Niestety, ta okazja już wygasła
SUBWAY drugi Sub gratis (15cm) POZNAŃ AMIC
368° Zakończono

SUBWAY drugi Sub gratis (15cm) POZNAŃ AMIC

Subway Okazje
15
368° Zakończono
SUBWAY drugi Sub gratis (15cm) POZNAŃ AMIC
cze 25.Dostępność Wielkopolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta ważna tylko 26.06.2020 - piątek. Kupujesz jednego Suba 15 cm drugiego dostajesz gratis - płacisz za droższego. Stacja Paliw AMIC Głogowska POZNAŃ na wylocie na Komorniki.
Aktualizacje społecznościowe
Subway OkazjeSubway kupony rabatowe
15 Komentarzy
Ktoś wie, czy gdzieś jeszcze jest?
W innych miejscach też jest? Mam kilometr do stacji Amica z subweyem jutro sprawdzę
Na stacjach AMIC z sowieckim kapitałem to chyba powinna być raczej promocja na komunistyczną ruską wódkę i ogórki jako zakąskę, a nie jakieś imperialistyczne kanapki
Ostatnio średnio się czułem w Subway jak pani bez maseczki i używanymi od pół dnia rękawiczkami (którymi na chwilę przed wyciągnięciem bułki drapała się po twarzy) chciała nakładać mi jedzonko. Po zwróceniu jej uwagi, że wolałbym by założyła maseczkę i założyła czyste rękawiczki oburzyła się i powiedziała, że tego nie zrobi.
Lublin, Amic na Jana Pawła też w promo
Amic to dawny Łukoil czyli ruska stacja.
Amic w Zabkach pod Warszawa na Radzyminskiej 324 i w Warszawie na Polczynskiej 84 tez.
Oprocz tego maja dzisiaj tansze paliwo.
Tychy Bielska 107 rowniez
AMIC = LUKOIL jednak są miejsca gdzie nie powinno się jeździć
sir_tessir26/06/2020 02:44

Ostatnio średnio się czułem w Subway jak pani bez maseczki i używanymi od p …Ostatnio średnio się czułem w Subway jak pani bez maseczki i używanymi od pół dnia rękawiczkami (którymi na chwilę przed wyciągnięciem bułki drapała się po twarzy) chciała nakładać mi jedzonko. Po zwróceniu jej uwagi, że wolałbym by założyła maseczkę i założyła czyste rękawiczki oburzyła się i powiedziała, że tego nie zrobi.


Troche się nam kolego spiął Co Ci da ta maseczka i rękawiczki? Totalnie nic.. Oni też nie mają łatwo, przychodzą klienci i prychają na nich. Korona dostaje się do ciała przez oczy, uszy itd, nie unikniesz jej, podobnie jak grypy. Trzeba nauczyć się z tym żyć A promka spoko, pojadę
porysowany26/06/2020 12:49

AMIC = LUKOIL jednak są miejsca gdzie nie powinno się jeździć


4642263-cQo5K.jpg
Bowik26/06/2020 13:18

[Obrazek]


"O Amic Energy mówi się w branży, że jest to „inny Łukoil”. Według informacji gazety, spółka ma tak wiele powiązań z Rosją, że była bojkotowana na Ukrainie.

Jak pisze „Puls Biznesu”, Amic ma na swoim koncie wyłącznie transakcje z Łukoilem. To właśnie od tego rosyjskiego koncernu Austriacy kupili w 2015 roku stancje benzynowe na Ukrainie. Dowodem na powiązania z Rosją są też osoby zatrudnione w Amicu – przykładowo Robert Novek pracował wcześniej dla Łukoila, a kontrole nad stacjami na Łotwie u Litwie mają sprawować spółki Luktarna i Viada Baltija, które są kojarzone z kierownictwem Łukoil Baltija. Co więcej, wielu menedżerów Amic Energy w przeszłości były związani z austriackim OMV, który mocno współpracuje z Rosją"
bany26/06/2020 13:01

Troche się nam kolego spiął Co Ci da ta maseczka i rękawiczki? Tot …Troche się nam kolego spiął Co Ci da ta maseczka i rękawiczki? Totalnie nic.. Oni też nie mają łatwo, przychodzą klienci i prychają na nich. Korona dostaje się do ciała przez oczy, uszy itd, nie unikniesz jej, podobnie jak grypy. Trzeba nauczyć się z tym żyć A promka spoko, pojadę


Nie chodzi nawet o koronę. Na co dzień bym nie chciał by mi ktoś nakładał jedzenie w używanych rękawiczkach. Do tego jeżeli ktoś nachyla się nad moim jedzeniem to po prostu powinien mieć spięte włosy i najlepiej w maseczce - każdy pluje mówiąc, a w Subway akurat pracownicy zadają bardzo dużo pytań.
Kiedyś pracowałem w subwayu i mogę się co nieco wypowiedzieć. Otóż jedzenie wcale nie jest takie świeże, daty przydatności są często zmieniane, warzywa przychodzą pakowane w foliach a np kurczak grillowany jest tak naprawdę polewany przypalonym karmelem żeby wyglądał jak z grilla. A i jeszcze jedno. Piersi z kurczaka przychodzą pakowane uwaga z Indonezji. Pozdrawiam
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst