Słuchawki dokanałowe Xiaomi Hybrid z mikrofonem
253°Zakończono

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Hybrid z mikrofonem

10
sie 25. 2016
Słuchawki dokanałowe Xiaomi Hybrid, przez wielu uważane za lepsze od popularnych swego czasu Piston v3. Posiadają mikrofon oraz przycisk do regulacji głośności, jak i zmieniania utworów i odbierania połączeń. W komplecie z trzema gumkami - S/M/L. Można skorzystać z GA, bezpłatna dostawa i pewność, że są to oryginały. Najtańsza oferta aktualnie

Sumaryczny koszt:
Standardowo: $16,49 (62,98 zł)
GivingAssistant: $15,25 (58,25 zł)
GivingAssistant dla nowych: $10,25 (39,16 zł)

Sumaryczny koszt (z nowego konta):
Standardowo: $14,89 (56,86 zł)
GivingAssistant: $13,77 (52,60 zł)
GivingAssistant dla nowych: $8,77 (33,51 zł)
10 Komentarzy

Xiaomi Hybrid Iron były dostępne w sprzedaży pod koniec 2015 roku, natomiast obniżki do około $16.50 zdarzały się już od maja. Oczywiście, okazja sama w sobie jest dobra, bo aktualnie nigdzie nie ma taniej. Ale jak komuś się nie spieszy, polecam poczekać do 8 września - na Banggood jest wtedy zapowiedziana wielka wyprzedaż, może wreszcie przekroczą granicę 15 USD.

calkiem ok w tej cenie.

Mam słuchawki od ponad 2 miesięcy i polecam. Całkiem nieźle tłumienie super basy i nadają się do wszystkiego, bardzo często w nich biegam, nic nie wypadają ani nie słychać drgań na kablu.

A ja kupiłem jakieś 2 miesiące temu przez amazon za około 80 zł mpow wolverine bezprzewodowe z mikrofonem,także grają bdb i nie wypadają z uszu(darmowa wysyłka do pl)

​mpowy są super, sam kiedyś kupiłem (choć rzadko korzystam ostatnio), ale nadal nie ma porównania do dobrych dokanałówek na kablu

A jakaś względna mp3 z Chin? Obecnie mam sanse i to badziewie z akumulatorem że hej. Druga sztuka i to samo więc pewnie lipa nie grajek.

MaksiuSie 26.

A jakaś względna mp3 z Chin? Obecnie mam sanse i to badziewie z akumulatorem że hej. Druga sztuka i to samo więc pewnie lipa nie grajek.


Kup sobie używane sgs z wolfsonem, wymień baterię i powinna być bajka.

robie cos zle ze przy platnosci pokazuje mi 17,99$?

Mateusz.Maciejewski40 min

robie cos zle ze przy platnosci pokazuje mi 17,99$?Nie robisz nic zle. To jedynie stara, zapomniana, nie skasowana okazja. Mnóstwo tu takich.

RoArt8 min

Nie robisz nic zle. To jedynie stara, zapomniana, nie skasowana okazja. Mnóstwo tu takich.oj a ja zamowilem ;/ moge to jakos anulowac zeby oddali kase?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy