Niestety, ta okazja już wygasła
Suunto Core Regular Black 499,00 zł | Zegarownia.pl
178° Zakończono

Suunto Core Regular Black 499,00 zł | Zegarownia.pl

499zł1.299zł-62% Darmowa dostawa DarmowaZegarownia Okazje
7
paź 2. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo polecany zegarek do górskich wycieczek, własnie znaleziony za 500 złotych i z darmową wysyłką. Ma barometr, wysokościomierz, kompas, termometr i inne fajne funkcje.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

7 Komentarzy
Zegarek sportowy bez pulsometru to trochę słabo obecnie, W każdym razie nie do mnie - mimo że wysokościomierz i barometr by się przydał ...
nie wiem skąd te ceny wyjściowe w Polsce... Na amazonie jest w regularnej cenie 135$
wewsie02/10/2019 16:21

Zegarek sportowy bez pulsometru to trochę słabo obecnie, W każdym razie ni …Zegarek sportowy bez pulsometru to trochę słabo obecnie, W każdym razie nie do mnie - mimo że wysokościomierz i barometr by się przydał ...


To nie jest zegarek sportowy, a trekingowy do uzytku w trakcie wycieczek gorskich itp. Kompas, barometr, wschod/zachod slonca, ostrzezenia pogodowe.
Core jest produkowany od ponad 10 lat, praktycznie z tymi samymi funkcjami, kolejne wersje roznily sie wygladem zew. i materialami. Stad moze taka a nie inna cena, bo zegarek pewnie w sklepie od lat.
Edytowane przez: "dmt" paź 2. 2019
emarcin02/10/2019 16:21

nie wiem skąd te ceny wyjściowe w Polsce... Na amazonie jest w regularnej c …nie wiem skąd te ceny wyjściowe w Polsce... Na amazonie jest w regularnej cenie 135$


Chwyt marketingowy. Wtedy okazja staje się bardziej oczywista. Kiedyś widziałem elektronikę w Tesco, której cena po obniżce była wyższa niż rynkowa. Niech ktoś uwierzy, że oszukał system i oszczędził.
Szkoda ze nie ma GPS.
Dużo ładniejsze te sunto niż garminy i polary
tomasz12002/10/2019 18:29

Chwyt marketingowy. Wtedy okazja staje się bardziej oczywista. Kiedyś w …Chwyt marketingowy. Wtedy okazja staje się bardziej oczywista. Kiedyś widziałem elektronikę w Tesco, której cena po obniżce była wyższa niż rynkowa. Niech ktoś uwierzy, że oszukał system i oszczędził.tomasz12002/10/2019 18:29

Chwyt marketingowy. Wtedy okazja staje się bardziej oczywista. Kiedyś w …Chwyt marketingowy. Wtedy okazja staje się bardziej oczywista. Kiedyś widziałem elektronikę w Tesco, której cena po obniżce była wyższa niż rynkowa. Niech ktoś uwierzy, że oszukał system i oszczędził.


Czy ja wiem, na stronie Suunto dalej po cenie 1300 zł
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od konradonen. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst