Niestety, ta okazja już wygasła

SUPERHOT @ Steam

lip 18. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Planuj swoje ruchy w nieokiełznanym chaosie. SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko ty i twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną. Wyrywaj broń pokonanym wrogom, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.


Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.

SUPERHOT oferuje:
  • Tryb swobodny – jak długo uda ci się wytrzymać napór nieustępliwych fal przeciwników?
  • Tryb wyzwań – graj w SUPERHOT bez broni, bez restartów, na czas lub na wiele innych sposobów.
  • Edytor powtórek – edytuj swoje najlepsze zagrania i umieszczaj je na superhot.video.
  • Dodatki – zanurz się jeszcze głębiej w świecie SUPERHOT dzięki minigrom, grafikom ASCII i [ocenzurowano].

Trzydzieści miesięcy pracy. Tysiące godzin projektowania i tworzenia. Od skromnego początku podczas 7-dniowego maratonu projektowania gier FPS, poprzez zakończoną wielkim sukcesem kampanię na Kickstarterze, aż do całej góry nagród i nominacji przyznanych przez branżowych ekspertów, gra SUPERHOT jest owocem pracy niezależnego, oddanego zespołu i tysięcy wspierających z całego świata.

Nie możesz się oderwać? Chcesz, żeby wszystko stało się jeszcze bardziej realne? SUPERHOT VR czeka.Stawiasz na niezależność. Nie będziesz słuchać rozkazów. MIND CONTROL DELETE da ci wolność.
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy