Słuchawka BT Jabra BT-2045 @Biedronka
193°Zakończono

Słuchawka BT Jabra BT-2045 @Biedronka

10
cze 17. 2016cze 17. 2016
Zasadniczo bez szału, ale na miejscu, dostępne od ręki, bez oczekiwania na przesyłkę i bez kosztów transportu. Słuchawka BT Jabra BT-2045 jest obecnie dostępna w Biedrze za 39,99 - sam kupiłem. W sieci ceny startują od ok 42 zł + przesyłka. Co ciekawe - ten model mimo niskiej ceny, może obsługiwać dwa osobne urządzenia w trybie czuwania (rozmawiać w danej chwili - rzecz jasna - możemy tylko z jednego z nich). Oferta doopy nie rwie, ale jak ktoś ma Biedrę pod nosem i nie chce czekać na przesyłkę, a potrzebuje słuchawki to jest ok oferta.

10 Komentarzy

bez a2dp nie warto kupować

Autor

Dymek1 min

bez a2dp nie warto kupowaćA2DP to do wysokiej jakości dźwięku tj. już do odtwarzania muzyki. Tu jest urządzeni stricte do obsługi połączeń, a nie do słuchania audycji radiowych. Poza tym zdaje się z A2DP to już trzeba ok 100 zł zapłacić za urządzenie.

Bez BT 4.0 to trochę lipa

Autor

Jak sobie chcecie - z BT4 zdaje się też w tej cenie nic się nie dostanie. Ja w każdym razie kupiłem bo potrzebowałem do pracy, a nie mam czasu szukać po sieci, zamawiać i czekac na przesyłkę.

Ew. wymiana/zwrot bez problemu przynajmniej.

Okropna!!! nie pasuje do ucha spada przy lekkim potrząśnięciu głową. Nie warto tego kupować

arkuszCze 19.

Okropna!!! nie pasuje do ucha spada przy lekkim potrząśnięciu głową. Nie warto tego kupować

​a jestes pewny ze masz prawidlowe ucho?

Autor

U mnie jest git - całą sobotę w pracy i bez problemów. Ona jest luźna - bo musi być luźna - to nie jest dokanałowa. Gdyby była ścisło to po całym dniu bolałoby ucho, a tak zdejmujesz i już. Jak dla mnie zarąbista.

kotecci2 godz., 52 min

​a jestes pewny ze masz prawidlowe ucho?nie, ale prawidłowa słuchawka powinna być uniwersalna...tak jak plantronics robi na przykład i tej firmy słuchawki mi pasują do każdego ucha.Niestety poprzednią zgubiłem... nausznik Jabry jest niedopasowany.
Jabra oddana i kupię porządniejszą.

Autor

Hehe, ale chociaż mogłeś oddać bez bólu, przy zakupi online już byłoby trudniej ;-) O to mi właśnie chodziło w tej ofercie, że za cenę trochę niższą niż w sieci, dostajemy produkt stacjonarnie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst