Słuchawki Sony MDR-V55
185°Zakończono

Słuchawki Sony MDR-V55

99,99zł199,99zł-50%RTV Euro AGD Okazje
5
Lokalnielut 27.
Wraca przecena na słuchawki dj'skie Sony v55. Trzeba niestety sprawdzać stan gdzie są dostępne i kupować lokalnie. W promocji też druga wersja kolorystyczna z wykończeniami niebieskimi zamiast czerwonych - link tutaj euro.com.pl/slu…tml


Jeśli ktoś woli słuchawki zwykłe to równie fajna promocja na tej samej zasadzie ( odbiór lokalny ) jest na słuchawki ZX660 w kilku wariantach kolorystycznych i tutaj przecena jest z 149.99 na 69.99. Podaje link do jednego z wariantów kolorystycznych euro.com.pl/slu…tml
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

5 Komentarzy
Superluxy lepsze!
W Auchan 92zl Sony v55
Rdmlut 27.

W Auchan 92zl Sony v55


Tylko w którym? Czy to promocja ogólnopolska? Bo tutaj chociaż jest opcja sprawdzenia a jak ostatnio zwiedzałem Auchany to każdy sklep co inne na stanie + zero opcji sprawdzenia co jest w którym sklepie a co dopiero dowiedzieć się jaka cena.
djlukeelut 27.

Tylko w którym? Czy to promocja ogólnopolska? Bo tutaj chociaż jest opcja s …Tylko w którym? Czy to promocja ogólnopolska? Bo tutaj chociaż jest opcja sprawdzenia a jak ostatnio zwiedzałem Auchany to każdy sklep co inne na stanie + zero opcji sprawdzenia co jest w którym sklepie a co dopiero dowiedzieć się jaka cena.


Nie wiem czy ogólnopolska ale w Radomiu jest jeszcze jedna sztuka
Anulowali mi z promocji Sony...później udało mi się dorwać w Auchanie za 99zł (były tylko białe). Jak za tą cenę nie znajdziecie nic lepszego. Jakoś wykonania - super, dźwięk - niezły (nie jestem audiofilem, nie znam się). Z minusów kabel jest trochę krótki (choć przy laptopie mi nie przeszkadza) i ze względu, iż są to DJskie słuchawki mocno dolegają do uszu (czyt. cisną).

Jeśli już macie 100zł więcej lepiej dołożyć do AKG (ciut lepsza jakość dźwięku, wymienny (odczepiany kabel) - info z recenzji jakie obejrzałem) z massdropa albo gear4music jak znów będą lepsze ceny na nie (jeśli macie jakiś adres w uk za £2.97 można rozszerzyć gwarancję o 6 lat)

Swoją drogą kojarzy ktoś stronę na której da się zamawiać na inny adres (np UK) i przekierowują do PL później?

Recenzje V55

Recenzja AKG
Edytowane przez: "drathir" lut 27.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst