Syberia 3 na XBOX ONE i Playstation 4 @ Media Markt
1011°Zakończono

Syberia 3 na XBOX ONE i Playstation 4 @ Media Markt

16
Zaktualizowano sty 7. (Opublikowano gru 15. 2018)
Aktualizacja 1
W tej samej cenie pojawiła się wersja na PS4 mediamarkt.pl/kon…a-3
Ceny na allegro zaczynają się od 50 zł + koszt wysyłki.

Odbiór w sklepie za 0 zł. Moim zdaniem się opłaca.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
Misiek_86pl8 min

Byłohttps://www.pepper.pl/promocje/gry-ps4-xo-po-40-z-the-surge-styx-syberia-3-the-technomancer-yesterday-origins-the-dwarves-media-markt-124689


Ta oferta akurat była wrzucona wcześniej niż ta którą podałeś
Edytowane przez: "Andy.Szmit" gru 16. 2018
Misiek_86pl6 g, 50 min

Byłohttps://www.pepper.pl/promocje/gry-ps4-xo-po-40-z-the-surge-styx-syberia-3-the-technomancer-yesterday-origins-the-dwarves-media-markt-124689


Sprawdzasz co piszesz?
Nie kupujcie tego badziewia. Ta gra nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami.
Boss0073 g, 36 min

Nie kupujcie tego badziewia. Ta gra nie ma nic wspólnego z poprzednimi …Nie kupujcie tego badziewia. Ta gra nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami.


Czemu tak uwazasz ? Jedynka i dwojka byla rewelacyjne ? Az taka lipa ?
Grałem w obie poprzednie części na PC które były super. Jak tylko ukazała się 3, od razu kupiłem ją na PS4. Liczyłem że gra wydana kilkanaście lat później od swojej wcześniejszej części, graficznie się poprawi. Niestety grafika stanęła w miejscu A do tego tak na maxa uprościli fabułę że praktycznie gra nie wymaga myślenia. Jakbyś grał w wyścigi i tylko okrążenia robił. Dialogi- chyba ktoś na kolanie pisał i wrzucił do scenariusza. Gra do tego stopnia mnie rozczarowała że po dwóch godzinach dałem sobie z nią spokój i wystawiłem na sprzedaż.
Edytowane przez: "Boss007" gru 16. 2018
Boss00722 min

Grałem w obie poprzednie części na PC które były super. Jak tylko ukazała …Grałem w obie poprzednie części na PC które były super. Jak tylko ukazała się 3, od razu kupiłem ją na PS4. Liczyłem że gra wydana kilkanaście lat później od swojej wcześniejszej części, graficznie się poprawi. Niestety grafika stanęła w miejscu A do tego tak na maxa uprościli fabułę że praktycznie gra nie wymaga myślenia. Jakbyś grał w wyścigi i tylko okrążenia robił. Dialogi- chyba ktoś na kolanie pisał i wrzucił do scenariusza. Gra do tego stopnia mnie rozczarowała że po dwóch godzinach dałem sobie z nią spokój i wystawiłem na sprzedaż.


No to faktycznie moze byc lipa. Ktos inny potwierdzi bo nie wiem czy warto kupowac ?
Moja dziewczyna wytrzymała przy tej grze 3 godziny i już więcej nie zagrała. Pierwszą i część drugą uważa za rewelacyjne.
Ta gra to gniot nie warty pindzisienciu groszy
To skad prawie 800 stopni na plusie echh
Gram na PC w nią i jestem zadowolony. Grałem też w dwie poprzednie części i fabularnie były bardziej porywające ale moim zdaniem zagadki były bardziej frustrujące. Tu jest więcej akcji, grafika całkiem ładna, ciekawe postacie i historia.
doduo10 min

To skad prawie 800 stopni na plusie echhBo oceniamy promocjhę, a nie grę.
Boss007gru 16. 2018

Grałem w obie poprzednie części na PC które były super. Jak tylko ukazała …Grałem w obie poprzednie części na PC które były super. Jak tylko ukazała się 3, od razu kupiłem ją na PS4. Liczyłem że gra wydana kilkanaście lat później od swojej wcześniejszej części, graficznie się poprawi. Niestety grafika stanęła w miejscu A do tego tak na maxa uprościli fabułę że praktycznie gra nie wymaga myślenia. Jakbyś grał w wyścigi i tylko okrążenia robił. Dialogi- chyba ktoś na kolanie pisał i wrzucił do scenariusza. Gra do tego stopnia mnie rozczarowała że po dwóch godzinach dałem sobie z nią spokój i wystawiłem na sprzedaż.Również jako fan serii kupiłem jak tylko się ukazała i również się zawiodłem, ale nie aż tak bardzo Gra była bardzo, bardzo zabugowana, nie wiem jak to teraz wygląda. Co do dialogów i grafiki to nie przeszkadzały mi, grało się przyjemnie mimo mocno topornego sterowania, ale może było to spowodowane "magią" serii. Dosyć krótka, ale moim zdaniem warta 40 złotych.
czk2 g, 34 min

Ta gra to gniot nie warty pindzisienciu groszy


Gra z ocenami 6-7/10 twoim zdaniem nic nie warta? Ja się dobrze bawiłem i nie żałuję 39zl
Akurat żeby się wczuć w klimat jakże białej zimy
Neonet 29.99
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst