43°
Zakończono
Słuchawki Sennheiser IE 80 West
Słuchawki Sennheiser IE 80 West

Słuchawki Sennheiser IE 80 West

Na allegro outlet OLE OLE wystawił w mega promocyjnej cenie zacne słuchawki. Po sprawdzeniu modelu w Google ceny zaczynają się od... 949pln. Sztuk sporo bo aż 699 Radzę się pospieszyć!

Najlepsze komentarze

mateusz.owalskiLut 22.

przez takich idiotow inni nie moga 1 sztuki kupic


chłopczyku, mamy wolny kraj i wolny rynek to nie komuna, że wszystko było reglamentowane, na szczęście dzisiaj można robić co się chce i kupować ile się chce. Kiedyś nazwano by go spekulantem i wsadzono do pierdla. Znalazł się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i potrafił to wykorzystać, kiedyś to była spekulacjia a dziś przedsiębiorczość, wybacz ale zdecydowanie wolę to co dziś!!!

mateusz.owalskiLut 22.

chłopczyku, nie ma to jak odnieść się do kogoś wieku nie widząc go na oczy, gardzenie odnosiłem się do wieku tylko poziomu intelektualnego twojej wypowiedzi! Wyzywasz kogoś od idioty a obrażasz się na chłopczyka, mea culpa, przesadziłem z tym chłopczykiem... teraz widzę, że powinno być smarkaczu!

wojciech.zawadzkiLut 24.

Procenty mi lecą za debet, komornicy wchodzą na konta... A Wszystko przez OLE OLE. Bez rekompensaty się nie obejdzie aby opłacić straty wynikające z braku płynności finansowej :). A oni zakopują głowę w piasek i czekają aż procentów będzie więcej... Cudowne rozwiązanie !


Również zostałem wystawiony na niewyobrażalne straty majątkowe z powodu niekompetencji sklepu. Rachunki do opłacenia, komornicy drzwiami i oknami wbijają do mojego domu!

xtekMar 13.

ohohoho, pewnie zażądali klauzuli poufności (choć raczej w tym przypadku klauzuli sumienia). No pochwal się pan, panie mecenasie, nie daj się prosić, opisz co uzyskałeś po tych wszystkich pismach takiego, że aż boisz się powiedzieć. Za te 30k pożyczone na tydzień to pewnie z torbami pójdą na zadośćuczynienie.


Xtek- widzę że potrzebujesz...
41793-p0mVL.jpg
208 Komentarzy

Autor

wojciech.zawadzkiLut 22.

OLE OLE i podróbki... Z jednej strony nie możliwe. Z drugiej coś tu jest nie tak.


Na początku było 699 sztuk. Możliwe, ze ktoś się pomylił. W razie czego ze zwrotami u nich nie miałem problemu. Wysyłają kuriera na własny koszt i robią grzecznie przelew na konto

To zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe, ale zamawiam, bo w najgorszym przypadku strata będzie wynosić 5zł (zwrot towaru do 14 dni)

kupiłem jedne. radzę sie poścpieszyć bo w 5 minut zniknęło 400szt

Koniec....

Wojciech chętnie wezmę jedne

cebulki po 100sztuk brały

tez bym sztuczke przytulil;)

no ciekawe jaki jest tu haczyk ;D

Niestety nie mogę pisać na priv jeszcze, jeśli jest opcją również chętnie przytulę jakąś parę. Dorzucę 4 x 2l !

wojtek to i mi zostaw jedna sztuke:)

Moze miała byc licytacja od 39 pln. Ogólnie dużo neutralnych i negatywnych komentarzy Outletu.

vanaromLut 22.

no ciekawe jaki jest tu haczyk ;D


jedynie taki:
stan Satysfakcjonujący - produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć ani głębokich rys, które mogą być widoczne, lecz nie wpływają na wydajność i użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady po testowaniu go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony i sprawdzony. W większości przypadków zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie, może to być opakowanie zastępcze. Kompletne wyposażenie producenta. Towar posiada pełne prawo zwrotu i reklamacji.

No nie są nowe, tylko używane, ale i tak cena bardzo niska, też przytuliłem jedną sztukę, nie czułem potrzeby kupowania więcej.

TomdeXLut 22.

No nie są nowe, tylko używane, ale i tak cena bardzo niska, też przytuliłem jedną sztukę, nie czułem potrzeby kupowania więcej.ale znowu w głównym opisie napisali że nowe .... loteria

Podróbki w takim sklepie to na pewno nie są. No nic, zobaczymy co przyjdzie

Wojtek to ja także o jedną sztukę tutaj poproszę bo nie mogę pisać PW

Wojtku poprosze jedna sztuke.

Wojciech jak masz 1 wolna sztukę to też chętnie wezmę

wojciech.zawadzkiLut 22.

Ja kupiłem 20sztuk . Cebula musi być. 780 + 220 dostawa mnie wyniosła ;dprzez takich idiotow inni nie moga 1 sztuki kupic

Również chętnie przygarne jedną sztukę
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst