139°
Zakończono
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE SENNHEISER RS 120
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE SENNHEISER RS 120

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE SENNHEISER RS 120

Słuchawki bezprzewodowe firmy SENNHEISER, model RS 120 za 125zł + 11zł koszty przesyłki. U konkurencji za taki sam model zapłacimy od 300zł wzwyż!!! Wyprzedaż outlet oleole. Patrz na dole aukcji opis!!!


Specyfikacja:

słuchawki bezprzewodowe, radiowe, stereo, otwarte, nauszne, szczegółowe, analityczne odwzorowanie dźwięków z reprodukcją silnych basów, idealnie dostosowane do słuchania współczesnej muzyki lub TV swobodny, bezprzewodowy i niezakłócony odbiór dźwięku przez ściany i stropy, zasięg działania do 100 m elementy sterujące funkcjami słuchawek umieszczone są na obudowie w miejscu umożliwiającym wygodną i intuicyjną obsługę, odbiornik wyposażony jest w stalowe ucho spełniające funkcję uchwytu na słuchawki oraz ładowarki, lekka, wygodna w noszeniu konstrukcja nowoczesna obudowa, akumulatorki NI-MH w zestawie

13 Komentarzy

Należało by podkreśli, że nie jest to nowy sprzęt, może i opis aukcji to sugeruje ale poniżej w opisie stanu sprzętu znajduje się taki zapis:

Satysfakcjonujący - produkt posiada niewielkie uszkodzenia, bez wgnieceń, pęknięć ani głębokich rys, które mogą być widoczne, lecz nie wpływają na wydajność i użytkowanie sprzętu. Może nosić delikatne ślady po testowaniu go w domu Klienta lub przebywaniu na ekspozycji. Produkt został wyczyszczony i sprawdzony. W większości przypadków zostanie zapakowany w oryginalne opakowanie, może to być opakowanie zastępcze. Kompletne wyposażenie producenta. Towar posiada pełne prawo zwrotu i reklamacji.

Patrząc na to nie wiem czy cena jest aż tak dobra jak to jest sugerowane.

taaa i znowu oleolej dziekuje postoję

Tylko, że to jest w outlecie należy też wspomnieć. Stan 2. Satysfakcjonujacy mogą być porysowame, wgniecione itp.;)

Uprzedziłeś mnie:)

QuaardMar 14.

Tylko, że to jest w outlecie należy też wspomnieć. Stan 2. Satysfakcjonujacy mogą być porysowame, wgniecione itp.;)


można też wspomnieć o błędzie systemu

kurde kupilbym, ale nie dosc ze musze to kablem do kompa podlaczyc to jeszcze baterie wymieniac... dziękuję postoję...

asdrMar 14.

kurde kupilbym, ale nie dosc ze musze to kablem do kompa podlaczyc to jeszcze baterie wymieniac... dziękuję postoję...Dlaczego baterie wymieniać? masz akumulatorki, odkładając słuchawki na bazę (tak jak na obrazku) słuchawki automatycznie się ładują.
Miałem te słuchawki, grają bardzo dobrze. Bas jest głęboki, słuchawki grają głośno, nie charczą.
Faktycznie wkurzało mnie podłączanie kabelkiem bazy z laptopem, dlatego przesiadłem się na słuchawki BT.
Dodatkowo często musiałem czyścić regulator głośności - zrobiony jest na "pokrętle" i wiecznie coś nie stykało

ile wytrzymują takie akumulatorki?

używane słuchawki, super ;3 A baterie wytrzymują dośc długo, w moich sennach jakies 12h na jednym ładowaniu.

kulek79Mar 14.

Dlaczego baterie wymieniać? masz akumulatorki, odkładając słuchawki na bazę (tak jak na obrazku) słuchawki automatycznie się ładują.Miałem te słuchawki, grają bardzo dobrze. Bas jest głęboki, słuchawki grają głośno, nie charczą. Faktycznie wkurzało mnie podłączanie kabelkiem bazy z laptopem, dlatego przesiadłem się na słuchawki BT.Dodatkowo często musiałem czyścić regulator głośności - zrobiony jest na "pokrętle" i wiecznie coś nie stykało

​A jakie słuchawki BT polecisz?
Avatar

Usunięty5246

NIE POLECAM Mam senki, podobny "bezprzewodowy" model. Tragiczne...

zawsze się zastanawiam po co komu bezprzewodowe słuchawki, bluetooth to jeszcze ale takie? toż to gra beznadziejnie, radiowe słuchawki to były w latach 90, radia by można sobie posłuchać od razu poza tym już wolę pociągnąć kabelek przedłużke i słuchawki jakieś normalne kupić ale co to kto lubi.

daniel2016Mar 15.

​A jakie słuchawki BT polecisz?
Przerabiałem kilka modeli, najbardziej zadowolony jestem z JBL Synchros E50 BT, ale kosztują..około 500zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst