Niestety, ta okazja już wygasła
Świąteczny ZESTAW BIWAKOWY od AMW
460° Zakończono

Świąteczny ZESTAW BIWAKOWY od AMW

79zł 14,90zł AMW Okazje
8
460° Zakończono
Świąteczny ZESTAW BIWAKOWY od AMW
gru 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Według opisu na stronie zestaw wypada 21% taniej niż przedmioty kupowane oddzielnie. Aktualnie nie wszystkie przedmioty są do nabycia pojedynczo, więc nie podaję ceny regularnej.

Zestaw zawiera:
- Talerz płytki MW
- Talerz głęboki MW
- Manierka
- Pokrowiec na manierkę wz.93
- Menażka aluminiowa wz.70
- Torba na wyposażenie z szelkami

Talerze wykonane ze stali nierdzewnej. Średnica 255 mm, wysokość 25/42 mm. Wygrawerowane logo Marynarki Wojennej.

Wojskowa manierka aluminiowa - produkt Polski, zamykana zakrętką z gwintem na łańcuszku. Pojemność około 750 ml, wysokość: 18 cm, szerokość: 11 cm, waga: 250 g.

Pokrowiec na manierkę w kamuflażu wz.93, wykonany jest z podwójnej kołdury. Między warstwami znajduje się cienka gąbka zapewniającą odpowiednią temperaturę. Pokrowiec posiada dwa karabińczyki umożliwiające przypięcie do paska lub plecaka w celu lepszego transportu. Wysokość ok. 15 cm.

Menażka wz.70 jest wyposażona w zamykane wieko z możliwością utworzenia dwóch naczyń na posiłek. Menażka wykonana z aluminium, z zewnątrz pokryta zieloną farbą. Menażka posiada metalowy uchwyt pozwalający na dopięcie do plecaka lub torby. Pojemność około 1l, wysokość: 16 cm, długość: 16 cm, szerokość: 8 cm.

Torba posiada jedną komorę główną podzieloną na dwie części, cztery kieszonki wewnętrzne zapinane na guziki oraz dwie kieszonki zewnętrzne ukryte pod klapą. Dodatkowo torba wyposażona jest w rączkę do przenoszenia oraz troki umożliwiające przymocowanie do pasa. Regulowane taśmy kompresyjne pozwalają na zmniejszenie gabarytów torby i zabezpieczają przed przemieszczaniem się zawartości.
Wymiary 28 x 28 x 10 cm. Szelki do oporządzenia do współpracy z torbą polową na wyposażenie mogą służyć jako pasek na ramię co powoduje oryginalność całości zestawu. Szelki posiadają regulację długości.

Uwaga: Do zestawu szelki dołączane są osobno a sposób montażu poglądowo znajduje się na na fotografii.

Produkty długotrwale magazynowane, mogące nosić ślady długotrwałego składowania.

Dostępne jeszcze dwa zestawy:
ZESTAW ARCHEOLOGA 30 PLN (-19% wg strony)
sklep.amw.com.pl/pl/…340
339364.jpg
ZESTAW MARYNARZA 139 PLN (-24% wg strony)
sklep.amw.com.pl/pl/…342

339364.jpg
Aktualizacje społecznościowe
AMW Okazje
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz