Super książka z aplikacją do restauracji w Warszawie na połowę 50% tańsze jedzenie +50zl kupon mytaxi
144°Zakończono

Super książka z aplikacją do restauracji w Warszawie na połowę 50% tańsze jedzenie +50zl kupon mytaxi

21
Lokalniesty 11. 2017
rewelacyjna książka z aplikacją z kuponami do 100 restauracji w Warszawie. Po 3 kupony do kazdej restauracji.

dzięki tej ksiazce można chodzić do restauracji i przy dwóch osobach za każde drugie danie główne zapłacimy tylko 1zł

dla przykładu idąc na steka do Aioli zapłacimy 44zl + 1zł czyli po 22.5zł za osobe

ze znajomymi korzystamy kilka razy w tygodniu.

polecam

nie chce mi się rozpisywać, cały regulamin i "jak to działa" jest na stronie promocji

dodatkowo mamy do wykorzystania 50zł na przejazd mytaxi
Aktualizacje społecznościowe
MyTaxi OkazjeMyTaxi kody rabatowe

Grupy

21 Komentarzy
Do kazdej knajpy jest tylko 1 kupon jednorazowy, czy w danej restauracji z tej oferty/kuponu mozemy korzystac wiele razy?
Doczytalem. Po 3 kupony do kazdej restauracji
3 kupony do kazdej
to trochę podobnie jak z OpenCard. warto też pamiętać że to danie jest za 1zł a nie cały rachunk na pół by się nie zagalopować
tak dokładnie jak kolega mówi 1zl za drugie tańsze danie czyli jak na przykład zamówimy steka za 50zl i burger a za 30 to zapłacimy 50zl+1zl, ale tak czy siak się opłaca, ostatnio znajomy robił urodziny w aioli na 6 osób i zamiast około 300zl zapłacił 150zl
dodatkowym atutem jest to że kupony z goout pokazujemy dopiero przed poproszeniem o rachunek więc nie traktują nas z góry jako gorszych klientów
ok. jest to promocja ale nie ma promocji na ta promocje wiec chyba żadna to promocja?
ale chyba lepiej wydać w knajpie połowę tego co by się normalnie zaplaciło, a tym bardziej lepiej zjeść danie droższe w cenie tańszego
174467-cMLYj.jpg np. Burger w Secado na Marszałkowskiej 300g wołowiny za 17.5 zł zamiast 34zl
174468-n4osn.jpg
der elefant podobnie za classic burger
Edytowane przez: "elmecenasso" sty 11. 2017
jasne ze lepiej. tyle ze okazja byla by opcja np z darmowa wysylke , jutro do nich uderze o to.

ps. czyli nie zaleznie od ilosci ososb moge isc do restaruacji zamowic np 2 przystawki , 2 zupy i 2 dania główne i za to wszystko zaplace abc+3zł pokazujac 3 kupony , right?

w roznych miejscach jest info ze zamówienie dania głównego, czyli np pizza odpada u wlocha, albo zupa odpada. albo np w takim sushi nie widzialem nigdy danie glowne w menu
Edytowane przez: "Shacoon" sty 11. 2017
Shacoonsty 11. 2017

jasne ze lepiej. tyle ze okazja byla by opcja np z darmowa wysylke , …jasne ze lepiej. tyle ze okazja byla by opcja np z darmowa wysylke , jutro do nich uderze o to.ps. czyli nie zaleznie od ilosci ososb moge isc do restaruacji zamowic np 2 przystawki , 2 zupy i 2 dania główne i za to wszystko zaplace abc+3zł pokazujac 3 kupony , right?w roznych miejscach jest info ze zamówienie dania głównego, czyli np pizza odpada u wlocha, albo zupa odpada. albo np w takim sushi nie widzialem nigdy danie glowne w menu

​Wow skąd wy ludzie się urywacie z takimi głupimi pytaniami? W opisie jest wyraźnie napisane. Mam Ci przepisać to jeszcze raz?
tak poproszę
jeden kupon na jedno danie przy dwóch osobach
cubezsty 11. 2017

​Wow skąd wy ludzie się urywacie z takimi głupimi pytaniami? W opisie jest …​Wow skąd wy ludzie się urywacie z takimi głupimi pytaniami? W opisie jest wyraźnie napisane. Mam Ci przepisać to jeszcze raz?


Dzieki cubez za super szybka odpowiedz na moje głupie pytania:) poproszę przepisz mi to jeszcze raz.

poniżej wrzucam kwestie zasad które rozwiązują moje kwestie np; dwóch czy trzech kuponów w dwie osoby nie da sie uzyc .


§2 Zasady Do każdej z przedstawionych w Przewodniku restauracji przypisane są po trzy (3) GoBony, możliwe do wykorzystania wyłącznie w danym lokalu.Pojedynczy GoBon uprawnia okaziciela GoBonu do otrzymania za cenę obniżoną do 1 złotego „równo-wartego” lub tańszego z dwóch zamówionych dań głównych, pod warunkiem, że osoba okazująca GoBon jest w towarzystwie co najmniej jednej osoby.Okazanie GoBonu powinno nastąpić najpóźniej w momencie żądania rachunku.Za dania główne uważa się te pozycje, które w menu restauracji wymienione są jako dania główne lub drugie dania (śniadania, przystawki, sałaty oraz desery nie są traktowane jako dania główne)GoBony nie mają zastosowania przy zamówieniu: dań, które w menu restauracji figurują jako dania przeznaczone do degustacji dla więcej niż jednej osoby,kompozycji składających się z kilku dań degustacyjnych (tj. tasting menu),dań na wynos. Liczba GoBonów możliwych do wykorzystania przy jednym stole, uzależniona jest od liczby obecnych przy nim osób, zgodnie z przedstawioną poniżej zasadą: Ilość osób Maksymalna ilość GoBonów 2 do 3 1 GoBon 4 do 5 2 GoBony 6 do 7 3 GoBony GoBony nie łączą się z innymi promocjami prowadzonymi w tym samym czasie w danej restauracji.
elmecenassosty 12. 2017

jeden kupon na jedno danie przy dwóch osobachdokładnie a jak chcesz przycebulic bo dostaliście we dwójkę male porcje i nie najedliście sie bo w domu zazwyczaj bylo pol talerza ziemniakow to ze nie niestety nie mozesz uzyc dwoch kuponow na dwie osoby to nie jest problem ,trzeba zaplacic wyjsc i wejsc jeszcze raz
Edytowane przez: "Shacoon" sty 12. 2017
Shacoonsty 12. 2017

Dzieki cubez za super szybka odpowiedz na moje głupie pytania:) poproszę p …Dzieki cubez za super szybka odpowiedz na moje głupie pytania:) poproszę przepisz mi to jeszcze raz. poniżej wrzucam kwestie zasad które rozwiązują moje kwestie np; dwóch czy trzech kuponów w dwie osoby nie da sie uzyc . §2 Zasady Do każdej z przedstawionych w Przewodniku restauracji przypisane są po trzy (3) GoBony, możliwe do wykorzystania wyłącznie w danym lokalu.Pojedynczy GoBon uprawnia okaziciela GoBonu do otrzymania za cenę obniżoną do 1 złotego „równo-wartego” lub tańszego z dwóch zamówionych dań głównych, pod warunkiem, że osoba okazująca GoBon jest w towarzystwie co najmniej jednej osoby.Okazanie GoBonu powinno nastąpić najpóźniej w momencie żądania rachunku.Za dania główne uważa się te pozycje, które w menu restauracji wymienione są jako dania główne lub drugie dania (śniadania, przystawki, sałaty oraz desery nie są traktowane jako dania główne)GoBony nie mają zastosowania przy zamówieniu: dań, które w menu restauracji figurują jako dania przeznaczone do degustacji dla więcej niż jednej osoby,kompozycji składających się z kilku dań degustacyjnych (tj. tasting menu),dań na wynos. Liczba GoBonów możliwych do wykorzystania przy jednym stole, uzależniona jest od liczby obecnych przy nim osób, zgodnie z przedstawioną poniżej zasadą: Ilość osób Maksymalna ilość GoBonów 2 do 3 1 GoBon 4 do 5 2 GoBony 6 do 7 3 GoBony GoBony nie łączą się z innymi promocjami prowadzonymi w tym samym czasie w danej restauracji.

Sam autor wątku odpisał Ci a ty dalej prosisz o wyjaśnienie? No cóż proszę bardzo skoro twój mózg nie potrafi przyswoić tylu informacji. Cytuję:
'dzięki tej ksiazce można chodzić do restauracji i przy dwóch osobach za każde drugie danie główne zapłacimy tylko 1zł'.
Czegoś tu dalej nie rozumiesz? Będziesz jeszcze więcej spamować nie wnosząc kompletnie nic do tematu?
cubezsty 12. 2017

Sam autor wątku odpisał Ci a ty dalej prosisz o wyjaśnienie? No cóż proszę …Sam autor wątku odpisał Ci a ty dalej prosisz o wyjaśnienie? No cóż proszę bardzo skoro twój mózg nie potrafi przyswoić tylu informacji. Cytuję: 'dzięki tej ksiazce można chodzić do restauracji i przy dwóch osobach za każde drugie danie główne zapłacimy tylko 1zł'. Czegoś tu dalej nie rozumiesz? Będziesz jeszcze więcej spamować nie wnosząc kompletnie nic do tematu?tak, nadal nie rozumiem , mozesz jeszcze jasniej napisac ?
Shacoonsty 12. 2017

tak, nadal nie rozumiem , mozesz jeszcze jasniej napisac ?

​Wybacz ale nie zaangażujesz mnie w tą bezsensowną polemikę. Nie wkroczyłem jeszcze na tak niski poziom. Ucinam temat. Szkoda spamu.
cubezsty 12. 2017

​Wybacz ale nie zaangażujesz mnie w tą bezsensowną polemikę. Nie wkroc …​Wybacz ale nie zaangażujesz mnie w tą bezsensowną polemikę. Nie wkroczyłem jeszcze na tak niski poziom. Ucinam temat. Szkoda spamu.znaczy jestes jeszcze niżej i czekasz na awas z poziomu żenującego do poziomu niskiego?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst