Niestety, ta okazja już wygasła

SUPERHOT i SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE po 11,99 zł, SUPERHOT ONE OF US BUNDLE za 20,38 zł @ Steam

mar 30. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE - 11,99 zł - Steam

SUPERHOT ONE OF US BUNDLE - 20,38 zł - Steam

Planuj swoje ruchy w nieokiełznanym chaosie. SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko ty i twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną. Wyrywaj broń pokonanym wrogom, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.

SUPERHOT oferuje:

  • Tryb swobodny – jak długo uda ci się wytrzymać napór nieustępliwych fal przeciwników?
  • Tryb wyzwań – graj w SUPERHOT bez broni, bez restartów, na czas lub na wiele innych sposobów.
  • Edytor powtórek – edytuj swoje najlepsze zagrania i umieszczaj je na superhot.video.
  • Dodatki – zanurz się jeszcze głębiej w świecie SUPERHOT dzięki minigrom, grafikom ASCII i [ocenzurowano].

Trzydzieści miesięcy pracy. Tysiące godzin projektowania i tworzenia. Od skromnego początku podczas 7-dniowego maratonu projektowania gier FPS, poprzez zakończoną wielkim sukcesem kampanię na Kickstarterze, aż do całej góry nagród i nominacji przyznanych przez branżowych ekspertów, gra SUPERHOT jest owocem pracy niezależnego, oddanego zespołu i tysięcy wspierających z całego świata.Trzecia gra z serii SUPERHOT – MIND CONTROL DELETE – pozwala ci zobaczyć jeszcze więcej ze świata SUPERHOT, poznać jeszcze więcej fabuły i jeszcze więcej kultowej rozgrywki. Tańcz w powolnym balecie zniszczenia, i to znacznie dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Wrogowie atakują ze wszystkich stron. Kontrolujesz sytuację w pełni, gdy strzelasz, tniesz i wysadzasz przeciwników, przebijając się przez kolejne, pełne wyzwań starcia. Im bardziej zbliżasz się do rdzenia, tym więcej mocy zyskujesz. Gromadzisz arsenał umiejętności i uzbrojenia. Odkrywasz fragmenty cennej wiedzy – strzępy znaczenia, którego tak pożądasz.

Strzelasz i tniesz. Przesz do przodu. I znowu. I znowu. I znowu. To staje się twoim rytuałem. To zaczyna znów coś znaczyć.

Stworzone na bazie SUPERHOT i SUPERHOT VR, MIND CONTROL DELETE kontynuuje historię i daje ci jeszcze więcej narzędzi do zaspokojania marzeń o potędze podsycanych przez kultowe SUPERHOT.

  • Więcej zawartości niż w poprzednich częściach. Zanurzysz się w świecie MCD na wiele dni coraz bardziej wybuchowej walki w zwolnionym tempie.
  • Więcej mechanik do wykorzystania niż kiedykolwiek wcześniej. Eksperymentuj z różnymi stylami gry, różnymi konfiguracjami postaci i różnymi sposobami na przechytrzenie i pokonanie wrogów.
  • Więcej mocy do zgromadzenia w trakcie dokonywania postępów w grze. Zbieraj umiejętności, hacki i techniki specjalne, aby pokonać kolejne fale coraz bardziej zabójczych wrogów.
  • Więcej postaci do kontrolowania i więcej wrogów, którzy wejdą ci w drogę. Sprawdź swój arsenał sztuczek i uzbrojenia w walce z coraz sprytniejszymi i bardziej zabójczymi wrogami.
  • Więcej doszlifowanych elementów dodanych przez niemal cztery lata rozwoju w fazie wczesnego dostępu. MCD zapewnia bardziej dopracowane, efektowne i wyraziste wrażenia niż jakakolwiek wydana dotąd gra z serii SUPERHOT.
  • Więcej znaczenia?

Czy to VR? Czy to będzie VR?

MCD to tradycyjny tytuł, nie w VR. Został zaprojektowany na konwencjonalne ekrany i dłuższe sesje gry. Jeśli znasz i lubisz SUPERHOT VR, zabawa w oryginalnym SUPERHOT i MCD też będzie świetna.
Aktualizacje społecznościowe
1 Komentarz
Prześlij Komentarz