logicznych to szczególnie polecam gry ze studia Glitch Games. Kilka z nich można za darmo pobrać na telefon, część jest płatna. Wg mnie to najlepsze przygodówki jeśli chodzi o wysoki poziom i trudność zagadek.
 2. Awatar użytkownika whan86
  Wróciłem ostatnio do syberii po 20 latach, wtedy to była dla mnie magia i spore wyzywanie żeby przejść 1 i 2. Nowa wersja jest dość łatwa i dopasowana do czasów, w których żyjemy ale nadal tę magię posiada.
  Awatar użytkownika ATFMarioBossPL_
  Czyli warto?
 3. Awatar użytkownika Anna_Bury
  Za ,, Syberię " wielki+
 4. Awatar użytkownika garycooper
  Jeśli są w stanie dawać ceny z kosmosu (np 400zł) z przeceną na prawie darmo (np. 10zł) to poczekam aż będzie kosztować 4zł : ]

  Plus za info o "taniej" : )
Awatar użytkownika