Ta okazja kończy się 20 czerwca 2024 o 13:00
-180°
Opublikowano 1 czerwca 2024

Świętuj rocznice Diablo IV i Diablo Immortal - zdobywaj nagrody

ZA DARMO0,01zł
Opublikowane przez
megalodon
Dołączył w 2019
10 650
4 290

O tej okazji

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania pierwszej rocznicy Diablo IV i drugich urodzin Diablo Immortal! Możecie zgarnąć nagrody przygotowane przez goblina, by uczcić kolejny rok rządów zła w Sanktuarium.

Śmiało, zatopcie kły w piekielnie atrakcyjnych łupach w Diablo IV i Diablo Immortal dostępnych z okazji rocznicy. Dziękujemy za kolejny rok odpierania demonicznych sił Piekła i za to, że jesteście częścią społeczności Diablo.

Poniżej znajdziecie praktyczne zestawienie wszystkich wydarzeń rocznicowych w ramach Marszu Goblinów:

844524_1.jpg
Na początek obchodów rocznicy Diablo IV, między 6 a 12 czerwca, odbierzecie darmowe elementy ozdobne ze sklepu. Nie lękajcie się, na odebranie wszystkich prezentów będziecie mieli czas aż do 20 czerwca.

Ale mamy dla Was coś więcej niż tylko darmowe prezenty! W ramach rocznicowych obchodów Diablo IV przygotowaliśmy wiele sposobów na zwiększenie atrakcyjności rozgrywki.

Część 1 – Marsz GoblinówDocierają do nas pogłoski o zwiększonej częstości występowania Goblinów Skarbników w Sanktuarium. Opanowała je dziwna gorączka i najwyraźniej gromadzą i upuszczają więcej skarbów niż zazwyczaj!

844524_1.jpg
Od 6 do 13 czerwca w całym Sanktuarium będzie można zaobserwować zwiększoną aktywność Goblinów Skarbników, a horadryjscy uczeni przewidują, że zawartość sakw tych chciwych stworzeń będzie obfitsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zgodnie z ludowymi podaniami Kapliczki Chciwości również będą pojawiać się częściej, co będzie sprzyjać bogaceniu się tych przebiegłych goblinów. Co jeszcze dziwniejsze, w podziemiach gobliny mają pojawiać się parami… Krążą pogłoski o jeszcze większych grupach, ale naprawdę trudno w nie uwierzyć.

">844524_1.jpg
W drugiej części obchodów z okazji rocznicy Diablo nasza błogosławiona Matka będzie świętować rok od jej zgubnego w skutkach powrotu do Sanktuarium! Podczas rocznicowego wydania Błogosławieństwa Matki wszyscy gracze będą zyskiwać doświadczenie 25% szybciej, a złoto 50% szybciej (jest to premia mnożnikowa). Rocznicowe obchody Błogosławieństwa Matki potrwają łącznie 10 dni!

">844524_1.jpg
Lilit błogosławi wszystkim swoim dzieciom – premia ma zastosowanie zarówno do Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności, a także wszystkich rang świata. Ponadto premia się kumuluje, więc połączcie ją z eliksirami i Urną Agresji, dzięki czemu zmaksymalizujecie przyrost doświadczenia za zabijanie potworów. Skorzystajcie z tego tymczasowego wzmocnienia, aby zaliczać kolejne rangi karnetu bojowego, błyskawicznie awansować na wyższe poziomy i rangi świata, ukończyć postępy sezonowe i maksymalnie wykorzystać potencjał wielu postaci.

844524-BuDJD.jpg
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika rmeav
  Jakiś opis o co chodzi?
  Awatar użytkownika Donek
  megalodon już tak ma, że wkleja byle co. Liczy się ilość, a nie jakość. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika rem.igiusz
  Diablo 4 ściek jakich mało, trzeba czekać na poe2
  Awatar użytkownika CzajuZaparz
  Widać, że nie grasz w obecny sezon, bo jest bardzo miodny. Fajnie go dopracowali i po 100 godzinach grania dalej jest co robić.
 3. Awatar użytkownika tofik_tofik
  Nie rozumiem po co tutaj taka wstawka
 4. Awatar użytkownika Kronoos
  każdy dzień bez tej gry jest świętem
 5. Awatar użytkownika CzajuZaparz
  Bardzo ładnie, że umiesz kopiuj-wklej ze strony Blizzarda, a teraz nam powiedz, gdzie tutaj jest okazja.
  18870633-vf4Gd.jpg
Awatar użytkownika