Świetny sportowy SmartWatch Makibes F69 z kuponem @Geekbuying
184°Zakończono

Świetny sportowy SmartWatch Makibes F69 z kuponem @Geekbuying

10
mar 17. 2016
KUPON OBNIŻAJĄCY CENĘ O PRAWIE $14: WATCHF69

Wygląd ma przedni i do tego dużo funkcji za 143 zł według mnie się opłaca


18288.jpgWideo:
KUPON OBNIŻAJĄCY CENĘ O PRAWIE $14: WATCHF69
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
ktoś posiada, używa, może wydać opinię?
Tez sie zastanaiwam. Bardzo malo filmow z recenzji na yt lecz znalazlem jeden test i ocena ogólna 7.5/10 wiec chyba sie skuszę.
ciekawi mnie jak dokładność odczytu pulsu z nadgarstka i czy jest w stanie działać bez telefonu tzn trening sam zegarek i później po powrocie synchronizacja, no i oczywiście z jakimi aplikacjami współpracuje. Nie bardzo teraz mogę szukać informacji, może wieczorem coś wyczytam.
bralbym ale pewnie nie jest kompatybilny z WP.
szkoda, że nie ma GPSa
Czy ktoś wie coś więcej o tym sprzęcie? Kusi mnie jego funkcjonalność ale za mniejszą kasę można mieć opaskę Xiaomi mi 1s, która nie pokazuje jedynie godziny...
Autor Zbanowany
Dandan1978mar 17. 2016

Czy ktoś wie coś więcej o tym sprzęcie? Kusi mnie jego funkcjonalność ale z …Czy ktoś wie coś więcej o tym sprzęcie? Kusi mnie jego funkcjonalność ale za mniejszą kasę można mieć opaskę Xiaomi mi 1s, która nie pokazuje jedynie godziny...Na pewno ma lepszy pulsometr; -)
Jak by ktoś chciał sprzedam ten zegarek. Zakupiłem dla siebie ale jednak na ręce mi się nie podoba, za mały jak dla mnie.
Kupiłem.
Dziś przyszedł.
Jest ok.
soldat.stefankwi 1. 2016

Jak by ktoś chciał sprzedam ten zegarek. Zakupiłem dla siebie ale jednak na …Jak by ktoś chciał sprzedam ten zegarek. Zakupiłem dla siebie ale jednak na ręce mi się nie podoba, za mały jak dla mnie.


Jeśli aktualne to odezwij się, bo ja podobno 'zbyt mało aktywny' jestem na prywatne wiadomości
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy