Niestety, ta okazja już wygasła
Sudoku (Full)
96° Zakończono

Sudoku (Full)

ZA DARMO2,99złGoogle Play Okazje
5
lis 21. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

204746.jpgRzuć wyzwanie swoim umysłom dzięki praktycznie nieograniczonym łamigłówkom Sudoku! Klasyczna gra logiczna oparta na liczbach, która podbiła świat, Sudoku oferuje 4 poziomy trudności, możliwość tworzenia własnych łamigłówek, tryb oszustów, gdy gra rozwiąże twoje łamigłówki oraz funkcję cofania / ponawiania.

Gry Google Play: tabele wyników i osiągnięcia!

Sudoku to gra logiczna rozgrywana na siatce 9x9 przy użyciu cyfr od 1 do 9. Ta siatka jest dalej podzielona na dziewięć bloków 3x3. Celem jest wypełnienie siatki cyframi, tak aby w każdym rzędzie, kolumnie i bloku pojawiła się tylko jedna z każdej cyfry od 1 do 9. Jest tylko jedno rozwiązanie dla siatki sudoku.

Wybierz Utwórz siatkę, jeśli chcesz pracować nad układanką, którą widziałeś poza tą grą. Wprowadź układ puzzli na pustej planszy i rozpocznij normalną grę.

Wybierz Cheater, jeśli chcesz poznać odpowiedź! Wprowadź układ układanki, w której utknąłeś, w pustą siatkę. Po wprowadzeniu układu naciśnij wskaźnik klawisza programowego oznaczony „Rozwiąż”, aby zobaczyć poprawną odpowiedź.

Możesz napisać listę możliwych liczb (kandydatów) dla każdej pustej komórki, aby pomóc rozwiązać siatkę. Za pomocą narzędzia Ołówek można dodawać adnotacje do pustych komórek, które można aktywować, naciskając przycisk Pióro / Ołówek. W trybie ołówka możesz wprowadzić do 6 kandydatów na komórkę.

Kolejna najłatwiejsza komórka jest podświetlona na niebiesko, aby pomóc Ci rozwiązać siatkę, jednak jeśli nie chcesz, możesz ją wyłączyć w opcjach.

Na początku każdej gry otrzymujesz monety, aby zapłacić za podpowiedzi. Liczba monet zależy od poziomu trudności. Kiedy twoje monety znikną, czas zostanie dodany jako kara za każdą wskazówkę.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Za darmo nie chcę. Są lepsze
Day_Weed21/11/2019 11:36

Za darmo nie chcę. Są lepsze


To podeślij linka do lepszego.

Tutaj też sama nazwa trochę zmyliła. Liczyłem, że to będzie jakieś lepsze (bo płatne) Sudoku + Mahjong, a tymczasem Mahjong Brain Games to nazwa producenta/twórcy.
xxeross21/11/2019 12:02

To podeślij linka do lepszego.Tutaj też sama nazwa trochę zmyliła. Lic …To podeślij linka do lepszego.Tutaj też sama nazwa trochę zmyliła. Liczyłem, że to będzie jakieś lepsze (bo płatne) Sudoku + Mahjong, a tymczasem Mahjong Brain Games to nazwa producenta/twórcy.


play.google.com/sto…oku

Polecam
Wizualnie trochę straszy...
sspkt21/11/2019 13:32

https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.dustland.android.dustlandsudokuPolecam


Dzięki
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst