Niestety, ta okazja już wygasła

Surfshark VPN za mniej niż 1$ na msc.

lis 2. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Może kogoś zainteresuje VPN Surfshark za mniej niż 1$/msc z cashbackiem przy 2 letnim abonamencie. Na tą chwilę bez cashbacku 1.99$ za msc na 2 lata, nie wiem do kiedy trwa obniżka.

Surfshark to audytowany VPN który nie rejestruje żadnych informacji. Nie ma limitu urządzeń ani transferu. Ma w swojej ofercie wiele protokołów (IKEv2, openvpn, shadowsocks), wiele lokalizacji i mobilne apki. Prędkości na moim necie 60Mb, zwykle mam 40-50Mb/s. Przy shadowsocks i apce Shadowsocks ze sklepu Play pełne 60Mb.

Recenzja z ze strony VPN Mentor:
pl.vpnmentor.com/reviews/surfshark/

Darmowy trial 7 dni
Można zainstalować sobie apkę Surfsharka ze sklepu Play i aktywować 7 dniowy trial. Trzeba pamiętać aby anulować subskrypcję przed końcem triala bo google pobierze standardową cenę za 12 miesięcy. Można też anulować na początku żeby nie zapomnieć. Trial będzie działał jednak normalnie przez 7 dni.

A teraz jak obniżamy cenę:
1. Wchodzimy i rejestrujemy się na stronie topcashback.com/
2. Po rejestracji wyszukujemy na stronie Topcashback Surfshark, klikamy get cashback now I przekierowuje nas na stronę surfsharka.
3. Tam wybieramy plan 2 letni zostawiamy USD i US (trzeba uważać który kraj się wybiera bo może naliczyć VAT), podajemy email na jakim ma być utworzone konto a jako płatność wybieramy inne i Przelewy24. Można wybrać opcję blik u mnie wyskoczyło 186zl. Czyli VATu przy tej płatności nie naliczyło. Z kartami doliczało VAT.
4. Czekamy ok 30 dni na cashback 55% od Topcashback i wypłacamy np na konto PayPal.

W topcashback jest też 60% cashback na Nord VPN jeśli ktoś woli Norda.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
15 Komentarzy
Prześlij Komentarz