Niestety, ta okazja już wygasła
Suunto 9 G1 BARO BLACK + HR Belt w komputronik
89° Zakończono

Suunto 9 G1 BARO BLACK + HR Belt w komputronik

2.249zł2.649zł-15%Komputronik Okazje
18
lip 18.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Zegarek sportowy SUUNTO 9 Równie wytrzymały - jak Ty!
Gdy skupiasz się na określonym celu lub przygodzie, chcesz mieć pewność, że zegarek będzie działał tak długo jak potrzeba. Model Suunto 9 pozwala na ciągłe śledzenie ćwiczenia przez 120 godzin – jest równie wytrzymały, jak Ty!

Suunto 9 to multisportowy zegarek GPS zaprojektowany dla zawodników, którzy wymagają od zegarka sportowego tego, co najlepsze. Dzięki systemowi zarządzania żywotnością baterii opartemu na inteligentnych przypomnieniach zegarek działa tak długo, jak trzeba. Wytrzymały model Suunto 9 jest wykonany z myślą o długich, wyczerpujących treningach, zawodach i ekstremalnych przygodach.


Najważniejsze funkcje

NIE MUSISZ JUŻ MARTWIĆ SIĘ WYCZERPANIEM BATERII
Trzy zdefiniowane tryby baterii – Wydajność, Wytrzymałość i Ultra – zapewniają od 25 do 120 godzin czasu rejestracji przy włączonym odbiorniku GPS. Po rozpoczęciu rejestracji otrzymasz szacowany przedział pozostałego czasu pracy bateryjnej w bieżącym trybie. Jeśli szacowany czas pracy jest zbyt krótki, w każdej chwili możesz wybrać inny tryb. Zegarek Suunto 9 generuje inteligentne powiadomienia na podstawie historii aktywności, aby przypomnieć o potrzebie naładowania baterii przed następnym wyzwaniem. Jeśli zegarek podczas ćwiczenia odnotuje, że poziom baterii jest niski, automatycznie zasugeruje zmianę na inny tryb wykorzystania baterii.
SUUNTO FUSEDTRACK™ ZAPEWNIA DOKŁADNIEJSZE ŚLEDZENIE I OKREŚLANIE DYSTANSU
W przypadku bardzo długich biegów często dokładność rejestracji dystansu i trasy wynika z żywotności baterii, ponieważ odbiornik GPS wymaga dużo energii. Wyjątkowy algorytm FusedTrack™ firmy Suunto łączy dane GPS i czujnika ruchu, by zwiększyć dokładność śledzenia i określania dystansu. Pozwala to na wydłużenie czasu działania na zasilaniu bateryjnym poprzez zmniejszenie mocy GPS, bez znaczącego uszczerbku dla dokładności.


TYSIĄCE GODZIN TESTÓW W NAJTRUDNIEJSZYCH WARUNKACH
Model Suunto 9 jest zaprojektowany i wykonany tak, by spełniał wymagania zawodowych sportowców. Zespół testów wewnętrznych marki Suunto wraz ze sportowcami z całego świata sprawdzał go przez tysiące godzin do granic wytrzymałości, w najtrudniejszych warunkach realnego użytkowania, dlatego jest on zaufanym kompanem, z którym można podjąć każde wyzwanie!
PODZIEL SIĘ SWOJĄ PASJĄ ZA POMOCĄ APLIKACJI SUUNTO
Sparuj zegarek Suunto 9 z nową aplikacją Suunto w celu śledzenia przygód, a także długoterminowych trendów dotyczących na przykład codziennej aktywności czy snu. Możesz łatwo udostępniać swoje największe osiągnięcia i łączyć się z innymi w społeczności aplikacji. Połączenie ze smartfonem umożliwia śledzenie na bieżąco codziennych spraw, ponieważ zegarek wyświetla alerty o połączeniach przychodzących, wiadomości i powiadomienia. Aplikacja Suunto jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

Porównanie cen w ceneo.plceneo.pl/664…488
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

18 Komentarzy
Mam Suunto Spartana i mimo wszystko nie rozczarował. Bateria wytrzymuje dosyć krótko, ale największy problem jest z paskiem do tętna. Zegarek mam już 2 lata a pasek po około 10 miesiącach używania zaczyna mieć problemy. Około rok temu po kontakcie z supportem otrzymałem nowy pasek, ale od od około miesiąca znowu są z nim problemy. Bateria nowa, pas myty i zmoczony przed użyciem. Jak używam pasu z Polara od narzeczonej to nie ma najmniejszego problemu i wszystko śmiga. Apka Suunto też średnia :/ największy plus tego zegarka to wygląd.
Kurde, po co komu taki drogi smartwocz??
Jeśli ktoś uprawia sport, to bardzo przydatna / wygodna rzecz. Kupiłem garmina vivoactive jakiś czas temu, za około 1000 zł i już rozglądam się za wyższą i droższą wersją - także, tak to działa
Poza tym, to nie jest "smartwocz" tylko zegarek sportowy a jak ktoś używał jednego i drugiego, to wie w czym różnica
Edytowane przez: "szakalq" lip 18.
Mam, polecam. Kupiłem w promo x kom sam zegarek za 2k a pas dokupiłem osobno za 290. Tu jest dobra cena za cały zestaw.
Bojar18/07/2019 10:56

Mam Suunto Spartana i mimo wszystko nie rozczarował. Bateria wytrzymuje …Mam Suunto Spartana i mimo wszystko nie rozczarował. Bateria wytrzymuje dosyć krótko, ale największy problem jest z paskiem do tętna. Zegarek mam już 2 lata a pasek po około 10 miesiącach używania zaczyna mieć problemy. Około rok temu po kontakcie z supportem otrzymałem nowy pasek, ale od od około miesiąca znowu są z nim problemy. Bateria nowa, pas myty i zmoczony przed użyciem. Jak używam pasu z Polara od narzeczonej to nie ma najmniejszego problemu i wszystko śmiga. Apka Suunto też średnia :/ największy plus tego zegarka to wygląd.Bojar to pas od polara jest kompatybilny z Suunto Spartan ? Bo tez mam problem z pasem od Spartana....
larpax18/07/2019 12:05

Bojar to pas od polara jest kompatybilny z Suunto Spartan ? Bo tez mam …Bojar to pas od polara jest kompatybilny z Suunto Spartan ? Bo tez mam problem z pasem od Spartana....


Tak, wystarczy usunąć sparowany pas Suunto i dodać na nowo już Polara
Czy on ma wyświetlacz refleksyjny? czy jednak nieużywany ekran robi się czarny i nic nie widać?

Jak się ma do Garmin 945? Który lepiej wybrać? Są jakieś promki na 945?
Brzezi18/07/2019 12:52

Czy on ma wyświetlacz refleksyjny? czy jednak nieużywany ekran robi się cz …Czy on ma wyświetlacz refleksyjny? czy jednak nieużywany ekran robi się czarny i nic nie widać?Jak się ma do Garmin 945? Który lepiej wybrać? Są jakieś promki na 945?


U mnie świeci się cały czas w trakcie aktywności. Można to również ustawić przed treningiem w wydajności baterii
Edytowane przez: "Przemkurius" lip 18.
jak za darmo
Przemkurius18/07/2019 13:48

U mnie świeci się cały czas w trakcie aktywności. Można to również ustawić …U mnie świeci się cały czas w trakcie aktywności. Można to również ustawić przed treningiem w wydajności baterii


A poza aktywnościami? chodzi mi o to, że w garminach ekran jest widoczny i czytelny bez jakiegokolwiek podświetlania.
Szkoda że 9 mają 50 mm.
to co polecacie fenix czy suunto a moze polar ?
Brzezi18/07/2019 13:57

A poza aktywnościami? chodzi mi o to, że w garminach ekran jest widoczny i …A poza aktywnościami? chodzi mi o to, że w garminach ekran jest widoczny i czytelny bez jakiegokolwiek podświetlania.poza aktywnościami mnie wygasa, ale nie bawiłem się ustawieniami, gdyż używam tylko i wyłącznie do treningu pulsometr. zapewne da się to ogarnąć, bo jak jest wyświetlacz aktywny to i dotyk działa. na wygaszonym nie łapie.
Sprzedam nowy (bez pasa) zaplombowany, za 1600. Jakby co to proszę na priv.
Avatar
Usunięty124896
Co jest takiego w tych Suunto że są tak drogie?
Usunięty12489618/07/2019 21:48

Co jest takiego w tych Suunto że są tak drogie?


Czy drogie? Ceny analogiczne do Garmina
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst