Niestety, ta okazja już wygasła
S.W.I.N.E. HD Remaster
388° Zakończono

S.W.I.N.E. HD Remaster

17,99zł35,99zł-50% Darmowa dostawa DarmowaSteam Okazje
18
388° Zakończono
S.W.I.N.E. HD Remaster
sie 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

S.W.I.N.E.HDRemaster to zabawna gra strategiczna, w której uczestniczymy w konflikcie dwóch zwaśnionych ras: świń i królików. Produkcja jest odświeżoną wersją gry z 2001 roku i oferuje kilka ciekawych pomysłów w zakresie mechaniki rozgrywki.

Spolszczenie do gry:
steamcommunity.com/app…ish

Na GOG tez promocja za 18,00PLN,
gog.com/gam…ter
Aktualizacje społecznościowe
Steam OkazjeSteam steam gifts
18 Komentarzy
Za dobrą Świnie plusik
super, moze sie skusze

niby chwile temu bylo taniej, ale cena ze wstawki też spoko:
isthereanydeal.com/gam…fo/
Grałem lata temu, polski lektor i akcent, świetna gierka
Kupiłem kiedy wypuścili na Steam. Niestety 2h i zwróciłem, sam remaster niczego sobie, ale... Pozostały stare błędy i poziom trudności jakby wzrósł, więc podziękowałem.
Pamiętam jak za dzieciaka nałogowo klepałem w tą grę. Całą Wigilię i Święta Bożego Narodzenia spędziłem przed kompem. Plus!
Mikuś30/08/2020 13:06

Grałem lata temu, polski lektor i akcent, świetna gierkaSłucham? Mam przed oczami pudełko z tej gry w dystrybucji Lemon Interactive i jedyne co polskie w niej było, to instrukcja i wspomniane pudełko.
HiK12130/08/2020 18:23

Słucham? Mam przed oczami pudełko z tej gry w dystrybucji Lemon I …Słucham? Mam przed oczami pudełko z tej gry w dystrybucji Lemon Interactive i jedyne co polskie w niej było, to instrukcja i wspomniane pudełko.


Była polska dystrybucja ze świetnym dubbingiem w jakimś media markcie, są jeszcze ślady w internecie recenzji
o to mi przypomnieliscie, pamietam recenzje z CDA i za dzieciaka o tym marzyłem nigdy nie miałem a tutaj remaster za grosze, dzieki !
Mikuś30/08/2020 18:43

Była polska dystrybucja ze świetnym dubbingiem w jakimś media markcie, są j …Była polska dystrybucja ze świetnym dubbingiem w jakimś media markcie, są jeszcze ślady w internecie recenzjiSkoro są ślady to co za problem zalinkować?

Albo lepiej: przestać opowiadać bajki?
Recenzja w CD-Action mówi o angielskiej wersji, ja mam angielską wersję, gry-online.pl podają, że istnieje tylko angielska wersja, google nie wyrzuca nic o polskiej wersji a i remaster nie posiada polskiej wersji.
HiK12130/08/2020 19:06

Skoro są ślady to co za problem zalinkować? Albo lepiej: przestać opo …Skoro są ślady to co za problem zalinkować? Albo lepiej: przestać opowiadać bajki? Recenzja w CD-Action mówi o angielskiej wersji, ja mam angielską wersję, gry-online.pl podają, że istnieje tylko angielska wersja, google nie wyrzuca nic o polskiej wersji a i remaster nie posiada polskiej wersji.


Jest problem żeby zalinkować bo kiedy ja w to grałem, czyt. pierwszą wersję gry to mało kto miał internet w domu
HiK12130/08/2020 19:06

Skoro są ślady to co za problem zalinkować? Albo lepiej: przestać opo …Skoro są ślady to co za problem zalinkować? Albo lepiej: przestać opowiadać bajki? Recenzja w CD-Action mówi o angielskiej wersji, ja mam angielską wersję, gry-online.pl podają, że istnieje tylko angielska wersja, google nie wyrzuca nic o polskiej wersji a i remaster nie posiada polskiej wersji.


Spójrz choćby na okładkę tej gry na cytowanym przez Ciebie portalu gry-online.pl.
Owszem, była polonizacja tej gry.
Ręki nie dam sobie uciąć, ale w polskim wydaniu magazynu Gamestar S,W.I.N.E. były po polsku razem z Destruction Derby (no, ale kiedy to było)
Lifelover134930/08/2020 20:13

Ręki nie dam sobie uciąć, ale w polskim wydaniu magazynu Gamestar S, …Ręki nie dam sobie uciąć, ale w polskim wydaniu magazynu Gamestar S,W.I.N.E. były po polsku razem z Destruction Derby (no, ale kiedy to było)


Proszę:
twojepc.pl/new…tml
Klient rozczarowany, że gra po angielsku.
DaFawn30/08/2020 19:55

Spójrz choćby na okładkę tej gry na cytowanym przez Ciebie portalu gry …Spójrz choćby na okładkę tej gry na cytowanym przez Ciebie portalu gry-online.pl.Owszem, była polonizacja tej gry.Przecież napisałem co sam mam - polska instrukcja, polskie pudełko a gra w oryginalnej wersji językowej. Co zresztą jest po polsku napisane na pudełku.
Jeżeli była, to poproszę JEDEN link do niej. Cokolwiek - jaka firma polonizowała, kto był lektorem, kto był tłumaczem, jakie wydawnictwo to wydało - COKOLWIEK poza wspomnieniami trzydziestoletniego Janusza.

Mikuś30/08/2020 19:17

Jest problem żeby zalinkować bo kiedy ja w to grałem, czyt. pierwszą wer …Jest problem żeby zalinkować bo kiedy ja w to grałem, czyt. pierwszą wersję gry to mało kto miał internet w domuAha.... Są ślady w Internecie ale nie możesz zalinkować, bo nie miałeś Internetu jak w to grałeś? Czyli ślady są TERAZ ale Ty 10 lat temu nie miałeś neta, to nie możesz ich znaleźć, ale możesz wiedzieć, że są? No takiego fikołka to nie widziałem od czasu tłumaczenia Morawieckiego dlaczego nie musi nosić maseczek, kiedy jest zakaz, który obowiązuje wszystkich.

No i mamy zbiorowe omamy. No ale w kraju mitomanów nie powinno to być zdziwieniem.
HiK12130/08/2020 20:41

No i mamy zbiorowe omamy. No ale w kraju mitomanów nie powinno to być z …No i mamy zbiorowe omamy. No ale w kraju mitomanów nie powinno to być zdziwieniem.


Jeżeli nie ma czegoś w internecie to znaczy, że nie istnieje. Tak samo, jak z ludźmi widmo, których nie ma na fejsiku. Takich czasów doczekaliśmy
DaFawn30/08/2020 22:24

Jeżeli nie ma czegoś w internecie to znaczy, że nie istnieje. Tak samo, ja …Jeżeli nie ma czegoś w internecie to znaczy, że nie istnieje. Tak samo, jak z ludźmi widmo, których nie ma na fejsiku. Takich czasów doczekaliśmyXDDD. Mamy narodziny nowej religii - S.W.I.N.I.A PL. Nie ma ani jednego screena, ani jednej wzmianki, nikt nie posiada takowej kopii. Ba - nie wiadomo jaka firma się tego podjęła, jednemu, co gdzieś dzwoniło, okazało się, że jednak nie dzwoniło. To nie brak informacji w Internecie, ale brak dowodów w ogóle. Albo inaczej - równie przekonujące co istnienie zaawansowanej sieci komórkowej u starożytnych Słowian. No ale błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli.

Jeszcze jakby była to gra z pierwszej połowy lat 90-tych to bym uwierzył, że ktoś na majakach uznał za polską wersję grę "spolszczoną" przez ruskiego na bazarze. Ale w tym wypadku to nie wiem jakie zjawisko psychologiczne tutaj zaszło O.o.

BTW: Jeżeli brak firmy w Internecie, to na dobrą sprawę brak jej w ogóle, bo raczej nie jest legalnym podmiotem.
HiK12130/08/2020 20:41

Proszę:https://twojepc.pl/news4600/Debiut-GameStar.htmlKlient …Proszę:https://twojepc.pl/news4600/Debiut-GameStar.htmlKlient rozczarowany, że gra po angielsku.


Dlatego mówię, że ręki bym nie dał. Mimo wszystko minęło prawie 20 lat, więc dobrze, ze chociaż zapamietałem, że od nich miałem
HiK12130/08/2020 20:41

Proszę:https://twojepc.pl/news4600/Debiut-GameStar.htmlKlient …Proszę:https://twojepc.pl/news4600/Debiut-GameStar.htmlKlient rozczarowany, że gra po angielsku.Przecież napisałem co sam mam - polska instrukcja, polskie pudełko a gra w oryginalnej wersji językowej. Co zresztą jest po polsku napisane na pudełku.Jeżeli była, to poproszę JEDEN link do niej. Cokolwiek - jaka firma polonizowała, kto był lektorem, kto był tłumaczem, jakie wydawnictwo to wydało - COKOLWIEK poza wspomnieniami trzydziestoletniego Janusza.Aha.... Są ślady w Internecie ale nie możesz zalinkować, bo nie miałeś Internetu jak w to grałeś? Czyli ślady są TERAZ ale Ty 10 lat temu nie miałeś neta, to nie możesz ich znaleźć, ale możesz wiedzieć, że są? No takiego fikołka to nie widziałem od czasu tłumaczenia Morawieckiego dlaczego nie musi nosić maseczek, kiedy jest zakaz, który obowiązuje wszystkich.No i mamy zbiorowe omamy. No ale w kraju mitomanów nie powinno to być zdziwieniem.


Podejrzewam że rozchodzi się o to, że kolega kupił grę na bazarze z dubbingiem robionym przez kilku rusków, co wtedy było modne. Napisał że kojarzy akcent, więc to pewnioe chodziło o ruski akcent pseudo polonizatorów bazarowych.
Oj grało się. Plusik
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst