Niestety, ta okazja już wygasła
Surge 2 na Xbox One za 49 złotych w X-kom.
276° Zakończono

Surge 2 na Xbox One za 49 złotych w X-kom.

49złx-kom Okazje
5
sie 10. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe
5 Komentarzy
Jak coś to jest w Xbox Game Pass.
piotel10/08/2020 08:50

Jak coś to jest w Xbox Game Pass.


Ale sa osoby ktore kolekcjonuja pudelka
kam_mos10/08/2020 09:10

Ale sa osoby ktore kolekcjonuja pudelka


Czytaj ze zrozumieniem - "jak coś". Nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma. Kto pudełka potrzebuje, ten wie, że to okazja dla niego.

PS: Poza tym każdy rozumie ideę cyfrowych, jak i fizycznych wydań, a warto, żeby ludzie byli świadomi zarówno jednej, jak i drugiej opcji, czyż nie?
Edytowane przez: "piotel" sie 10.
piotel10/08/2020 09:11

Czytaj ze zrozumieniem - "jak coś". Nie szukaj problemu tam, gdzie go nie …Czytaj ze zrozumieniem - "jak coś". Nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma. Kto pudełka potrzebuje, ten wie, że to okazja dla niego.PS: Poza tym każdy rozumie ideę cyfrowych, jak i fizycznych wydań, a warto, żeby ludzie byli świadomi zarówno jednej, jak i drugiej opcji, czyż nie?


Nie twierdze ze sie czepiasz aczkolwiek...
wstawki o promocjach na peperze sa dla osob ktore owych promocji szukają. I tak jesli ktos kupuje cyfrowe wydania nie zainteresuje sie promkami na pudelka czy odwrotnie.
W zwiazku z czym twoj komentarz mozna traktowac jako spam bo dla atrakcyjnosci oferty nie wnosi niczeczo pozytywnego. Gdyby dotyczyl tego ze w innym sklepie owe PUDEŁKO mozna kupic taniej...ok, gdyby dotyczyl opinii o grze...ok.
Rownie dobrze mozna napisac ze w zanzibarskim ms store mozna ta gre kupic za galon wody i paczke fajek.

I nie obrażaj sie prosze bo nie mam zamiaru Ciebie urazic ale meczy mnie czytanie pod nteresujacymi mnie ofertami ze cyfra tansza, jest w game pass czy ze 6m-cy temu bylo o 0,05pln taniej w zwiazku z czym teraz nie warto.
kam_mos10/08/2020 10:34

Nie twierdze ze sie czepiasz aczkolwiek...wstawki o promocjach na peperze …Nie twierdze ze sie czepiasz aczkolwiek...wstawki o promocjach na peperze sa dla osob ktore owych promocji szukają. I tak jesli ktos kupuje cyfrowe wydania nie zainteresuje sie promkami na pudelka czy odwrotnie.W zwiazku z czym twoj komentarz mozna traktowac jako spam bo dla atrakcyjnosci oferty nie wnosi niczeczo pozytywnego. Gdyby dotyczyl tego ze w innym sklepie owe PUDEŁKO mozna kupic taniej...ok, gdyby dotyczyl opinii o grze...ok.Rownie dobrze mozna napisac ze w zanzibarskim ms store mozna ta gre kupic za galon wody i paczke fajek.I nie obrażaj sie prosze bo nie mam zamiaru Ciebie urazic ale meczy mnie czytanie pod nteresujacymi mnie ofertami ze cyfra tansza, jest w game pass czy ze 6m-cy temu bylo o 0,05pln taniej w zwiazku z czym teraz nie warto.


To, że Ciebie coś męczy, to tylko i wyłącznie Twój problem.

Być może ktoś kolekcjonuje pudełka i dodatkowo ma Game Pass - dzieki temu najpierw grę za darmo przetestuje, a potem ją (nie) zakupi. To Twoje komentarze są spamem, ponieważ nic nowego nie wnoszą.

I nie obrażaj się proszę, bo nie miałem w zamiarze Cię urazić, ale mnie nic nie męczy, więc miłego dnia Ci życzę. Cześć!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst