57°
Zakończono
Słuchawki nauszne Razer Kraken Mobile (pomarańczowe) taniej o 100zł @ X-Kom
Słuchawki nauszne Razer Kraken Mobile (pomarańczowe) taniej o 100zł @ X-Kom

Słuchawki nauszne Razer Kraken Mobile (pomarańczowe) taniej o 100zł @ X-Kom

Okazja dnia w internetowym sklepie X-Kom to przewodowe słuchawki od firmy Razer. Cena na dziś to 279zł. Myśle, że taniej trudno będzie znaleźć.
Na Ceneo ceny startują od 370zł!
Jeżeli wybierzecie opcję odbioru osobistego to za dostawę nic nie zapłacicie.

Linia Kraken Neon została skonstruowana w oparciu o potężne głośniki,które wytwarzają głębokie tony niskie, czytelne pasmo środkowe oraz tony wysokie, zoptymalizowane zarówno do gier i do muzyki.
Wersja Kraken Neon jest wyposażona w chowany mikrofon, który umożliwi łatwą komunikację ze znajomymi za pośrednictwem smartfonów, tabletów czy innych komunikatorów audio.


Parametry:
Średnica membrany:40 mm
Pasmo przenoszenia słuchawek:20 ~ 20000 Hz
Impedancja słuchawek:32 Ohm
Czułość słuchawek:110 dB
Długość kabla: 1,3 m
Czułość mikrofonu:-42 dB
24miesieczna gwarancja

15 Komentarzy

Od siebie polecam Hyperx cloud albo Steelseries 9h

kwasu9 min

Od siebie polecam Hyperx cloud albo Steelseries 9h


Czym się różni hyperx za 400zł od np Tracera za 70zł? Za 6x wyższą cenę oczekiwał bym 6x lepszej jakości, a jakiejś dużej różnicy.

thompsonCze 19.

Czym się różni hyperx za 400zł od np Tracera za 70zł? Za 6x wyższą cenę oczekiwał bym 6x lepszej jakości, a jakiejś dużej różnicy.


Miałeś je na głowie czy tak sobie piszesz? hyperx cloud kosztują teraz 249 i są to bardzo dobre słuchawki , zrobione na podstawie Takstar Pro 80, recenzje znajdziesz w necie

kwasuCze 19.

Miałeś je na głowie czy tak sobie piszesz? hyperx cloud kosztują teraz 249 i są to bardzo dobre słuchawki , zrobione na podstawie Takstar Pro 80, recenzje znajdziesz w necie


Mam jedne i drugie dlatego pytam...

thompson6 min

Mam jedne i drugie dlatego pytam...


Może masz po prostu kiepską kartę dżwiękową, recenzje miały dobre.

kwasuCze 19.

Miałeś je na głowie czy tak sobie piszesz? hyperx cloud kosztują teraz 249 i są to bardzo dobre słuchawki , zrobione na podstawie Takstar Pro 80, recenzje znajdziesz w necieTakstar Pro 80 to nic specjalnego niestety, wiem bo mam.

lasic3 min

Takstar Pro 80 to nic specjalnego niestety, wiem bo mam.


Własnie stąd moje pytanie. Czy warto przepłacać kilka razy tylko za firmę...

W przypadku takich słuchawek liczy się tylko marketing i kasa wydana na reklamę, a to trzeba wkalkulować ostatecznie w cenę. Większość ludzi nie ma dostępu do sprzętu, który generuje naprawdę dobry dźwięk, dlatego nie ma porównania i np. słuchawki, które odtwarzają miernie dźwięki, wydają się im dobre. To tak samo jak w przypadku, gdy osobie, której nigdy nie było dane jechać luksusowym samochodem, wydaje się, że np. VW Passat jest baaardzo luksusowy.
Podsumowanie: wszystko jest względne - jak to powiedział pewien naukowiec z wielką czupryną.Ok, specjalnie założyłem konto żeby rozjaśnić parę rzeczy bo to co się tu dzieje zaczęło mnie bawić. Po kolei:
lasicCze 19.

Takstar Pro 80 to nic specjalnego niestety, wiem bo mam.Takstar Pro80 to topowe słuchawki za 300 zł, wchodząc na rynek praktycznie zmiotły wszystko inne i zostały ze 3 pary na szczycie, grające mniej więcej na równym poziomie lecz inaczej jeśli chodzi o styl - Pro80, Takstar HD6000 oraz Philips SHP9500 (których notabene już raczej nie da się zdobyć). Także pisanie że to nic specjalnego jest śmieszne, choć może trochę źle do tego podchodzę, bo jeśli ktoś ma problemy z nazwaniem tych słuchawek dobrymi to albo już wchodzimy w sferę audiovoodoo gdzie "gra cena" albo po prostu dana osoba ma problemy ze słuchem. Bo po prostu NIE DA SIĘ znaleźć nic obiektywnie lepszego praktycznie do półki powyżej 500-600 zł. Do tego te słuchawki naprawdę nie potrzebują dobrego źródła żeby poczuć jak rewelacyjnie grają, ale podłączenie ich do odpowiedniego toru sprawia że jeszcze bardziej rozkwitają, tak przynajmniej było u mnie.

thompsonCze 19.

Czym się różni hyperx za 400zł od np Tracera za 70zł? Za 6x wyższą cenę oczekiwał bym 6x lepszej jakości, a jakiejś dużej różnicy.A to już mam nadzieję jakiś żart albo trolling, bo nikt normalny by nie zestawiał topowych słuchawek w swoim przedziale do byle szmelcu.


od siebie polecam w tej samej cenie Logitech g430

Pamiętam czasy, gdy 279zł to była standardowa cena za Krakeny. Już lepiej kupić Superluxy HD668B lub HD681 EVO MKII.

benis16 min

Pamiętam czasy, gdy 279zł to była standardowa cena za Krakeny. […]


no niestety okazje x-komu zaczęły schodzić na psy… (choć może to wynika ze słabej złotówki w stosunku do $)

cored4Cze 19.

Ok, specjalnie założyłem konto żeby rozjaśnić parę rzeczy bo to co się tu dzieje zaczęło mnie bawić. Po kolei: Takstar Pro80 to topowe słuchawki za 300 zł, wchodząc na rynek praktycznie zmiotły wszystko inne i zostały ze 3 pary na szczycie, grające mniej więcej na równym poziomie lecz inaczej jeśli chodzi o styl - Pro80, Takstar HD6000 oraz Philips SHP9500 (których notabene już raczej nie da się zdobyć). Także pisanie że to nic specjalnego jest śmieszne, choć może trochę źle do tego podchodzę, bo jeśli ktoś ma problemy z nazwaniem tych słuchawek dobrymi to albo już wchodzimy w sferę audiovoodoo gdzie "gra cena" albo po prostu dana osoba ma problemy ze słuchem. Bo po prostu NIE DA SIĘ znaleźć nic obiektywnie lepszego praktycznie do półki powyżej 500-600 zł. Do tego te słuchawki naprawdę nie potrzebują dobrego źródła żeby poczuć jak rewelacyjnie grają, ale podłączenie ich do odpowiedniego toru sprawia że jeszcze bardziej rozkwitają, tak przynajmniej było u mnie. A to już mam nadzieję jakiś żart albo trolling, bo nikt normalny by nie zestawiał topowych słuchawek w swoim przedziale do byle szmelcu.Widzisz, a ja miałem okazję słuchać znacznie lepszych słuchawek, także w niższej cenie i powiem tak. Dla mnie znacznie przyjemniej grają kossy porta pro za 120zł niż te Takstary (a one miały zastąpić właśnie te Kossy w domu), które leżą i się kurza. Z kolei do wyższej półki, np HD600 jest tak daleko, że w ogóle nie ma co ich porównywać. Przepaść jest po prostu OGROMNA (ale cenowa też, chociaż to nie jest najwyższa półka). Za 180zł, być może warto je sprowadzić. 300zł tak jak dałem ja za nie w polskiej dystrybucji zdecydowanie drugi raz bym nie dał. I żeby nie było, były podłączane także do DIGI 003, do amplitunera Yamahy i do paru innych źródeł. Grają przeciętnie. Tzn może dla tych co zachwycają się pistonami to to gra bosko...

lasicCze 19.

Widzisz, a ja miałem okazję słuchać znacznie lepszych słuchawek, także w niższej cenie i powiem tak. Dla mnie znacznie przyjemniej grają kossy porta pro za 120zł niż te Takstary (a one miały zastąpić właśnie te Kossy w domu), które leżą i się kurza. Z kolei do wyższej półki, np HD600 jest tak daleko, że w ogóle nie ma co ich porównywać. Przepaść jest po prostu OGROMNA (ale cenowa też, chociaż to nie jest najwyższa półka). Za 180zł, być może warto je sprowadzić. 300zł tak jak dałem ja za nie w polskiej dystrybucji zdecydowanie drugi raz bym nie dał. I żeby nie było, były podłączane także do DIGI 003, do amplitunera Yamahy i do paru innych źródeł. Grają przeciętnie. Tzn może dla tych co zachwycają się pistonami to to gra bosko...


Siedzę w audio 1/4 swojego życia i wciąż mnie śmieszy gloryfikowanie kossów. Fakt, są dobre ale przyrównywanie ich do Takstarów to bzdura, po tym się poznaje że ktoś nie miał do czynienia z tymi drugimi. Do Porta Pro można co najwyżej przyrównać HD2000, które swoją drogą kosztują praktycznie tyle samo ale nie Pro80, bo to całkiem inna półka. No i przyrównywanie do HD600 to już po prostu śmieszne, po tym miałem w ogóle nie odpisywać bo mi się przypomnieli ci znawcy co to przesłuchali raz słuchawek za ponad tysiąc złotych i wszystko poniżej jest fe. Nie rozumiem tak właściwie sensu przytaczania tych słuchawek gdzie mówimy o przedziale do 300 zł, co najwyżej żeby się pochwalić czego to człowiek nie słuchał, a to już zabawne. No i cóż, skoro twierdzisz że "może dla tych co zachwycają się pistonami to to gra bosko" to faktycznie musisz się wysoko cenić, nawet ponad takich ludzi jak Fatso czy Perul (twórca znanego Zenka Uno) albo twórcy bloga audiofanatyk.pl
Pro80 są cenione przez masę ludzi mających ogromne doświadczenie z sprzętem audio i jego tworzeniem, a tu jedna osoba wyskakuje z czymś takim. I to jeszcze bez żadnych konkretów, ot - gra gorzej. Tyle.

cored4Cze 19.

Siedzę w audio 1/4 swojego życia i wciąż mnie śmieszy gloryfikowanie kossów. Fakt, są dobre ale przyrównywanie ich do Takstarów to bzdura, po tym się poznaje że ktoś nie miał do czynienia z tymi drugimi. Do Porta Pro można co najwyżej przyrównać HD2000, które swoją drogą kosztują praktycznie tyle samo ale nie Pro80, bo to całkiem inna półka. No i przyrównywanie do HD600 to już po prostu śmieszne, po tym miałem w ogóle nie odpisywać bo mi się przypomnieli ci znawcy co to przesłuchali raz słuchawek za ponad tysiąc złotych i wszystko poniżej jest fe. Nie rozumiem tak właściwie sensu przytaczania tych słuchawek gdzie mówimy o przedziale do 300 zł, co najwyżej żeby się pochwalić czego to człowiek nie słuchał, a to już zabawne. No i cóż, skoro twierdzisz że "może dla tych co zachwycają się pistonami to to gra bosko" to faktycznie musisz się wysoko cenić, nawet ponad takich ludzi jak Fatso czy Perul (twórca znanego Zenka Uno) albo twórcy bloga audiofanatyk.pl Pro80 są cenione przez masę ludzi mających ogromne doświadczenie z sprzętem audio i jego tworzeniem, a tu jedna osoba wyskakuje z czymś takim. I to jeszcze bez żadnych konkretów, ot - gra gorzej. Tyle.Widzisz, to wspaniale, tak samo jak moja dziewczyna, po szkole muzycznej, obróbka audio od 10 lat. I będziemy się tak przerzucać? Co mam opisywać? Że grają "płasko"? I to nie w sensie płasko = naturalnie, tylko po prostu płasko? Że ani bas, ani szerokość sceny, ani klarowność dźwięku dupy nie urywa? Że zdecydowanie bardziej wolę założyć kossy i ich słuchać, niż tych takstarów? I tak, porównuję je również do HD600, bo do nich mam dostęp na co dzień i spodziewałem się, że jakość dźwięku będzie tak gdzieś po środku pomiędzy tymi dwoma. I niestety, ale twierdzę, że takstary to żadne objawienie i zdecydowanie drugi raz wybrałbym coś innego i napinacze z blogów tego nie zmienią.

67977-eh4aC.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst