216°
Zakończono
Słuchawki dokanałowe Hybrid Iron Dual Drivers – Xiaomi (możliwe 61zł)
Słuchawki dokanałowe Hybrid Iron Dual Drivers – Xiaomi (możliwe 61zł)

Słuchawki dokanałowe Hybrid Iron Dual Drivers – Xiaomi (możliwe 61zł)

Ostatnio była oferta za 57 zł dla tych co się nie załapali znalazłem taka ofertę, za 61 zł z banggood.com możemy dostać te słuchawki z użyciem 270 pkt.

Przesyłka jak zawsze darmowa
Cena w Xiaomi.com.pl : 95zł

Korzystanie z punktów:
 • obniżamy cenę samymi punktami - maksymalnie 15% wartości towaru (100 pkt = 1$),
 • wymieniając punkty na kupony w zakładce "My Coupons".

Zbieranie punktów
 • 1 pkt za każdy wydany w serwisie 1$,
 • 50 pkt - potwierdzenie adresu e-mail po rejestracji (jednorazowo),
 • za recenzje:
 • 10 pkt za napisanie recenzji po zakupie,
 • 10 pkt za dodanie zdjęć do recenzji,
 • 40 pkt za dodanie wideo do recenzji,
 • 20 pkt za udostępnienie zdjęcia lub video.
 • 20 pkt dziennie za udostępnienie przez aplikację mobilną jakiegoś produktu na FB (można udostępniać tylko dla siebie). Wchodzimy w aplikację i przy konkretnym produkcie szukamy przycisku "FShare" - gain 20 BG Points by share this product, dziennie w ten sposób możemy dostać punkty (w miesiącu daje nam to już 600 pkt).
 • za wypełnienie ankiet lub przy okazji innych eventów:
 • 30 pkt – za wypełnienie ankiety o płatnościach,
 • 30 pkt – za wypełnienie ankiety o naszym zadowoleniu z portalu,
 • 100 pkt – za wypełnienie ankiety o torebkach.

Kupony ważne są przez pełny rok kalendarzowy a nie od czasu ich przyznania. Oznacza to, że te zebrane np. w 2016 wygasają do końca roku 2017.

15 Komentarzy

dzisiaj kupiłem za 50zł na eb

Polecam serdecznie, lepsze od standardowych Pistonow

Mam i polecam, brzmią podobnie, do mniej basowych Pistonów, niskie tony są lepiej kontrolowane, ale co najważniejsze w końcu soprany brzmią tak, jak powinny, co w niemal wszystkich pchełkach, jakie wcześniej słyszałem jest zmorą, wysokie tony albo są zniekształcone, albo wycofane. A tu - rewelacja. Jeśli ktoś lubi dokanałówki, nie ma lepszego wyboru, chyba, że ktoś wypycha poduszkę pieniędzmi.

KILuLip 23.

Mam i polecam, brzmią podobnie, do mniej basowych Pistonów, niskie tony są lepiej kontrolowane, ale co najważniejsze w końcu soprany brzmią tak, jak powinny, co w niemal wszystkich pchełkach, jakie wcześniej słyszałem jest zmorą, wysokie tony albo są zniekształcone, albo wycofane. A tu - rewelacja. Jeśli ktoś lubi dokanałówki, nie ma lepszego wyboru, chyba, że ktoś wypycha poduszkę pieniędzmi.


pchelki to nie dokonalowki

One mają dłuższy kabel jednej słuchawki?

Spoll192712 godz., 15 min

One mają dłuższy kabel jednej słuchawki?

​Mają jednakowej długości kabel.

Kupiłem ale z poprzedniej oferty Everbuying, która jest oznaczona na Pepperze jako zakończona ale kod MM-MIIV nadal działa
100 za rejestrację, 10 za potwierdzenie, 10 za avatar i dodatkowe 100 z kodu THXET0721 razem 220pkt, 2% ze strony mobilnej i 33% z powyższego kodu
78140-WO2eN.jpg
Z jednego adresu mailowego na gmailu możecie zrobić kilkanaście multikont, wstawiając kropkę po każdej literce tworzą się aliasy a strona tego nie wyłapuje
Kupon na 100pkt przechodzi na incognito z nowym IP. Odpowiednio skonfigurowany MacroRecorder i można tłuc do woli
Edytowane przez: "Spoll1927" lip 24. 2016

KILuLip 23.

Mam i polecam, brzmią podobnie, do mniej basowych Pistonów, niskie tony są lepiej kontrolowane, ale co najważniejsze w końcu soprany brzmią tak, jak powinny, co w niemal wszystkich pchełkach, jakie wcześniej słyszałem jest zmorą, wysokie tony albo są zniekształcone, albo wycofane. A tu - rewelacja. Jeśli ktoś lubi dokanałówki, nie ma lepszego wyboru, chyba, że ktoś wypycha poduszkę pieniędzmi.Nie chce mi się powtarzać zatem skopiuję swoją wypowiedź z ostatniej promocji tych słuchawek aby uchronić innych przed nadmiernym hurraoptymizmem...

Nie wiem w którym miejscu one są tak "mega dobre", może jeszcze do tego miejsca nie dotarłem w swoich usilnych poszukiwaniach. Jestem książkową ofiarą marketingu sieciowego-szeptanego, bo akurat wysiadły mi moje do telefonu i musiałem kupić coś niedrogiego z mikrofonem. Skoro milion much nie może się mylić to gówno musi dobrze smakować i zgodnie z tą zasadą każdy jak mantrę powtarza gdzieś usłyszane teorie bo skoro wszyscy tak gadają...
Słuchawki dorwałem u renomowanego majfrenda za ok 50zł po zniżkach, oczywiście oryginalne, dobrze wykonane, zobaczymy jak z trwałością. Jednak co mnie od razu uderzyło to kompletnie stłumiony, zmulony dźwięk - początkowo sądziłem, że w transporcie jakoś zabezpieczone są głośniczki, jakby jakaś wata w nich była - dół w porządku ale środka i góry brak. Ja jestem zawiedziony srogo. Na codzień jako słuchaweczki do wszystkiego i niczego czyli zgodnie z moim zapotrzebowaniem (umilacz czasu na treningach, gadanie przez telefon) jak najbardziej, do wsłuchiwania się w muzykę i jej szczegóły - za żadne skarby.

@nowart bo to są słuchawki do słuchania łupaniny, jak chcesz szczegółów to lepiej się sprawdzą pistony

Do słuchania niuansów i poważniejszej muzyki na której chcę się skupić mam normalne, otwarte słuchawki Senheisera w domu a na ulicę - coby nie wyglądać jak hipster-ufoludek - kossy porta pro. Takich dousznych używam wyłącznie jako wypełniacz czasu na treningach, do rozmów gdzie potrzebuję mikrofonu.
"łupanina" to nie tylko otępiające bumpsss bumpsss a różne rodzaje muzyki w których też nie brak środka. poza tym jakoś w wielu jak mantra powtarzanych opiniach - które tak naprawdę w większości okazują się powtarzaną, gdzieś zasłyszaną paplaniną - nie słyszałem słowa ostrzeżenia o braku środka i nie polecania do jakiegoś rodzaju muzyki. Tylko ochy i achy. Stąd moja opinia i przestroga...
Edytowane przez: "nowart" lip 24. 2016

nowartLip 24.

Nie chce mi się powtarzać zatem skopiuję swoją wypowiedź z ostatniej promocji tych słuchawek aby uchronić innych przed nadmiernym hurraoptymizmem...Nie wiem w którym miejscu one są tak "mega dobre", może jeszcze do tego miejsca nie dotarłem w swoich usilnych poszukiwaniach. Jestem książkową ofiarą marketingu sieciowego-szeptanego, bo akurat wysiadły mi moje do telefonu i musiałem kupić coś niedrogiego z mikrofonem. Skoro milion much nie może się mylić to gówno musi dobrze smakować i zgodnie z tą zasadą każdy jak mantrę powtarza gdzieś usłyszane teorie bo skoro wszyscy tak gadają...Słuchawki dorwałem u renomowanego majfrenda za ok 50zł po zniżkach, oczywiście oryginalne, dobrze wykonane, zobaczymy jak z trwałością. Jednak co mnie od razu uderzyło to kompletnie stłumiony, zmulony dźwięk - początkowo sądziłem, że w transporcie jakoś zabezpieczone są głośniczki, jakby jakaś wata w nich była - dół w porządku ale środka i góry brak. Ja jestem zawiedziony srogo. Na codzień jako słuchaweczki do wszystkiego i niczego czyli zgodnie z moim zapotrzebowaniem (umilacz czasu na treningach, gadanie przez telefon) jak najbardziej, do wsłuchiwania się w muzykę i jej szczegóły - za żadne skarby.The mids are mildly recessed and somewhat thin-sounding, though better in this regard than the preceding Piston 3 model thanks to the Hybrid’s richer bass and warmer tone. Midrange clarity, however, is not great when compared to the Piston 3 and many other mid- and high-tier earphones

The treble of the Xiaomi Hybrid is middle of the road for a v-shaped earphone. It is not dark or recessed, nor is it harsh or sibilant, but it’s also not as energetic and crisp-sounding as I would expect from a balanced armature tweeter. As a result, while its highs are smooth for a v-shaped set – significantly more so compared to, say, the Popclik String – it can also sound a little dull and muddy overall compared to higher-end models.

The most noticeable difference in sound between the Piston 3 and the newer Xiaomi Hybrid is that the Hybrid delivers slightly deeper but noticeably boomier bass, and generally sounds more heavy and powerful at the low end. The Piston 3 presents tighter, more resolving bass at the cost of some sub-bass presence and slam – not surprising, as bass depth never was one of its strong suits. As a result of its tighter bass, the Piston 3 sounds significantly cleaner than the Hybrid on bass-heavy tracks. When there’s not much bass present, however, the Hybrid appears less mid-recessed and delivers impressive clarity and detailing. Overall, the Piston 3 is slightly more v-shaped and a little less full-bodied, and tends towards a brighter tone thanks to its lower bass quantity.


theheadphonelist.com/hea…ew/

cóż siergiej, całego internetu w poszukiwaniu recenzji podręcznych pierdziawek do telefonu za 50zł nie przeczytałem, nie ten poziom, nie te potrzeby Opierałem się jedynie - jak widać błędnie - wszystkimi tymi powtarzanymi dookoła ochami i achami jakie to cudne słuchawki. powtórzę - do tego do czego mają służyć są jak najbardziej wystarczające co nie zmienia faktu, że różnica w średnich tonach, szczegółowości jest bardzo słyszalna.

nowartLip 24.

Nie chce mi się powtarzać zatem skopiuję swoją wypowiedź z ostatniej promocji tych słuchawek aby uchronić innych przed nadmiernym hurraoptymizmem...A polecisz coś lepszego w cenie do 200-300 zł? Z precyzyjnie kontrolowanymi, ale niespecjalnie wyeksponowanymi niskimi tonami i dobrze odwzorowaną, wyraźną górną częścią pasma? Hybridy odpowiadają mi do cichego słuchania muzyki przed snem, nie wychodzę w nich na miasto - jeśli już muszę, zakładam PortaPro, a w domu kręcę się z reguły w Q701, lubię konstrukcje półotwarte.

Posiadam słuchawki od kilku miesięcy, polecam. W weekend kupiłem drugie na gb za 55zł
Edytowane przez: "mr.ch1c3n" lip 25. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst