Niestety, ta okazja już wygasła

SUPER BOMBERMAN R za 20,06 zł z Brazylijskiego Xbox Store @ Xbox One

lip 6. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Gra za R$30,00+

Super Bomberman R pojawi się na Xbox One!Do walki dołączają nowe postaci: Master Chief Bomber to „SPARTAN-II Supersoldier”, zmobilizowany przez Radę Bezpieczeństwa ONZ w celu ochrony ludzkości przed zagrożeniem ataku ze strony wrogiego sojuszu zwanego „Covenant”.

Ten wspaniały żołnierz nosi najnowocześniejszą zbroję bojową, zwaną „Mjolnirem”, dysponując olbrzymimi umiejętnościami bojowymi, posługując się przy tym wieloma rodzajami broni palnej, pojazdami opancerzonymi, statkami powietrznymi oraz kosmicznymi!

Jego twarz pozostaje tajemnicą, ponieważ nigdy nie zdejmuje on swego hełmu.

Graj samodzielnie lub ze znajomym w trybie historii napakowanej różnymi poziomami. Przeżyj ponownie klasyczny tryb bitwy,lub odkryj całkiem nowy tryb Grand Prix, w którym gra zespołowa jest równie ważna jak indywidualne umiejętności!Do walki dołączają nowe postacie. Graj lokalnie i online ze znajomymi lub graczami z całego świata!Super Bomberman R to jak dotąd najlepsza odsłona serii!


Uwaga: Należy zmienić region na konsoli na Brazylie, wtedy przechodzimy do sklepu i dopiero kupujemy grę za pomocą karty podarunkowej, można też zrobić to przez Microsoft Store na komputerze, zmienić w systemie Windows region na Brazylie

Xbox Live Gift Card (Brazil) > mtcgame.com/pl-…-br
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze