Niestety, ta okazja już wygasła
Suszarka stojąca pozioma PEGASUS 180 SOLID  LEIFHEIT - Auchan Lubin.
171° Zakończono

Suszarka stojąca pozioma PEGASUS 180 SOLID LEIFHEIT - Auchan Lubin.

99zł238,67zł-59%Auchan Okazje
5
maj 8.
Znalezione w Auchan Lubin. Były jeszcze 3 zapakowane sztuki + ta rozpakowana.


157369.jpg


Suszarka Pegasus 180 Solid nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Jej stalowa konstrukcja jest odporna na korozję i warunki atmosferyczne, dzięki czemu bez problemu można ją przechowywać na zewnątrz przez cały rok. Na 18 m powierzchni suszenia można powiesić zawartość 2 wsadów pralki, a dodając odporne na wiatr wieszaki marki Leifheit bez problemu i obaw, że pranie "odfrunie", można suszyć koszule, bluzki i kurtki, oszczędzając miejsce na suszarce i unikając zbędnych zagnieceń. Standardowo suszarka wyposażona jest w 2 uchwyty na drobną garderobę, które również pozwalają oszczędzić miejsce na większe rzeczy, oraz torbę na spinacze. Opcjonalnie do tej suszarki można dokupić kółeczka 360 stopni oraz odporne na wiatr wieszaki. Wymiary rozłożonej suszarki to: 87 x 157 x 66 cm, a skrzydła rozkładają się na wysokość 105 cm, co ułatwia suszenie dłuższej garderoby
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Widzialrm w Tesco za 87 zl. Cena fajna i tak
Tylko, że to model 180. Jak komuś taki taki pasuje to OK, ja odpuściłem w tej nieco niższej cenie z Tesco, bo jednak chcę większą.
Na większej dwa średnie t+shirty zmieszczą się, a tu nie. No i jednak ta suszarka trochę giba się, wiec jakość ma średnią, ale trudno o coś wiele lepszego. Vileda to to tylko wyższa cena.
Fajne są też te rozsuwane, ale z grubymi rurkami za 80-100 zł nie do dorwania. W zasadzie wcale tych modeli u nas nie ma na nawet za dwie stówki.
Zaś na Allegro rzeczywiste ceny bez promo. Ceny bez szału, ale porównując ceny z marketów bez promo to szał jest i to duży.
Edytowane przez: "omi" maj 8.
W Tesco dodatkowo wchodzi 15zl rabatu, więc wychodzi za 80 z groszem
Sorry, 70zl z groszem
omi08/05/2019 17:39

Tylko, że to model 180. Jak komuś taki taki pasuje to OK, ja odpuściłem w …Tylko, że to model 180. Jak komuś taki taki pasuje to OK, ja odpuściłem w tej nieco niższej cenie z Tesco, bo jednak chcę większą.Na większej dwa średnie t+shirty zmieszczą się, a tu nie. No i jednak ta suszarka trochę giba się, wiec jakość ma średnią, ale trudno o coś wiele lepszego. Vileda to to tylko wyższa cena.Fajne są też te rozsuwane, ale z grubymi rurkami za 80-100 zł nie do dorwania. W zasadzie wcale tych modeli u nas nie ma na nawet za dwie stówki.Zaś na Allegro rzeczywiste ceny bez promo. Ceny bez szału, ale porównując ceny z marketów bez promo to szał jest i to duży.


Są te rozsuwane z grubymi rurami za 2 stówki widzialem dzisiaj taką w carefourze. Nie pamietam jaki producent. Tylko nozki miala jakies takie malo stabilne... wolałbym juz dwie po stówie wziasc
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst