Słuchawki Bluetooth S6 - rosegal (aktywny kupon)
137°Zakończono

Słuchawki Bluetooth S6 - rosegal (aktywny kupon)

8,85zł Darmowa dostawa DarmowaRosegal Okazje
25
lut 2.
Słuchawki S6 z bluetooth z rosegal z kuponem RGWTTO20 za 2,59$.
Aktualizacje społecznościowe
Rosegal OkazjeRosegal kody rabatowe

Grupy

25 Komentarzy
Jakies opinie?
elgritonelut 2.

Jakies opinie?


Czego wymagasz za 6,70zł ? śliskie, plastikowe, pewnie mało wygodne. Miałem już z alie słuchawki zwykłe dokanałowe za 8zł i grały dobrze. Te mają bluetooth i to duzy plus. Jeżeli wytrzymają na baterii 2-3 godz to sukces.
Edytowane przez: "Gizmo99" lut 2.
elgritonelut 2.

Jakies opinie?


Piszą, że to etui jest spoko
Mam takie, grają nawet spoko, jednak pilot z prawej strony bardzo ciągnie słuchawkę w dół - ciągle mam wrażenie, że wypadnie.
Zdecydowanie wypadają z uszu, kupiłem w ostatniej okazji i już szukam czegoś innego.
Za takie pieniądze polecam, choć osoby słyszące mnie nieco narzekają. W zasadzie słuchawki w cenie opakowania. Ode mnie plus
Mam je i szczerze mówiąc grają lepiej niż się może wydawać za 6 zł. Dźwięk jest akceptowalny, można na nich słuchać muzyki a to wcale nie oczywiste przy słuchawkach.

Porównując je do Philips czy podobnych w cenie 20 do 30 wypadają lepiej i to przy bezprzewodowej komunikacji
I do tego z etui, super wstawka
PROMOPROMOlut 2.

Zdecydowanie wypadają z uszu, kupiłem w ostatniej okazji i już szukam cz …Zdecydowanie wypadają z uszu, kupiłem w ostatniej okazji i już szukam czegoś innego.


Podzielę się doświadczeniami ze słuchawkami awei. Wymień silikony na gąbki. Nie dość, że lepszy dźwięk, nie przenosi drgań z kabla i pilota, to jeszcze zdecydowanie lepiej trzymają się ucha. Minus to oczywiście konieczność częstej wymiany.
Kupiłem. Leci plusik
Mam 4 sztuki. Wszystkie piszczą i szumią, oraz jakość dźwięku jest zdecydowanie poniżej krytyki. Chciałem mieć tanie słuchawki do biegania, jednak nie można z nimi wytrzymać na dłuższą metę. Owszem, mam wrażliwe uszy na dźwięk, ale obawiam się, że nawet jak ktoś nie słyszałby tych szumów, to późniejsze dolegliwości jak ból głowy itd będzie odczuwał.

Także nie polecam, nawet za 6zł. Tym bardziej że już za 20zł można kupić lepsze, znacznie lepsze. Te odradzam wszystkim - dla własnego zdrowia.
NieWidacMnielut 2.

Mam 4 sztuki. Wszystkie piszczą i szumią, oraz jakość dźwięku jest zdecy …Mam 4 sztuki. Wszystkie piszczą i szumią, oraz jakość dźwięku jest zdecydowanie poniżej krytyki. Chciałem mieć tanie słuchawki do biegania, jednak nie można z nimi wytrzymać na dłuższą metę. Owszem, mam wrażliwe uszy na dźwięk, ale obawiam się, że nawet jak ktoś nie słyszałby tych szumów, to późniejsze dolegliwości jak ból głowy itd będzie odczuwał.Także nie polecam, nawet za 6zł. Tym bardziej że już za 20zł można kupić lepsze, znacznie lepsze. Te odradzam wszystkim - dla własnego zdrowia.


Są różne opinie. Najwidoczniej masz pecha i 4 sztuki uszkodzone lub problem ze źródłem dzwięku.
Zamówione, Plus:)
Gizmo99lut 2.

Są różne opinie. Najwidoczniej masz pecha i 4 sztuki uszkodzone lub pr …Są różne opinie. Najwidoczniej masz pecha i 4 sztuki uszkodzone lub problem ze źródłem dzwięku.Albo po prostu mam uszy i słyszę
Ze swojej strony odradzam. Za 6 zł można kupić coś lepszego, niż przyrząd do uszkadzania słuchu.
NieWidacMnielut 2.

Albo po prostu mam uszy i słyszę Ze swojej strony odradzam. Za 6 zł mo …Albo po prostu mam uszy i słyszę Ze swojej strony odradzam. Za 6 zł można kupić coś lepszego, niż przyrząd do uszkadzania słuchu.


Więc nie wiem dlaczego niektórzy używają i są zadowoleni a Ty nie?
Gizmo99lut 2.

Więc nie wiem dlaczego niektórzy używają i są zadowoleni a Ty nie?


Bo za 6zł mialy być jak słuchawki dr dre. Nie dość, że się zapożyczył u kolegów z klasy to jeszcze nie spełniają wymagań eh...
zamówiłem je kiedyś, przyszły, wylądowały w śmietniku. Słowo honoru jakież to jest dziadostwo. Dodatkowo są tak wykonane niechlujnie, że kaleczą uszy (łączenia plastików na ostro)
Ja tanie Awai z BT też wywalilem do kosza,a to klasa wyżej od tych.
Kupione, czasem do spania słucham audiobooków. Nie będzie problemu ze zasypiając zaplątuję się w kabel
Mam. Średnio wygodne, ale da się używać. Jedynie dźwięk strasznie płaski...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst