Niestety, ta okazja wygasła 13 lutego 2023.
318°
7
Opublikowano 14 stycznia 2023

Świeca sojowa z bawełnianym knotem Aríl

24,99zł34,99zł-29%
Stacjonarnie: Ogólnopolska · Biedronka Okazje
Awatar użytkownika Mateja1341
Opublikowane przez Mateja1341
Dołączył w 2021
1
490

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Witam, jest to moja pierwsza okazja, całkiem ładnie pachnąca, także proszę o wyrozumiałość Przy ostatnich zakupach znalazłem w biedronce, sojowe świeczki firmy Aríl z knotem bawełnianym o zapachu
• Verbena & White Peach
- 300g~40h palenia 24.99 złotych z 34.99
- 130g~28h palenia 14.99 złotych z 19.99
Rosenmary & Black Currant
- 300g~40h palenia 24.99 złotych 34.99
- 130g~28h palenia 14.99 złotych z 19.99

Dołączam kody kreskowe dla sprawdzenia dostępności w swojej biedronce.

Zasady palenia świec:

Odpowiednie miejsce - Zadbaj o odpowiednie miejsca dla świecy, stawiając ją na podstawce lub innej powierzchni odpornej na temperatury.


Złota zasada - rozgrzej mnie! - Najważniejsze jest pierwsze palenie. Jednorazowe palenie świecy powinno trwać do momenty upłynnienia całej powierzchni wosku, czyli do momentu utworzenia tzw. basenu - zwykle zajmuje to ok 3-4 h. Dzięki temu, że wosk roztopił się do brzegu szkła unikniemy "tunelowania".


Tunelowanie - do czego doprowadza? Paląc świecę zbyt krótko doprowadzimy do upłynnienia i wypalenia tylko części powierzchni świecy wokół knota. Każde kolejne palenie, będzie pogłębiać "tunel". Następnie wosk ze ścianek przysłoni nam płomień. Świeca narażona jest na gaśnięcie, ponieważ pogłębiający się lejek sprawi, że płomień ma za mało tlenu, aby z powodzeniem się palić. Największym błędem popełnianym podczas pierwszego palenia świecy jest zapalenie świecy „na chwilę” i jej szybkie zgaszenie lub zapalenie świecy, w celu sprawdzenia zapachu.


Długość knota w tym przypadku ma znaczenie - Zadbaj o świece, przez przycinanie knota od drugiego palenia. Dzięki temu, uzyskamy piękny oraz harmonijnie palący się płomień.


Tunel - Zbyt krótkie palenie świecy, doprowadza do nieprawidłowego i nierównomiernego wypalania wosku i tworzenia tunelu. Wosk topnieje ku dołowi, aż do dna uniemożliwiając upłynnienie wosku po brzegi.


Unikaj przeciągów  - Kopcenie się świecy jest oznaką tego, iż knot jest zbyt długi i należy go przyciąć lub świeca umieszczona jest w przeciągu i należy zmienić jej miejsce.


Gdy wosk się wytopi - Aby zachować pełne bezpieczeństwo zakończ palenie świecy, gdy na jej spodzie zostanie około 1cm wosku. Pozostałości wosku na dnie jest zjawiskiem normalnym i pozwala uniknąć uszkodzenia szklanego opakowania.


Świece - to one tworzą niezwykle przyjazny klimat, który sprawia, że nawet zimny wieczór staje się niezwykle przyjemny i rodzinny. Blask płomienia, ciepło, uczucie relaksu to właśnie to, za czym można tęsknić i które właśnie pozwalają uzyskać świąteczne świece. Dodają uroku na przyjęciach weselnych, chrzcinach, komuniach, urodzinach, a także innych uroczystościach. Świeca zapachowa to uniwersalny element dekoracji każdego wnętrza.
Biedronka Więcej szczegółów na Biedronka
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Marcin_Marhac
  od dziś produkty aril są w promo 2+1 gratis, przy zakupie trzech świec daje nam to 16.66 za sztukę
  Awatar użytkownika ANIA5556
  Lub 10zl za szt w przypadku małych świec
 2. Awatar użytkownika Marcin_Marhac
  instruktaż palenia świecy przydatny, całe życie robiłem źle
  jednak jedne świece spalały się ładnie, a inne nie
  Awatar użytkownika kubot7
  The same
 3. Awatar użytkownika gyllenhaal
  Fajna wstawka, plus

  Awatar użytkownika Mateja1341
  Autor
  Ładnie pachnąca, dziękuję pozdrawiam i dużo zdrowia życzę
Awatar użytkownika